Strona 8 z 9
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 81

Jak duże wesele?

Member
    Jesicas

O mnie
    Będę tatą 2018-08-11 zobacz kalendarz
    Zaróno w dużych, jak i małych weselach kluczowe znaczenie ma dobre wybranei sali weselenj. W okolicy Warszawy jest Dom Weselny Astoria w Kaniach i jeżeli ktoś szuka sali na wesele w pobliżu stolicy, to jest to najlepszy wybór

2. BabyApp
    Member Awatar Karrusa
    Mieszka w
    Katowice
    Wydaje mi się, że powinnaś czuć to ile osób chciałabyś zaprosić. W ogóle Cie nie znamy, każdy woli coś zupełnie innego.

A czy znacie i polecacie może jakiś dobry sklep z dekoracjami ślubnymi? Co sądzicie o tym sklepie, który podlinkowałam? Będzie to Waszym zdaniem warte uwagi i rozważenia?

Jak dla mnie wesele na ponad 100 osób to już bardzo duża, nawet za duża impreza. Mi najbardziej podobają się mniejsze przyjęcia, takie na 60-80 osób. Wtedy na spokojnie można się ze wszystkimi bawić, pogadać. No i jest większa szansa, że będzie się znało sporą część osób, a nie będziemy je widzieć pierwszy raz w życiu

Ja lubię liczne wesela, ale też bez przesady. Jak ostatnio słyszałam o weselu na 400 osób to nie wiedziałam czy to nie żart... Aż tak duża impreza to też nie dla mnie, ale tak 100-150 ósób jest ok. Zwłaszcza jeśli mamy liczna bliską rodzinę albo sporo znajomych, z którymi chcemy się bawić w tym wyjątkowym dniu

To wszystko zależy od tego jaką się ma rodzinę. U mojej siostry na weselu też było mnóstwo ludzi. Ale i nasza rodzina jest liczna i jej męża również.Problemem może być dobór sali weselnej. Ona robiła w Kameliowym Zakątku w Bielsku . Bardzo ładne miejsce. Sala duża, ślicznie przystrojona. Znakomite menu i świetna obsługa. A dodatkowo można było gości weselnych zakwaterować w hotelu obok. To było bardzo pomocne.

Mi bardziej podobają się mniejsze wesela. Na tych, gdzie jest 200 osób nie czuje się komfortowo, poza tym wtedy z reguły prawie nikogo nie znam i jakoś taka zabawa nie do końca się klei. A na tych mniejszych jest w sumie dość zgrana ekipa, która umie się ze sobą bawić i mam wrażenie, że jakoś wszyscy się czują bardziej swobodnie i nic nie jest takie na siłę

9. BabyApp
    Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Ja teraz zastanawiam się nad wyborem miejsca na wesele,ktore będzie dosć spore. Jak sądzicie,na co zwracac uwage przy wyborze sali weselnej? Czy warto inwestowac w wieksza sale? Nie ukrywam,ze zwracam uwage na cene jak i na krajobraz. W oko wpadł mi ten obiekt http://lesnydwor.pl/ Co sądzicie? Ile wyniósł was wynajem sali na wesele?

Ja ogólnie nie chciałam za dużego wesela, ale jak rodzice się wtrącili, to wyszło na to że była to już organizacja hucznego wesela.. Stwierdziłam że nie mam nawet siły tego ogarnąć na tyle ludzi więc firma https://nostresswedding.pl/ bardzo fajnie się w tym spisała i było naprawde pięknie.

Organizuję wesele na 160 osób i zastanawiam się, czy jeden kamerzysta przy takiej grupie osób wystarczy czy lepiej wynająć dwóch. Mam już upatrzoną taką jedną firmę, która świadczy usługi wideofilmowania w Limanowej i okolicach, ale nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji co do nich, bo cały czas zastanawiam się, czy jeden kamerzysta mi wystarczy.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów