Ankieta: Czy decyzję o karmieniu dziecka butelką od początku należy krytykować?

Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Karmienie butelką od początku

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Mnie tylko zastanawia jedno - jakość pokarmu zależy od tego, co je mama karmiąca. Jeśli odżywia się byle jak, to i dziecko w pewnym sensie je byle jak. I o ile jest nacisk na to, żeby karmić piersią, o tyle nie ma nacisku na to, by młoda mama jadła zdrowe, pełnowartościowe, pozbawione chemii produkty. Ten za przeproszeniem szajs, który znajduje się w wielu produktach spożywczych (barwniki, konserwanty itp) przenika do pokarmu i trafia do dziecka. O tym jakoś się nie mówi, nakłaniając - a czasem wręcz zmuszając - młode mamy do karmienia piersią.

Od razu zaznaczę - nie jestem przeciwniczką karmienia piersią, sama żałuję, że nie karmiłam. Ale teraz myślę, że butelka była lepszym rozwiązaniem dla moich córek, właśnie ze względu na chemię w produktach spożywczych.

2. BabyApp
    Junior Member
    kasiaiic

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-10-13 zobacz kalendarz
    Jeśli się karmi butelką od początku to wybór jej jest bardzo ważny. Ja w szpitalu początkowo używałam butelek TT i strasznie mnie denerwowało ich mycie bo mają takie rowki i dziecko przez nie nie mogło wszystkiego wypić. Teraz używam butelek z Canpolu Babies EasyStart Owoce i jestem bardzo zadowolona, bo nie dość że cena przystępna to i z myciem w końcu nie mam problemów i są oczywiście bardzo ładne już tak na marginesie

Senior Member
    Marischka

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-30 zobacz kalendarz
    Co za porażka. Ja karmiłam butelką oraz piersią i wszystko w porządku. A takich tekstów to ja nie znosiłam. A tak apropos karmienia butelką to bardzo ważna też higiena, tzn czyszczenie butelek czy innych akcesoriów dziecięcych. I najlepiej jest czyścić takie akcesoria ekologicznymi środkami czystości. https://www.maxdrogeria.pl/frosch-m1583

Jeśli chodzi o szeroką szyjkę, to u mnie sprawdziły się butelki Yoomi. Nie spotkałam nic innego w podobnym rozmiarze. Spokojnie można ręką myć całe wnętrze, bez tych zakamarków czy nierówności. No i nie niszczy się od zmywarki. W sumie używam już od niecałego roku i jestem zadowolona. Najpierw wypróbowałam mniejszą pojemność 140 ml, a teraz jesteśmy już na większej 240ml. Fajne jest to, że smoczek jest anatomiczny i przypomina pierś mamy. No i ma dużo otworów antykolkowych. Teraz planujemy kupić podgrzewacz do kompletu

Red face Tez lubię Yoomi

Cytat Zamieszczone przez MamusiaFranusia Zobacz posta
    Jeśli chodzi o szeroką szyjkę, to u mnie sprawdziły się butelki Yoomi. Nie spotkałam nic innego w podobnym rozmiarze. Spokojnie można ręką myć całe wnętrze, bez tych zakamarków czy nierówności. No i nie niszczy się od zmywarki. W sumie używam już od niecałego roku i jestem zadowolona. Najpierw wypróbowałam mniejszą pojemność 140 ml, a teraz jesteśmy już na większej 240ml. Fajne jest to, że smoczek jest anatomiczny i przypomina pierś mamy. No i ma dużo otworów antykolkowych. Teraz planujemy kupić podgrzewacz do kompletu
    Yoomi są rzeczywiście szerokie. Wygodnie sie je myje. Ja lecę już z czwartą, teraz mam zieloną, bo one jak takie cukiereczki wyglądają. Tak na serio, to przede wszystkim sa antykolkowe, konkretnie smoczek mają antykolkowy i to mnie przekonuje. Podgrzewacz też stosuję, ale w sumie tylko na spacerze i parę razy się zdarzyło, że moja mama jak została z dzieckiem to tez jej naładowałam i była zadowolona, bo szybko, sprawnie i dziecię najedzone. Yoomi rządzi, hihiihihih

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów