Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Implanty zębowe czy warto?

Wiadomo że najlepiej mieć swoje zęby .Ale z czasem niestety dochodzi do różnych sytuacji .Zęby się psują i wypadają.Niejednokrotnie trzeba zrobić most albo koronę albo implanty.Te ostatnie sa najdroższe ale jest to najlepsza opcja.Tak mi się wydaje. Moja znajoma robiła w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie w Warszawie i bardzo ładnie ma zrobione. Chwaliła mi tą klinikę bo leczą zgodnie z najnowszymi trendami.Sama sie zastanawiam czy tam się nie przenieść.

2. BabyApp
    Mój mąż stracił dwa zęby w wyniku wypadku na rowerze, implanty były konieczne. Na szczęście mamy sprawdzony gabinet dentystyczny, DENT SM, gdzie chodzimy całą rodziną, a dr Jakubowski z tego gabinetu jest specjalistą w zakresie implantów (http://www.dentsm.pl/implanty), tak że fachową pomoc mieliśmy "od ręki". Śmiało możemy polecić gabinet i pana doktora, nie tylko jeśli chodzi o implanty

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    [QUOTE=enedue.rabe;3195271]Mój mąż stracił dwa zęby w wyniku wypadku na rowerze, implanty były konieczne.

A ja myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają normalnym ludziom, tylko mojemu mężowi. On również potrzebował takiej pomocy i to dość pilnie, ponieważ było to przed komunią naszej córki. Na szczęście udało się wszystko załatwić w ekspresowym tempie dzięki lekarzom z kliniki https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/implanty/

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    jeśli chodzi o implant to ja robiłam sobie górną czwórkę, zdecydowałam się na implant w eurodental, cena jest adekwatna do jakości, implant wszczepili mi szybko i bez żadnych problemów, warto udać się na konsultacje i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

Jeżeli mamy ubytki to warto jak najbardziej ,warto zrobić też przed tym konkretne prześwietlenie uzębienia. Świetnie robią w pracowni Diagdent na Ursynowie. Mają dostęp do różnych rodzai prześwietleń, płytkę ze zdjęciem odbieramy do 30 minut, opisaną.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    ja robiłam implant w eurodental, gdzie pracują sami najelpsi specjaliści, wszystko mi dokładnie przed wszczepieniem implantu jasno wyjaśnili wiec nie miałam żądnych obiekcji

Ja robiłam implanty zębów toruń w Centrum Stomatologii Estetycznej Dentistica i jestem zachwycona, leczenie ku mojemu zaskoczeniu nie trwało długo, obyło się bez powikłań a efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania

9. BabyApp
    Moja mama miała zakładany implant w Poznaniu w gabinecie Allecoudent i bardzo sobie chwali. Najpierw mocują śrubę, a jak się zrośnie z kością to nakładają koronę i w ogóle nie widać, że to nie jest prawdziwy ząb, bo wygląda bardzo naturalnie. Naprawdę warto zainwestować i cieszyć się pełnym uśmiechem.
    Ostatnio edytowane przez anet67 ; 06-12-19 o 14:51

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    ja chciałabym tylko dodać że po tym jak zorviłam sobie impalant w eurodental to mój komfort życia zdecydowanie się poprawił, częściej się uśmiecham i jestem zadowolona.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów