Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Czemu nie mogę zajść w ciążę?

Member
    Mamminka

Mam podobny problem- młodzi, zdrowi a ciąży nie ma mimo starań. Chyba najwyższy czas zmienić lekarza bo mój dotychczasowy nie widzi problemu. A ja problem widzę bo ciąży nie ma. Słyszałam że tu http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ jest świetny ginekolog i mam zamiar tam właśnie pójść. Z wielka nadzieją że dowiem się dlaczego nie moge zajść w ciążę.

2. BabyApp
    chcebycmama, nie trać nadziei. U jakich lekarzy byliście z mężem? Czy konsultowaliście się może z kimś z kliniki, która specjalizuje się w problemach z płodnością? Czasami niektóre osoby piszą, że były u lekarzy, a mają tylko na myśli ginekologa z przychodni...

Leczę się naprotechnologicznie od roku. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy z mężem gruntownie przebadani. Okazało się, że mam PCO, rozchwiane hormony, chorą trzustkę, endometriozę i niedrożny jajowód. W klinice In Vitro powiedzieliby mi, że jedynym wyjściem jest zapłodnienie pozaustrojowe. Na szczęście trafiliśmy do Instytutu Rodziny - tam po kolei zaradzili wszystkim moim problemom (operacyjne bądź farmakologicznie). Wyniki męża - ciężka oligozoospermia - także klasyfikowałby go tylko na In Vitro. Lekarze Napro odkryli jednak, że przyczyną tak słabego nasienia były żylaki powrózka nasiennego. Po ich operacyjnym usunięciu i dodatkowej suplementacji zarówno hormonalnej (clostilbegyt/letrozol) jak i witaminowej (l-karnityna, astaksantyna, koenzym q10, witamina E) wyniki znacznie się poprawiły. Polecam opinie innych par ze strony www.naproinfo.pl

Może jednak jeszcze raz spróbuj podejść do lekarza, mi np. dopiero się udało kiedy mi doktor ustalił moment owulacji, jak próbowalam sama to nie było zbyt precyzyjne. Więc to może jeszcze kwestia po prostu czasu a nie że od razu coś z wami nie tak. Tak to już jest że jak już chcesz się starać o dzieciątko to akurat jak na złość nigdy nie trafisz w odpowieni moment, życie jest złośliwe :/
    jak coś mój doktor ma na stronie opisane na czym taka diagnostyka owulacji polega, zobacz sobie http://ginekolog-michalik.pl/diagnostyka-owulacji/ fajna sprawa, polecam. Nam to trochę też zajęło i nie było lekko, ale już w trzecim miesiącu jesteśmy

My z żoną staraliśmy się o dziecko 8 lat.Powodem nie zachodzenia w ciąże było to, ze żona za bardzo chciała w niej być.Wszystko inne było w porządku.

Ja najprawdopodobniej mam problem z tarczycą.

Member
    Agniechaa

Wiem co czujesz... Moja siostra bezskutecznie się stara już dłuższy czas o dziecko i nic. Ostatnio wyczytała coś o http://gameta.pl/. Chce porozmawiać z mężem czy może nie spróbować. No nie oszukujmy się jego zapał też opadł. Pomału widzę jak się poddają.

9. BabyApp
    Niestety jak się chce zajść w ciążę, to trzeba najpierw wyleczyć tarczycę.
    Jarek - co masz na myśli pisząc, że żona za bardzo chciała być w ciąży?
    Maminka - jak piszesz, że oboje jesteście zdrowi a mimo to na razie się nie udaje, to może warto zacząć suplementację, przede wszystkim kwasem foliowym, ja np. zażywam mama dha premium. Zapłodnienie to mimo wszystko proces biochemiczny i dostarczenie do organizmu odpowiednich witamin na pewno zwiększy wasze szanse Podobno są też preparaty dla mężczyzn, z cynkiem chyba, ale to lepiej dopytać nie u mnie

Hormony to ważna kwestia, może one tak naprawdę są przyczyną?
    aktywna staraczka

Junior Member
    fyfka88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Bez dobrego lekarza nie ma szans na szybkie zajśscie w ciążę jeśli od początku są problemy. Ja jechałam specjalnie do Krakowa. Przyjmuje tu doktora Ryszard Jankowski i to on pomógł nam w zajściu w ciążę, a później ją przeprowadził. Od początku głównym problemem była tarczyca.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów