Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Odszkodowanie za błąd lekarski - problemy po cesarce

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Tylko że te firmy nie robią tego za darmo
    To chyba oczywiste. Ale i tak warto skorzystać z takich usług, bo lepiej dostać cokolwiek niż nic albo prawie nic.

2. BabyApp
    dokładnie tak

Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Tylko że te firmy nie robią tego za darmo, a wynagrodzenie pochłania sporą część odszkodowania.
    Zależy od firmy. Ponadto nie ponosi się kosztów analizy sprawy, nie ma też opłat wstępnych. Przynajmniej w Polskim Centrum Odszkodowań

Jeżeli wystąpiły jakiekolwiek błędy medyczne w prowadzeniu ciąży, warto skorzystać z porady bądź usługi Kancelarii MG Premium z Krakowa. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie http://odszkodowaniamedyczne.info/. Bezpłatna analiza sprawy, sprawny kontakt telefoniczny i mailowy. Pozdrawiam

Member
    biedronka58

Ja obawiam się, że przy takich sprawach bez pomocy dobrej kancelarii się nie obędzie. Ja polecam http://adwokat-klukowski.pl/ Takie wsparcie adwokata, który pomoże wyjaśnić wszystkie niejasne przepisy, pomoże napisać pisma czy pozwy, a potem poprowadzi twoje sprawy np przed sądem jest bezcenne.

Jak czytam takie historię to jestem w szoku! Takie przypadki zdarzają się coraz częściej a lekarze pozostają bezkarni. Osoby poszkodowane nie walczą o zadośćuczynienie bo stawiają sprawę z góry przegraną. Moim zdaniem wszystko można udowodnić tylko należy dokładnie wiedzieć jak się za to zabrać i jak przygotować dokumentację – w tym pomagają również specjaliści np. MK-Finanse http://www.mk-finanse.pl/oferta/odsz...ledy-medyczne/ Błędy medyczne to nie tylko uszczerbek na zdrowiu ale również negatywne przeżycia psychiczne które często są bardzo negatywne w konsekwencjach.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Dziewczyny, oczywiscie odszkodowanie sa wazne itd, ale czasem blizna po cesarce nie jest winą lekarza. wiem, ze to troche co innego, ale mój maz miał wycinany wyrostek w ostatniej chwili. nie było czasu na zabawe w laparoskopie itd, tylko ciachneli go przez pół brzucha. Uratowali mu zycie, ale ma teraz brzydki brzuch. Ale chyba sie opłacało, nie? Czasem blizna po cesarce goi sie fatalnie, bo organizm kobiety tak ma - robi sie zakazenie, blizna sie paprze itd...

9. BabyApp

odszkodowania

Można jeszcze sprawdzić tutaj: http://odszkodowania-romanski.pl/. Kancelaria Odszkodowawcza Radosław Romański zajmuje się między innymi dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych i świadczeń dla osób poszkodowanych w wyniku popełnienia błędu lekarskiego. W branży działają już 8 lat, także przemawia za nimi na pewno spore doświdaczenie.

Member
    helenaa91

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-04-01 zobacz kalendarz
    W pierwszej kolejności radzę spróbować dogadać się jakoś z ubezpieczycielem, a jeśli nie przynosi to skutku, to najlepiej iść do sądu. W razie problemów najlepiej zgłosić się do prawnika lub jakiejś firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu odszkodowań - w kilku woj. działają http://pomocni.org.pl

Rada

Szanowni Państwo, niestety praktycznie na każdym forum dyskusyjnym dotyczącym medycznych nieprawidłowości w większości wypowiadają się prawnicy poszukujący potencjalnych klientów. Nawet najbardziej wytrawny prawnik niewiele zna się na medycynie. Sprawy dotyczące nieprawidłowego postępowania medycznego tzw. błędy medyczne, należą do spraw wyjątkowo trudnych i wymagających specjalistycznej wiedzy zarówno prawniczej jak i sądowo-lekarskiej. Zawiłości procedur i specjalistycznego postępowania medycznego powodują, że po przyjęciu sprawy do prowadzenia zaczynają się dramatyczne poszukiwania lekarza, najlepiej biegłego specjalisty, który chciałby i potrafiłby przeanalizować konkretny przypadek pod kątem sądowo-lekarskim. Jak wiadomo - nie tylko prawnikom - nawet jeżeli masz rację, to nie oznacza to, że wygrasz w sądzie… Tam potrzebna jest siła merytorycznych argumentów, rozsądnej opinii, a nie pustych zapewnień. Każdy ma prawo do wystąpienia z pozwem do sądu przeciwko lekarzowi, tylko kto da gwarancję, że wygra taką sprawę… Jeżeli potrzebujecie Państwo prawdziwej pomocy, proponuję zwrócić się do LegeArtisMedica w Łodzi (preferują mail). Są poważni. Pomagają, nie naciągają.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów