Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Hormony?Czy juz depresja

Senior Member
    marikka20

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-01 zobacz kalendarz
    Dla mnie po porodzie dużym wsparciem stała się grupa mam, znaleziona w internecie, mąż mnie do końca nie rozumiał. Mieszkałam w innym mieście, nikogo nie znałam, to było bardzo ważne. Od czasu, kiedy kupiłam nowy laptop zaczęłam też pisać bloga, najpierw tylko dla siebie a potem go udostępniłam. Komentarze wielu kobiet jakoś pomagały. Na wszystko chyba potrzeba nieco czasu i dystansu.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Myszak Szyszak
    Mieszka w
    Serock
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-26 zobacz kalendarz
    Powiem tak. Nie rozumiem depresji w ciąży. Tzn rozumiem to co miałam ja. Narodziny dziecka zderzenie z rzeczywistością i baby bluse totalny. To ma jakieś uzasadnienie. Zderzenie dziecko już jest wszystko się zmienia. Karmienie piersią płacz mały się nie najadal. Ważył 4800 po porodzie odrazu. Był głodny ja się denerwowałam w domu nie spałam bo mały na cycu 24 h. Mąż juz nie wiedział jak pomóc a pomagał cudownie. W końcu po 2 msc zrezygnowałam z piersi. Ja jestem sCzesliwa mama i dziecko nie do poznania. Najedzony śpi dobrze. Mąż szczęśliwy. Może cala noc wstać do małego bo nie musze karmić ani uspokajać cycem. Dopiero teraz zaczęłam kochać dziecko. Nie wierzę w miłość od 1 dnia. To tylko w filmach.

czeeeeeeeesc

Junior Member Awatar ewelinaaa92
    Mieszka w
    Warszawa
    Kontrolna emocjonalna to tzw. umiejętnosci miękkie, tego nie uczyli w szkołach. Polecam poczytac trochę psychologicznych ksiazek, jak radzić sobie ze stanami emocjonalnymi, problemami itp. Wiem to po sobie że jak po roku zainteresowania tym tematem, lepiej radzę sobie w życiu.
    Ostatnio edytowane przez ewelinaaa92 ; 22-02-17 o 11:40
    Yasmin ulotka, zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga.

Senior Member
    katiuszka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-16 zobacz kalendarz
    Między jednym a drugim jest cienka linia, ja wiem jak to jest z depresją jak nic nam się nie chce i na nic nie mamy ochoty, mi się udało z tego wyjść ale tylko dzięki pomocy terapeuty, które znalazłam na https://szukamterapeuty.pl/wyszukaj/...nizony-nastroj Sama pewnie bym ine dała rady

Biedna, może właśnie te trudne relacje sprawiają, że tak wszystko odbierasz i czujesz się gorzej? Czasami otaczający nas ludzie wpływają na obniżenie naszego samopoczucia.

Na pewno konsultacja medyczna byłaby tu wskazana, jeśli chandra utrzymuje się dłużej jak kilka tygodni, na pewno nie można tego bagatelizować.
    aktywna staraczka

9. BabyApp
    Moim zdaniem powinnaś zgłosić się do lekarza, to może być poważna sprawa. Lekarz powinien wiedzieć o tym, że brałaś antydepresanty.

Baby blues nie wynika z hormonow.Po ciązy mozemy odczuwać smutek. Potrzeba czasu, aby wszystkie poziomy się wyrównały. Za tę huśtawkę płaci się rozdrażnieniem, smutkiem, napadami płaczu, bezsilnością. Najważniejsze, o czym należy pamiętać w związku z baby bluesem, to to, że to nie jest nic groźnego ani nienormalnego. Jednak baby blues to depresja, która może być groźna tak wiec warto jest jednak wybrać się do psychologa, który pomoze nam odzyskać równowagę.
    Im happy

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Baby blues nie jest depresją, ale może się w nią zmienić - warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, bo samej trudno jest sobie poradzić.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów