Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80

Jak duże wesele?

Mnie się bardzo podobają niewielkie kameralne przyjecia. Jakos na takich wielkich weselach gdzie nawet mlodzi nie maja czasu z goscmi pogadac jest bez sensu.

2. BabyApp
    nie ma się co oglądać na oczekiwania rodziny to pewnie bo to Twoje święto, ale mnie się zawsze duże, huczne wesele marzyło i takie też miałam, przynajmniej jak dla mnie 150 osób to jednak sporo ale oboje mamy duże rodziny, robiliśmy super wszystko wypadło zdecydowanie jest co wspominać
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 13-07-16 o 14:47

Senior Member Awatar Pasiasta
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2018
    dokładnie, ja się nie oglądałam na to co mówią inni tylko postawiłam na swoim

Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-13 zobacz kalendarz
    Ja zrobiłam niewielkie wesele ale za o było mega huczne. Zwłaszcza dzięki zamówionej na ten dzień i noc grupie muzycznej partyband wszyscy bawili się świetnie. Wokalistka ma niespotykany głos a pan z saksofonem po prostu wszystkich oczarował swoją grą Profesjonalnie prowadzą weselicha a i przyjemnie się z nimi rozmawia. Polecam bo działają na całą Polskę a bez nich nie ma takiej frajdy na weselu
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-01-17 o 10:50

To zależy od wielkości rodziny i możliwości finansowych. Ja osobiście wolę bardziej kameralne wesela, ale na pewno przy każdej z opcji polecam skorzystanie w kwestii organizacji z profesjonalistów. Fachowcy z firmy takiej jak Krokodyl i Przyjaciele sprawią, że człowiek ma przed weselem więcej czasu dla siebie, a później potrafi się cieszyć każdą chwilą, bo nie jest wykończony przygotowaniami. Trzymają się świetnie wyznaczonego budżetu i spełnią nawet wymyślne zachcianki.

Kwestia budżetu i oczekiwania rodziny. Ja osobiście jestem zwolenniczka kameralnego przyjęcia.

Chyba jestem fanką mniejszych wesel :P

9. BabyApp
    Senior Member
    Kitti

Myślę, że wesele powinno być zrobione pod Ciebie. Jeżeli ma być skromne to myślę, że do 50 osób jeżeli jednak chcesz wesele na wypasie to 100 albo więcej. Wszystko zależy od ciebie i od Twojego budżetu. Jeżeli szukałabyś fajnego miejsca na wesele to ja polecam Ci zajrzeć tutaj hotelponiatowski bo mają piękną salę weselną
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-01-17 o 10:51

Senior Member
    lilka90

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    W Warszawie jest tyle pięknych miejsc na wesele, jednym z moich nowych odkryć jest bluecactus. Piękne miejsce, restauracja mieści 250 gości weselnych, w dodatku lokalizacja jest na Mokotowie obok Parku "Morskie Oko" . Restauracja może zapewnić pełną dyskrecję, dzięki temu że ogród jak i sala są na wyłączność. To zapewnia lekką kameralność

Senior Member
    Szalonamama1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-28 zobacz kalendarz
    Duże wesela są fajne bo jest bardzo wesoło ale osobiście preferuje takie do 60/70 gości.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów