Strona 1 z 15
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 142

Dobre butelki do karmienia - jakie?

Junior Member Awatar basienka91
    Mieszka w
    Czudec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-14 zobacz kalendarz

Wink Butelki dla maleństwa

Witam!
    Mamuśki poradźcie mi jakie butelki kupić dla dzidziusia. Słyszałam już naprawdę różne opinie i po prosu pogubiliśmy się z mężem które będą najlepsze. NIe chcę wydać pieniędzy i później żałować aczkolwiek nie mam zamiaru oszczędzać na dziecku więc cena nie gra roli Bardzo proszę pomóżcie nam. Każdy mówi inaczej o danej butelce. Tommie Tippie, Avent, Lovi czy Dr Browns czy jeszcze coś innego??
    Proszę o radę, w przyszłym tyg. jedziemy po wyprawkę i chcę już skompletować wszystko
    Pozdrawiam

2. BabyApp
    Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Ja polecam butelkę Avent i Lovi .

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Mieszka w
    Czudec
    O mnie
    Dziękuję i proszę o więcej porad

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Witaj,
    Moim zdaniem firma nie gra roli, wazniejsza jest pojemność butelki - najlepsze są te ok 250 ml. Zawsze mozesz kupic po jednej z danej firmy, i sama zorientujesz się, która najlepsza

Fajne - moim zdaniem - są butelki z odkręcanym dnem, bo łatwiej jest je domyć. Ale chyba ma je w ofercie tylko jedna firma, nie pamiętam dokladnie, ale info bez trudu znajdziesz w internecie. Warto od razu kupić antykolkowe.

A, jeśli masz już podgrzewacz albo sterylizator, to zwróć uwagę na to, by butelka pasowała do nich rozmiarami, niektóre są dość szerokie i nie wchodzą do każdego sprzętu.

Tak na marginesie, wiesz już że nie będziesz karmiła piersią? Bo jeśli zamierzasz karmić naturalnie, to nie ma sensu kupować teraz butelek

Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    basienka91 kup narazie jedną butelkę bo tak jak napisała Kasia nie wiadomo czy będą Ci wogóle potrzebne

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Mieszka w
    Czudec
    O mnie
    Jeśli chodzi o karmienie piersią to chyba tylko na samiutkim początku a później butelka. Sama się nie mogę zdecydować

Mieszka w
    Czudec
    O mnie
    Jedną tylko pytanie jaką?

9. BabyApp
    Senior Member
    mamaola

O mnie
    .........
    z okręcanym dnem butelki ma chicco, jest też specjalnie profilowana, żeby się wygodnie trzymało a jednocześnie żeby odprowadzać z niej powietrze

Jeśli chodzi o Lovi to jest z nimi problem, przynajmniej z tymi samosterylizującymi. Najpierw nie mogłam ich znaleźć w żadnej aptece, zamówiłam w internetowej, ale odpisali, że została wycofana ze sprzedaży w ich aptekach, a teraz w sklepach też ich nie widzę...

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Pełny asortyment Lovi ma smyk. Dla mnie nie tyle jest kwestia samej butelki co smoczka. Mi przy cycusiowym bobasie sprawdziły się tylko Lovi. Reszta była za szybka. Sama buteleczka jest poręczna. Z tym odkręcanym dnem też mi sie podobały na początku. Kupiłam więc diwe butelki Mambaby i... nie lubie ich. Smoczki zdecydowanie za szybkie, Butlekę jak żle dokręcisz na szybko to cieknie. Poza tym smoczki z innych firm nie pasuja do pokrywki od Mam - za krótki jest na którykolwiek inny smoczek. Przy karmieniu piersią faktycznie jedna - dwie starczają. Widze natomiast że z jakiegoś powodu nie zamierzasz długo cycusiować... chyba że zmienisz zdanie . Cycuś jest super - zobaczysz ile frajdy daje widok tej małej pijawki przytkniętej błogo do ciebie i ze smakiem wciągającej mleczko ;D Jełśi natomiast myslisz o szybkim przejściu na mleko modyfikowane - butelki Tommee Tippee są bardzo dobre w tym kontekście. Mają malutki kubeczek w który wsypujesz mieszankę. Do butli wlewasz wodę w odpowiedniej temepraturze. Kubeczek sadzasz na jej topie. Całośc w pokrowiec i wio na spacer. Jak trzeba - robisz shake'a ;D

Senior Member
    mamaola

O mnie
    .........
    asiawaw dzięki za info, zobaczę tam, może mi się uda dostać

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów