Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Zemdleć z bólu w czasie porodu

Senior Member
    Ewelinka05

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-11-28 zobacz kalendarz
    pewnie mama zalatana i nie bedzie miała czasu zajrzeć na forum, tak to jest z małymi dziećmi....och jakbym juz chciała trzymac swoje maleństwo w ramionach...ale tyle czasu przede mna. Zamówiłam juz odpowiednie ziółka z Baby mama więc teraz tylko czekac, co tu zrobić żeby nie myśleć o lęku, wczoraj było lepiej dziś znowu mnie naszło...poczytam forum, może mi się poprawi

2. BabyApp
    Senior Member Awatar ew-ek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-21 zobacz kalendarz
    Tak, już po wszystkim - zbojkotowałam system, uciekłam do porodu do Rzeszowa (jestem z Zamościa), z myślą, że przynajmniej będę miała możliwość skorzystania ze znieczulenia. Ale bęc, na miejscu w czasie rozmowy z panią psycholog wywiązała się sprawa zaświadczenia od psychiatry, i od razu zadecydowano o cesarskim cięciu Więc chociaż i cc się bałam, to wyszło tak, jak w sumie miałam nadzieję, że będzie

A jak widziałam w lampie nade mną, jak zszywają mi macicę, to myślałam, że "to nie dzieje się naprawdę"

Córka zdrowa, 10 Apgar, 53 cm, i 3420 gram

Senior Member
    Ewelinka05

O mnie
    Gratuluję! Wszystkiego najlepszego!

Senior Member
    Ewelinka05

O mnie
    znowu włączyły mi sie lęki...chciałabym juz to miec za sobą

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Ewelinka05 Zobacz posta
    znowu włączyły mi sie lęki...chciałabym juz to miec za sobą
    A czego się boisz właściwie? Umiesz skonkretyzować te lęki? Napisz o tym. Może da się coś zrobić, żebyś bała się mniej.

Senior Member
    Ewelinka05

O mnie
    przedewszystkim bardzo boje sbólu i tego, ze mnie rozerwie, ze będzie okropne uczucie trudności w poruszaniue si e po że się coś będzie nie tek działo że sie tam na dole cała popsuję - wiem na pewno ze nie będę już wyglądała jak kiedyś, ale boje się ze ta zmiana będzie straszna brzydka i bolesna
    boję si e złego traktowanie na sali, tego że prsonel nie dopilnuje swoich obowiązków i umre podczes porodu albo stanę sie kaleką
    boję sie że dziecko będzi esię meczyć podczas porodu a nie udzielą nam odpowiedniej pomocy nie zareagują na czas i stanie sie mu krzxywda
    boje i wstydzę si e tego ze ja tam będe rozwalona całkiem, goła a tu sztab ludzi będzi esię kręcił zaglądał wkłądał łapy - tej krwi lejącej się i wód i całego oczyszczanie że to wszystko stanie się w n ieodpiwednim momencie narobię ba laganu i personel będzi ena mnie zły i przez to nie będzie chcia ł mi pomóc i będą się do mnie źle odnosić boję się upokorzenia
    w skrócie boje sie o swoją godność i zdrowie oraz zycie mojego dziecka i moje własne

Senior Member
    Ewelinka05

O mnie
    rózne historie słyszałam i dla tego rózne mam lęki

9. BabyApp
    Ja rodziłam dwa razy naturalnie. Nie miałam znieczulenia, chociaż o nie prosiłam (ale to temat na osobną dyskusję). Bolało strasznie. Wydawało mi się że to jest to, że to koniec, że UMIERAM i nikt mi do cholery nie chce pomóc. Przeżyłam i nawet nie zemdlałam :-)

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Ewelinka05, to faktycznie strasznie jesteś nakręcona. A próbowałaś coś zrobić z tym swoim strachem? Ważne jest, gdzie się rodzi (szpital) i z kim (położna, bliska osoba). Możesz wybrać szpital ze znieczuleniem na przykład - warto nawet dalej pojechać.

Senior Member
    Ewelinka05

O mnie
    aga - teraz troche mi przeszło - zmieniłam nastawienie - nie myśle o porodzi etylko o dziecku które będę tulić i o tym ze w łąściwie zrobiłam na razie co mogłam żeby wszystko było ok od ziół na Przygotowanie do Porodu po zamówienie zzo - no wszystko by było mi lżej i poród byłłatwiejszy - liczę, ze to wszystko mi rzeczywiście pomoże - juz tylko trzy tygodnie

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów