Strona 346 z 4461
Pokaż wyniki od 3,451 do 3,460 z 44604

Mamusie na STYCZEŃ 2012

Senior Member
    yvonne

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-22 zobacz kalendarz
    Neomii, ja jestem w uk, tu owszem robią ci krew i mocz ale to tyle. Nikt nie robi na tokso nawet jak zaplacisz gore pieniedzy.
    Przez 16 tyg nie widzialam lekarza na oczy - i jesli wszystko bedzie ok, nie zobacze nawet przy porodzie. Szyjki macicy nikt nie sprawdza !!!
    Dlatego tak sie boję. Na wszystkie twoje wątpliwosci odpowiadają że to ok, że to normalne.

D|latego jesli bede dobrze sie czula, to jade do Polski za poltora tyg, choć boję się podróży. No ale chyba lepiej jechać niż w pewnym momencie dowiedzieć sie, że "no bo szyjka byla za krótka/słaba.."

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Noemii
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-26 zobacz kalendarz
    Moja siostra drugie dziecko rodziłą w UK i faktycznia powiedziałą że o ile warunki w szpitalach dużo lepsze to badania w trakcie ciązy żenada! Dopiero po urodzeniu dziecka dowiedziałą się że przez całą ciąze chorowała na anemię, dzidziuś na szcżęscie zdrowy ale ona wygląda słabo wciąz dochodzi do siebie. Ja z londynu wróciłam tydzień temu, lot zniosłam dobrze, pytałam nawet lekarza czy nie widzi przeciwskazań on powiedziałą że absolutnie nie, znikome zagrożenie jest w pierwszym trymestrze chodzi o ciśnienie które się wytwarza może negatywnie wpłynąć na rozwijające się narządy dziecka i oczywiście pod koniec ciązy grozi przedwczesnym porodem... jedz wizyna w Polsce na pewno dobrze Wam zrobi a przy okazji zrobisz sobie badania które na pewno Cię uspokoją

Senior Member Awatar Gosia_M
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-05 zobacz kalendarz
    hej a u mnie slonce swieci, ale za to ja jakos slabo sie czuje:| mam wrazenie jakbym miala chorowac....;/

Senior Member Awatar 89konstancja
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez delfinek Zobacz posta
    Ha ha ha, o tak jakbyś pisała o moim zajściu w ciążę
    u mnie z ciążą też tak było

Junior Member Awatar anitaa4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-27 zobacz kalendarz
    Witajcie styczniowe mamy. Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i dziś postanowiłam do Was dołączyć. Mam termin porodu na 27 stycznia, tak jak kilka z Was pod koniec sierpnia obchodzę rocznicę ślubu, tylko, że pierwszą. Pozdrawiam.

Senior Member Awatar Noemii
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anitaa4 Zobacz posta
    Witajcie styczniowe mamy. Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum i dziś postanowiłam do Was dołączyć. Mam termin porodu na 27 stycznia, tak jak kilka z Was pod koniec sierpnia obchodzę rocznicę ślubu, tylko, że pierwszą. Pozdrawiam.

Witaj anitaa4 w śród styczniowych mam, nasza liczba zwrasta w szalonym temie ;D płodny był ten maj tego roku Ja dołączyłam na forum wczoraj ale pisanie tutaj sprawia mi wiele radości , mam nadzieję że w twoim przypadku też tak będzie. JAk wygląda twój brzuszek widać już coś? mnie znajomi tak mniej więcej od 3 dni podpytują , czy czasami nie jestem w błogosławionym stanie to bardzo miłe , brzuszek mam niewielki , ale zawsze byłam bardzo szczupła więc widać

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Noemii Zobacz posta
    Witaj anitaa4 w śród styczniowych mam, nasza liczba zwrasta w szalonym temie ;D płodny był ten maj tego roku Ja dołączyłam na forum wczoraj ale pisanie tutaj sprawia mi wiele radości , mam nadzieję że w twoim przypadku też tak będzie. JAk wygląda twój brzuszek widać już coś? mnie znajomi tak mniej więcej od 3 dni podpytują , czy czasami nie jestem w błogosławionym stanie to bardzo miłe , brzuszek mam niewielki , ale zawsze byłam bardzo szczupła więc widać

Ja nie należe do osób bardzo szczupłych, wręcz przeciwnie chciałabym być szczuplesza, ale nie jestem też gruba,ale mój brzuch w ostatnich tygodniach bardzo "wystrzelił" i jak mam obcisłą bluzkę to ewidentnie widać ciążowy brzuszek. Czuje się z tym bardzo fajnie, ale trochę obawiam, że jak już jest taki, to co będzie za pare miesięcy.

9. BabyApp
    O mnie
    A mówiąc o brzuszku, mam pytanie do przyszych mam, które mają podobny termin porodu do mnie. Jak u Was z przyrostem wagi? Ja nie wymiotowałam w I trimestrze i przybyło mi już 4 kg . Jestem tym zaniepokojona, bo bardzo uważam, liczę kalorie, jem dużo warzyw i owoców, unikam słodyczy, a mam wrażenie, że waga mnie nie słucha i trochę za dużo przytyłam. Ale może mnie pocieszycie,że nie bardzo odbiegam od normy

Senior Member
    yvonne

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-22 zobacz kalendarz
    Ja w sumie to martwie sie troszke bo mam malutki brzuch. Wlasciwie od poczatku mialam spory, ale bylo to spowodowane problemami jelitowymi...
    teraz od 2 dni te dolegliwosci zniknęly zupelnie i zostal sam brzuszek. I jest malutki. Jestem raczej szczupla a brzuch to mialam plaski od lat, takze ja widze zaokrąglenie, a i spodnie nie dopinaja sie od dawna, ale znajomi czy rodzina napewno nie poznają, ze jestem juz prawie na polmetku.

Junior Member Awatar Bejb91
    Mieszka w
    Ełk/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-22 zobacz kalendarz
    yvonne a widzisz termin masz dzien po mnie a skan dzien przede mna :P heh.. Napisz nam od razu czy chlopczyk czy dziewczynka.. U mnie kazdy mowi ze chlopiec ale ja mam cichutka nadzieje ze moze bedzie dziewczynka :P ale ile to moze byc tych dziewczynek w rodzinie a ja mialam dwa skany i teraz bedzie trzeci.. Juz nie moge sie doczekac . a w ktorym miejscu w UK jestes? Pewnie w Londynie. :P hehe
    Największym szczęściem jest świadomość, że jesteśmy kochani..

Zapytaj naszych ekspertów