Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Krępujące pytania

Senior Member Awatar Klaudia.B.
    Mieszka w
    Hafnarfjörður
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-09-29 zobacz kalendarz
    Mam nadzieję, ze nie będę musiała walczyć z tak....zaskakującymi pytaniami....jeszcze brzucha nie widać i mało kto wie o ciąży. Zdarzyło się wam, że ktoś pyta czy może dotknąć brzucha? Jak się z tym czujecie?
    Laura czekamy na Ciebie

TABELKA Wrześniówek 2015

2. BabyApp
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Mnie nikt nie pytał, ale też ludzie nie rwali się do tego, żeby dotykać.... Raz czy dwa się zdarzyło, że ktoś dotknął, i to byli bliscy mi ludzie, więc nie czułam dyskomfortu. Ale nikomu obcemu nie pozwoliłabym dotykać mojego brzuszka.

Senior Member Awatar Klaudia.B.
    Mieszka w
    Hafnarfjörður
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-09-29 zobacz kalendarz
    Ja poruszyłam ten temat...i chyba wywołałam wilka z lasu. Zapukała do mnie sąsiadka, wie o ciąży, jest całkiem miła starsza Pani i robi na drutach więc może coś mi skapnie Nie zawsze do końca rozumiem co do mnie mówi więc dotknęła brzucha.....jeszcze sama nie wiem jak się z tym czuję....
    Laura czekamy na Ciebie

TABELKA Wrześniówek 2015

Oj, straszne te pytania. Ludzie bywają dziwni, jak można się brzydzić swojej partnerki w ciąży - dziwna sprawa.

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez joannawu Zobacz posta
    Oj, straszne te pytania. Ludzie bywają dziwni, jak można się brzydzić swojej partnerki w ciąży - dziwna sprawa.
    Jak widzisz - można... Mnie się też to wydaje szokujące, ale to pytanie chyba zadała osoba, która nigdy nie była w ciąży i nie wie, jak to jest kochać się z brzuszkiem.

Ja słyszałam o mnie opinię ze nie wiadomo z kim mam dziecko. Jak się o tym dowiedziałam to zrypałam koleżankę z pracy aż jej było głupio. Ale oczywiście nie usłyszałam od niej przeprosin.

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aska85 Zobacz posta
    Ja słyszałam o mnie opinię ze nie wiadomo z kim mam dziecko. Jak się o tym dowiedziałam to zrypałam koleżankę z pracy aż jej było głupio. Ale oczywiście nie usłyszałam od niej przeprosin.
    Słusznie jej nagadalaś - bo kogo to w końcu obchodzi, z kim masz dziecko? To twoja prywatna sprawa nikomu nic do tego.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar renata327
    Mieszka w
    Hallstadt
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Motylka Zobacz posta
    "A on się ciebie nie brzydzi teraz, jak masz taki wielki brzuch?" W sensie: czy się ze mną kocha.... Takie pytanie padło z ust męża koleżanki (bezdzietnej). Zapowietrzyło mnie.
    Witam,
    jak to czytam, to aż nie mogę uwierzyć, że ludzie potrafią być tak bezduszni i zadawać takie pytania. Aż się krew gotuje w żyłach. Pozdrawiam

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    szkoda słów i nerwów na takich ludzi.O mojej ciąży wie tylko mąż,pewnie z biegiem czasu znajdzie się osoba która zada głupie albo nietaktowne pytanie

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Klaudia.B. Zobacz posta
    Ja poruszyłam ten temat...i chyba wywołałam wilka z lasu. Zapukała do mnie sąsiadka, wie o ciąży, jest całkiem miła starsza Pani i robi na drutach więc może coś mi skapnie Nie zawsze do końca rozumiem co do mnie mówi więc dotknęła brzucha.....jeszcze sama nie wiem jak się z tym czuję....
    Chyba wszystko zależy od zyczliwosci osoby, która dotyka. Myślę, ze taka strauszka nie miała nic złego na myśli, a jedynie chciała dac do zrozumienia , że cieszy sie twoim szcześciem! taka mam nadzieję

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów