Strona 3 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Dobre butelki do karmienia - jakie?

Junior Member
    Stysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-01 zobacz kalendarz
    Ja postawiłam na co prawda w miarę nową markę MAM ale opłacało się. Już wielokrotnie sama polecałam i będę polecać tę firmę. Sama też się dowiedziałam przypadkiem od koleżanki, znalazłam stronę w internecie zapoznałam się z nią i jestem bardzo zadowolona. Mają wiele ciekawych produktów w tym butelki. Na etapie jakim jesteśmy z moim synkiem stosuję butelke antykolkową . Sprawdza się w 100% posiada rewelacyjną funkcje samosterylizacji i jest wolna do bisfenolu A. Przede wszystkim jest bardzo zdrowa dla mojego maluszka. Nie zamienie jej na żadną inną. Jestem pewna , że gdy mój synek podrośnie pójdę w tym samym kierunku i sięgnę dalej po butelki MAM.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Jestem mamą butelkową i od początku zaufałam firmie AVENT, może dlatego ,że firma była dość rozchwytywana niemalże w każdym czasopiśmie dla mam. Używaliśmy długo butelki AVENT na zamianę z Tommee Tippee.
    Dostaliśmy dwie nowiutkie butelki Dr Browns'a - ale je wydałam.
    Kubek-niekapek również mieliśmy z AVENT'u - tak samo jak smoczek.

Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    A ja używam Canpol. Mam to szczęście, że Maluszek nie jest wybredny i lubi i cyca i butelkę. I tak bym każdej radziła. Zacząć od tańszych firm, a jeśli będzie kłopot to wtedy kombinować. Kupiłam złotą Aventa, wydałam 35 zł, a nie widzę różnicy. Szału nie ma mimo wielkiej reklamy...

Senior Member Awatar Bałata
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-02 zobacz kalendarz

Problem z butelka

Witam

Kochane mamuski i eksperci...moze mi cos podpowiecie i doradzicie...

Mam prawie rocznego synka... jestem butelkowa mamuska... i mam problem... kupilam ostatnio butelki Canpol babys... i niestety mi przeciekaja przy gwincie z oryginalnymi smoczkami... problem w tym, ze moj synek bardzo je lubi i te kolorowe zwierzaczki... probowalam go na Avent przestawic, ale zaczal mnie jesc i mam problem, zeby wogole zaczal jesc moze jest jakis sposob na nie, ktorego ja nie znam... moze cos zle robie... probowalam zakrecac je mocniej, ale nie odopwietrzaja sie wtedy i niestety dalej ciekly... lzej zakrecac i tez nic nie dalo...
    To jakas ogolna ich wada czy mi sie moze trafily jakies wybrakowane... ??

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    spróbuj docisnąć smoczek do butelki. Ja mam z aventu i odkąd kupiłam smoczek trójprzepływowy też mi się zdarza, ze cieknie. Wtedy odkręcam, dociskam smoczek do nakrętki i zakręcam mocniej butelkę, Problem znika. Spróbuj. Może u Ciebie też pomoże!!

Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    a dlaczego przestałaś się u nas odzywać??

Senior Member Awatar Bałata
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-02 zobacz kalendarz
    Hejka ostatnio zajrzalam do nas ale mam strasznie malo czasu od kad wrocilam do pracy... poza tym, mase problemow i M wyjechal teraz eh szkoda gadac... jak Ksieciunio bedzie laskawy, to moze sie uda zagladac... czasem cos podczytam, ale za chwile juz musze cos biec zrobic... Aleks juz sam chodzi... co chwila gdzie wlazi rece wklada fajowo nie ma co

Co do tych smoczkow to nie wiem juz co robic... naciagam, do pycham, dokrecam i nic... a szkoda, bo on lubi te butelki niestety... chcialam do Aventu wrocic i nic z tegio... wydalam tylko kase bez sensu na smoczki do kaszek wrrrrrrrr

9. BabyApp
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Super!! Kubunio też już chodzi, wygląda jak gryzli bo prostuje rece i trzyma je u góry przezabawne to, ale nie mam żadnego ząbka!! A Kuba ma prawie roczek hehehe

Przekaże dziewczynom co u Ciebie, bo ostatnio pisałyśmy, że przepadłaś jak kamień w wodę!

Chyba najlepiej będzie przejść już na zwykły kubek i sztućce

Junior Member
    Zuzanna36

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-13 zobacz kalendarz
    witam! ja od początku używam tylko tych butelek i również miałam ten problem. Denerwowało mnie jednak to że po sterylizacji robiły sie mleczne i niektóre topiły się od spodu więc zaopatrzyłam się w szklane. To przeciekanie opanowałam Po prostu musi być suchy smoczek i zakrętka. Jak w zakrętce pojawiła się mała kropelka wody (po myciu) od razu ciekło po butli mleko. Najlepiej przetrzeć papierowym ręcznikiem. No i czasem wypaczają się te nakrętki, kilka wyrzuciłam. Ale generalnie jestem zadowolona. Pozdrawiam
    "A nad nami latają Anioły..."

Senior Member Awatar Asika
    Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-01-30 zobacz kalendarz
    Ja narazie sie przygotowuję, ale czytam i czytam o tych butlach, że juz nie wiem :/ Kupiłam laktator ręczny AVENT'a, bo skusiła mnie pani w sklepie promocją W tym jest mała (125ml) butelka, więc przy tej pozostanę. Jedynie chcę jeszcze kupić jakąś bezkolkową, ale narazie nie mam pojęcia, którą fimę wybiorę, bo też nie chcę kupować masy butli...

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów