Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Noclegi we Wrocławiu - co polecacie?

Noclegi we Wrocławiu - co polecacie?

Czy noclegi we Wrocławiu są bardzo drogie? Na początku stycznia czeka mnie wyjazd do stolicy Dolnego Śląska. Nie mam w tym mieście żadnej rodziny ani znajomych, dlatego szukam sprawdzonego namiaru na noclegi we Wrocławiu. Najbardziej zależy mi na lokalizacji - w centrum bądź z dobrym dojazdem i jednocześnie przystępnej cenie. We Wrocławiu będę pierwszy raz, więc liczę na pomoc w tej kwestii.

2. BabyApp
    Ceny są takie jak wszędzie. Jeśli chcesz znaleźć coś taniej to musisz poszukać ogłoszeń w internecie. Najlepiej w kwaterach prywatnych. Tam są najtańsze pokoje. Myślę, że warto by było zerknąć na forum tematyczne Wrocławia. Tam będzie najwięcej pomocnych opinii i może jakieś konkretne namiary. No i lepiej od razu odpuścić hotele, bo to najdroższe rozwiązanie.

Hotele wiadomo, w przedbiegach odpadają, jeżeli chodzi o cenę. Może jakiś hostel? Albo właśnie kwatera prywatna? Tylko na nie trzeba w sumie mocno uważać, bo zdarza się, że warunki co najwyżej przeciętne (i to przy dużej dobrej woli), a ceny naprawdę kosmiczne i nieadekwatne - ciemna, ślepa klitka na Psim Polu w cenie fajnego lokum w centrum.

Oj, nie zgadzam się z opinią dotyczącą kwater. Owszem, trzeba uważać, ale tak jak wszędzie - lepiej obejrzeć miejsce noclegu zanim podejmie się decyzję o spędzeniu w nim nocy. Hotele są drogie, więc wspomniane kwatery lub ewentualnie hostele, niekoniecznie w centrum, to dobra opcja.

Błagam! Nie bawmy się w wielkie kombinowanie z tanim noclegiem, że najpierw zobaczyć, ocenić, zdecydować... Kto tak robi?! Ja rozumiem, że cięcie kosztów, oszczędności na wyjazdach, ograniczenia budżetowe, ale nie dajmy się zwariować! Przecież to tylko jedna noc! Nie mówię, by od razu spać w centrum miasta w pięciogwiazdkowym hotelu, no ale szanujmy się i jak już ten pobyt ma być, to niech będzie chociaż trochę przyjemny!

na twoim miejscu poszukałbym ofert hosteli bo łączą oba kryteria w miarę dobrą lokalizację i niewygórowane ceny. fakt że możesz trafić na taki że komfort spania czy poranny prysznic nie będą stwarzały powodów do zachwytu ale i tam właścicielom zależy na w miarę przyzwoitym standardzie żeby nie odstraszyć klientów

To prawda hosteli jest coraz więcej szczególnie w większych miastach i są one ostatnio o coraz wyższym standardzie a ceny faktycznie zdecydowanie mniejsze w porównaniu do cen hotelowych, czasami może być problem z lokalizacją ponieważ nie wszystkie są w centrum a jeżeli już to wtedy ceny są niestety wyższe.

Sprawdź tę ofertę http://kwaterydlafirm.pl/noclegi-we-wroclawiu. W zeszłym roku byłam przejazdem we Wrocławiu i standard w stosunku do ceny był na wysokim poziomie.
    Ostatnio edytowane przez Fredrick1983 ; 08-01-15 o 08:15

9. BabyApp
    Całkiem niedrogo jest w hostelach.

Ja kiedyś spałam niedaleko autostrady w wynajętym domku, gdzie zazwyczaj spią pracownicy budowlani, których akurat nie było. Standard niezbyt wysoki, ale za to niska cena. Warto szukać, bo czasem na różnych serwisach można znaleźć coś bardzo okazyjnie.

Świetne i wcale nie drogie noclegi we Wrocławiu można dostać http://apartamentywroclawskie24.pl/]tutaj Standard bardzo wysoki w samym centrum miasta. Bardzo wygodne i praktyczne, zwłaszcza kiedy jedzie się z małymi dziećmi.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów