Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 117

Jakie mleko najlepsze dla maluszka

Senior Member Awatar juklaw
    O mnie
    jestem mamą Martynki i Nataszki:)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    No, nystatyna jest na zakażenia grzybicze, a więc i na pleśniawki. Poniewaz to antybiotyk, to trzeba go wykorzystac w ilości zaleconej przez lekarza, najlepiej w równych odstępach czasu (chodzi o to, by między kolejnymi dawkami grzyby nie zaczęły się mnożyć).

Tak sobie teraz pomyślałam, że może to pleśniawki są winne temu, że Twoja córka nie pije całej porcji mleka - niestety bolą, i utrudnia to ssanie. Ale oczywiscie, przyczynę musi ustalić pediatra. Warto też na pewno ustalić, skąd się pojawiły - grzyby wywołujące pleśniawki bytują na skórze zdrowego człowieka, i maluszki niestety bardzo łatwo się nimi zarażają.

A może Twoje dziecko ma kolkę, i stąd ten płacz? Próbowałaś jej dawać jakieś specyfiki przeciwkolkowe?
    Byłam dziś u pediatry i wszystko ok z córcią a czemu znów pojawia się ten nalot w buźce mimo brania nystatyny to lekarz sam nie wie. Kazał mi odstawić wszystko tylko samo mleko podawać i obserwować. Sama jestem ciekawa. Od soboty jesteśmy na innym mleku nan pro i chyba już tak zostanie na jakiś czas.
    Na kolki podajemy profilaktycznie bobotic sprawdził się przy pierwszej córci.

2. BabyApp
    Member Awatar kar_20
    Mieszka w
    Tczew
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-17 zobacz kalendarz
    Czy mleko bebiko jest dobre?Bo moja przyszla tesciowa mowi ze ona dawala swojemu dziecku i jest dobre ale tez tanie.Bo słyszalam ze po bebiku dziecko strasznie tyje a moje dziecko to taki mały paczek i nie chce zeby mial nadwage.Kupilam mleko gerber i chce sprawdzic czy sie nadaje

Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    moi bo bebiko starsznie cierpieli w sprawach brzuszkowych.... i okropnie plakali... zmienilismy na mleko nan i jak reka odjal... a ceny masz porownywalne z bebiko....

Junior Member
    bcian

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-09-23 zobacz kalendarz
    Moja je tylko Nan 1 od początku,nic nie zmieniałam.Starsza też piła to mleczko

Senior Member Awatar Mama*sierpien*
    Mieszka w
    Piotrków Tryb.
    O mnie
    Mama Kingi i Sylwii
    Data
    15/08/2011
    Pamiętam ze u mnie tez był problem z doborem mleka dla córeczki,po odstawieniu od piersi a karmiłam ja krótko,wprowadziłam mleko bebiko 1 mała co zjadła to wszystko zwracała wręcz chlustało jej z buzi cała porcjia ktorą zjadla...znowu płacz dziecko jest głodne,poszłam do lekarza,pediatra przepisał jej bebilon pepti 1.Małej pomogło jak ręką odjoł.Potem byl bebilon pepti 2.Moja malutka też nie wypijała całej porcji mleka.Kasia moze miec racjie to moze byc kolka,niestety moja córeczka ją przechodziła,cierpiała a ja razem z nią.Niechciała jeść wyginała sie prężyla,płakała.Kupilam jej butelke antykolkową,piła herbatke z kopru włoskiego,masowałam jej brzuszek....po jakimś czasie kolka znikła...

Senior Member Awatar anuska
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mama w ciąży z terminem 1.12.2013
    Też używaliśmu Comfortu i ryk był straszny później zmieniliśmy na Bebilon mleko początkowe i wszytsko jest ok. Zmiana oczywiście stopniowa a nie gwałtowana. Podchodziliśmy do niej dwa razy za pierwszym od razu podałąm samo nowe mleko i przeżyliśmy masakrę Hania tak płakała że ja razem z nią za drugim razem mieszałam mleko nowe ze starym i wyszystko było w porządku.

O mnie
    A używa któraś z Was mleka sojowego? Słyszałam, że to dobre mleko dla dziecka z boleściami brzuszka. Wyczytałam na necie, że nie powinno sie podawac tego mleka dziecku poniżej 6 m-ca bo podobno soja tez uczula???
    Moje dziecko za 3 dni kończy miesiąc i ciągle płacze juz nie wiem co mam robić. Do pediatry chodze co tydzień i żadnych efektów.
    Juz chyba wszystkiego próbowałam i nic. W wodzie płacze, na dworze płacze, w samochodzie płacze, na bujaku tez płacze A u mnie brak sił

9. BabyApp
    admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ja czytałam gdzieś o tych mlekach - są to preparaty podawane dzieciom uczulonym na białko mleka krowiego,ale problemem jest to, że dzieci z czasem uczulają się również na soję, dlatego lekarze zalecają w przypadku alergii raczej preparaty mlekozastępcze, tzw hydrolizaty, niż sojowe.

A robiłaś dziecku jakieś badania? Może ma kolki, może coś mu dolega? Czasem warto skonsultowac się z innym lekarzem, który ma moze nieco inne podejscie, i zaleci jakies inne metody, badania, itp.

W wolnej chwili mozesz skorzystac z tego:

http://www.dlarodzinki.pl/niemowle/z...ze,156_77.html

Senior Member Awatar anuska
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mama w ciąży z terminem 1.12.2013
    Juklaw miałam tak samo od rana ryk do 23, 24 w nocy. Nie pomagało nic tylko noszenie na rękach trochę łagodziło wrzaski. Mała w ogóle nie spała w ciągu dnia a jak już to tylko na 15 min. działo się tak na mleku Bebilon Comfort gdy zmianiliśmy na Bebilon mleko początkowe jak ręką odjął. A ty czego używasz?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anuska Zobacz posta
    Juklaw miałam tak samo od rana ryk do 23, 24 w nocy. Nie pomagało nic tylko noszenie na rękach trochę łagodziło wrzaski. Mała w ogóle nie spała w ciągu dnia a jak już to tylko na 15 min. działo się tak na mleku Bebilon Comfort gdy zmianiliśmy na Bebilon mleko początkowe jak ręką odjął. A ty czego używasz?
    Kolejny raz byłam dziś u pediatry no i dostałąm komplet badań do zrobienia i zmienił mi mleko na bebilon pepti. Jutro musze zrobić usg brzuszka i załatwic laryngologa, mocz, krew. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Zapytaj naszych ekspertów