Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Teść się wtrąca

Alina24
    Guest
    Alina24
    ja juz sie kiedys wypowiadalam na temat tescai tu gdzies na forum.Istny diabel,zlo wcielone i zlo koniecznie.Wtraca sie we wszystko,tak jak tu jedna kolezanka napisała"wlasnych dzieci nie wychowal a teraz wielki znawca"Awanturnik w dodatku i agresywny.Na szczescie trafila kosa na kamien i sobie nie pozwalam,zeby mi taka askuda mowila co mam robic itd.Jade z nim ostro i bez ogrodek.Grzecznoscia nic sie w tym przypadku nie zdziala,bo to chamowate i zacofane.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    wiecie, ja staram się być grzeczna i miła - w końcu u nich mieszkam, ale przyznam, że teść to mnie czasami wyprowadza z równowagi... nie raz musiałam się w język ugryźć żeby się przypadkiem nie odezwać niemiło... jeszcze dochodzi do tego fakt, że ja nie lubię ludzi, którzy się przechwalają - czego to oni nie mają, czego to oni nie potrafią, kogo to oni nie znają - a teść taki właśnie jest...
    oj nie wiem jak to będzie, nie wiem...
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Wychodzi na to, że o dobrego teścia równie trudno, co o dobrą teściową... No cóż, są, jacy są i już tego nie zmienimy, trzeba zacisnąć zęby i przeczekać. Ale za to możemy coś zrobić w przyszłości dla naszych dzieci i ich partnerów: pamiętając, co wycierpieliśmy ze strony teściów, sami możemy starać się być lepszymi teściami. Myślicie, że będziemy umieli zaakceptować partnerów i partnerki naszych dzieci? I nie wtrącać się do ich życia z dobrymi radami?.... Ja mam najlepsze chęci, ale, jak wiadomo, dobrymi chęciami piekło wybrukowane...

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Ja mam kiepskie relacje z teściowa i tesciem Sa po prostu dla mnie z innej bajki , inne poglądy i wszystko nas różni.Ciezko mi sie z nimi dogadac.

Member
    Monniq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-08 zobacz kalendarz
    Ja swojego tescia widuje raz w miesiacu on sie rozwiodl ze swoja zona i mieszka w wawie bo tam pracuje,Moj G wyglada jak skora zdjeta z ojca
    tylko mlodsza wersja oczywiscie
    I moj tesc jest jedwabisty:P,taki luzak,nigdy sie nie wtraca,nie daje zlotych rad...Kiedys mial problem z alkoholem...imoj G ostatnio powiedzial ze to przez matke tak pil ze tak mu zycie niszczyla,a jak sie rozwiedli to kieliszka do ust nie wezmie,z moim G ma swietny kontakt a i do mnie dzowni,Jak sie dowiedzial ze bedzie dziadkiem to sie rozplakal...i jeszcze tego samego dnia przyjechal do nas z 3 prezentami....
    wielka pluszowa lala gdyby byla dziewczynka,i wielkim samochodzikiem gdyby byl chlopiec a nam przywiozl stosy poradnikow dla rodzicow,mnie kupil sliczna sukieneczke jak juz brzuszek sie pokaze,a mojemu G taka smieszna podwojna kurtke...taka dla taty i dziecka
    jeeest cudownym wartosciowym czlowiekiem
    i najwazniejsze ze czlowielk czuje sie z nim dobrze kiedy mu cos nie pasuje,mowi o tym wprost,ale sie nie obraza,i nie poucza
    takeigo tescia wam zycze

Senior Member Awatar eve82
    Mieszka w
    Górny Śląsk
    O mnie
    Szczęśliwa Mama
    Data
    2011 & 2013
    Fajny temat bo zazwyczaj to teściowe są te niedobre......ale zdarza sie ze i teść jest gorszy... W sumie to nie moge narzekac na teściów bo są fajni troszczą sie o nas!!! Mam dobry kontakt z teściową!!
    Ale każdy jest inny i wiadomo są sytuacje kiedy mnie drażnią!!!!! A szczególnie TEŚĆ!!!! Twierdzi, ze jesteśmy super rodzicami z moim M :-) ale czasem musi coś powiedzieć i pomarudzić!! Zazwyczaj nie ma racji....wogóle ma jakieś myślenie starodawne!!! np. uważaj bo małego spuścisz.../..nie rób mu tak......zrób to tak.....itd.itp.
    Ciagle coś dogaduje......no i oczywiście jak słysze hasło skąd znowu to ma np. zabawke lub ubranko to mnie trzęsie!!!! bo przeciez dziecko nic nie potrzebuje!!! wogóle taki mały to nic nie rozumie, nie widzi, po co my wogóle do niego gadamy mu coś pokazujemy!!!! A jak mały reagował uśmiechem na Nas lub zabawki to zdziwiony!!!bo jednak on widzi....słyszy....rozumie...hehhe Ogólnie nie jest zły, czasem już puszczam mimo uszu to co on gada!!! Mój M twierdzi, że najlepiej nie wdawac sie w dyskusje, pogada i przestanie, a my mamy robić swoje!!! Teściowa go też co chwile upomina, ze marudzi i sie wtrąca!

Senior Member
    maskotka

O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Mój teść świetnie gotuje! Naprawdę pychotka I te szyneczki własnej roboty na święta i mięsko na obiad. Aż się uśliniłam :P Ale żeby nie było tak kolorowo to jest hipokrytą. Przed ślubem zrobił nam awanturę, że jak to bez ślubu kościelnego, że sam cywilny to się nie liczy i jak by go nie było itp. itd. Teraz to samo ze chrzcinami. Dziecko musi być ochrzczone jak najszybciej i koniec. A sam jak cała rodzina do kościoła idzie to stoi przed i odpala papierosa od papierosa, lub nie idzie wcale. Ale spróbuj powiedzieć, że ty nie idziesz, to Cię z błotem zmiesza.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar sowa
    Mieszka w
    pińczów/kielce
    Moja teściowa jest ok, teść - okropny
    mam uczucie, ze wciąz chce kontrolować swego syna, nie pozwala mu dorosnąć, to typ kontrolujący, wtrącający się we wszystko -kurcze, dlaczego nie ma kawałów o teściach!!!

Senior Member Awatar Mama*sierpien*
    Mieszka w
    Piotrków Tryb.
    O mnie
    Mama Kingi i Sylwii
    Data
    15/08/2011
    Ciekawy wątek
    U mnie jest sytuacjia bardzo nietypowa i czasem bardzo niezręczna.Z mężem mieszkamy u teściów,oboje są dla nas dobrzy,pomagają zajmują się dzieciakami,żebyśmy mogli na tą godzinke gdzieś wyjść,wszystko jest oki dopóki teście nie są razem,po między nimi jest konflikt od wielu,wielu lat,i właśnie dla tego zaczyna być nieprzyjemnie gdy teść np.bierze małą na ręce teściowa już się denerwuje,zabiera mu dziecko i każe wyjść i dziecka nie brać na ręce,denerwuje nas taka sytuacjia ponieważ nie potrafimy wybrać kogo wolimy czy teścia czy teściową.Ostatnio poważnie i szczerze porozmawialiśmy z nimi,że nie podoba nam się,że do swojego konfliktu mieszają nasze dzieci i nas,że takie sprawy niech załatwiwją między sobą....Poskutkowało oni się do siebie nie odzywają a my oboje i nasze dzieci mamy z nimi normalny kontakt

Senior Member
    Paulinka84

O mnie
    Mój Aniolek ;*
    Ja mam tylko tesciowa, ale znam przypadki tesciow, ktorzy uwazaja, ze sa najmądrzejsi i w ogole lepiej sluchac sie ich rad, bo sa starsi i the best! szlag mnie trafia na takie cos, bo czasy sie zmieniły i teraz zyje sie inaczej.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów