Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

samotna mama

Junior Member
    ania866

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-02-26 zobacz kalendarz

samotna mama

Witam Was wszystkie tutaj jestem nowa jak widac, niestety albo i stety postanowiłam sie z kims podzielić moimi problemami, nie wiem dlaczego wybrałam forum w internecie moze wlasnie dlatego ze wsród najbliższych nie znalazłam oparcia termin porodu mam na 27 lutego a ja juz dzisiaj czuje ze bedę samotna mama, niestety moj partner- nie mąż albo u nie umie poradzić sobie z obecna sytacja albo nie umie zerwac ze swoim obsesyjnym zyciem narcyzika zapatrzonego w siebie i szukajacego wciąz adoratorek wsrod innych kobiet ( inaczej i prosciej nie jestem w jego zyciu jedyna) tzn nie zdadza mnie w łózku z innimi ale robi wiele innych rzeczych przez które mam do niego po prostu obrzydzenie , nie wiem dlaczego z nim jeszcze jestem , czy w ogole cos do niego czuje, przez to wszystko co widze, co czytam , co słysze zamykam sie w sobiem nie mam w ogole w nim wsparcia , nie pomaga mi , na dodatek stracił prace i siedzi w domu i nic nie robi, a ja szaleje bo nie moge na niego patrzec, denerwuje sie i nie chce obarczac juz mojego malanstwa, nie wiem jak mam sobie poradzic boje sie ze to wszystko odbije sie na dzidzi co ja mam robic dziewczyny pomozcie , jestem sama w tym wszyskim nie wiem co mam robic

2. BabyApp
    Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    No cóż, piszesz zbyt ogólnikowo, aby można było coś doradzić. Ale cały klimat postu jest taki, że nie wygląda to optymistycznie. Trochę późno się zorientowałaś, że facet nie nadaje się na ojca - i teraz jest problem, niestety. Musisz z nim rozmawiać i wiedzieć, czy możesz na niego liczyć, czy nie. A jeśli nie, szukaj już teraz wsparcia gdzie indziej, bo samej będzie Ci bardzo trudno z małym dzieckiem, zwłaszcza jeśli nie pracujesz (dobrze się domyślam?). Masz kogoś bliskiego oprócz tego faceta? Rodziców, siostrę, przyjaciółkę?

ja nie chcę nic sugerować, bo wiadomo że każda sytuacja jest indywidualna, inna...ale moja była szefowa, z którą miałam dobry kontakt kiedyś opowiedziała mi swoją historię. będąc w ciąży rzuciła swojego faceta, bo zdała sobie sprawę że jest nieodpowiedzialny, agresywny, jednym słowem że dobrym ojcem nie będzie. wszyscy znajomi i bliscy ponoć pukali jej do głowy...a ona kilka lat później spotkała naprawdę fajnego faceta, są razem do dziś i są szczęśliwi. mały traktuje go jak ojca, on małego w pełni akceptuje, chyba nawet kocha (widzialam ich razem)...wiec może czasem warto zawalczyć o szczęscie swoje i malucha skoro już czujesz, że w obecnej sytuacji go nie znajdziesz...?

Znajdź oparcie w rodzinie, powinna ci pomóc w tak trudnych chwilach, ciąża to bardzo ważny okres, więc powinnaś porozmawiać o tym z mężem żeby ci po mógł w wychowywaniu dalszym dziecka.
    Zacznę używać bio-dermokosmetyki teraz jeszcze zamówię noclegi na weekend.

Member
    moniaczek84

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-11 zobacz kalendarz
    a jak tam u Ciebie coś się zmieniło?

Senior Member Awatar anettsc
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-04-05 zobacz kalendarz
    też jestem ciekawa - jestem w podonbej sytuacji, tyle że my nie jesteśmy razem spotykaliśmy się i wpadliśmy - myslałam że zachowa się dojrzale podczas gdy ma mnie głęboko w dup...

na szczęście mam wsparcie przyjacioł, mamy.. czasem mam dołki, mieszkam sama jestem na l4, ale nie zmusze go do zamieszkania ze mną i zajęcia się dzieckiem termin mam na sierpien wiem że może się wiele zmienić może kogoś poznam i ktoś się mną zajmie ?

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Samotne rodzicielstwo jest bardzo trudne, wsparcie najbliższych to cenna sprawa. Anettsc, może wygodniej byłoby Ci zamieszkać z mamą? Jeśli oczywiście masz taką możliwość.

9. BabyApp
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Samotne rodzicielstwo jest bardzo trudne, wsparcie najbliższych to cenna sprawa. Anettsc, może wygodniej byłoby Ci zamieszkać z mamą? Jeśli oczywiście masz taką możliwość.
    Moja mama musi zajmowac się moim niepełnosprawnym ojcem ktory jest sporym utrapieniem że tak powiem, nie chce dokładać jej jeszcze wnuka ( wiem że by sie zapracowala na smierc przy obojgu chodzbym jej o to nie prosila lub prosila zeby odpoczela)

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Trudną masz sytuację. Na pierwsze dni po porodzie na pewno przydałby Ci się ktoś do pomocy. Warto pomyśleć o tym już teraz, choć jeszcze sporo czasu Ci zostało.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Trudną masz sytuację. Na pierwsze dni po porodzie na pewno przydałby Ci się ktoś do pomocy. Warto pomyśleć o tym już teraz, choć jeszcze sporo czasu Ci zostało.
    Oczywiście że wtedy będzie przy mnie mama ale nie cały dzień, i moje przyjaciółki również każda z nich planuje już urlopy tydzień po tygodniu od sierpnia do końca września...
    niewiem co bym bez nich zrobiła...

Co do ojca to ciągle ma w du..., przestał mi odpisiwać na sms, na fb oczytuje moje wiadomości i nawet nie raczy odpisac i również zablokował mój numer komórki i nie mogę sie do niego dodzwonić...
    dlaczego faceci są tacy nie dojrzali ?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów