Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Aby on poczuł się tatą

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez maryskalbn Zobacz posta
    No cóż.... ojcowie tak mają, byleby tylko to jedna noc była a nie no
    No nie, to było chwilowe. Nie pijacka euforia, tylko pijaństwo z radości

2. BabyApp
    Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    No nie, to było chwilowe. Nie pijacka euforia, tylko pijaństwo z radości
    No to w sumie miał prawo
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

Cytat Zamieszczone przez aguagu Zobacz posta
    Tatuś mojego dziecka tak się cieszy, że do tej pory boi się zmieniać pampersa

Dobre

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    O, a czego się boi? Czyżby zawartości?

Junior Member
    januli

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-08-05 zobacz kalendarz
    Wyczekiwanie na narodziny to coś niesamowitego , co do pampersa to musi się przełamać

Junior Member
    KasiaBaby

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-05 zobacz kalendarz
    Do mojego męża to zaczęło dopiero docierać, jak brzuszek mi się zaokrąglił. Wtedy zaczął gadać do brzuszka . To jest bardziej złożona sprawa - musi więcej czasu spędzić z maleństwem by poczuć więź. Tak naprawdę my matki mamy łatwiej pod tym względem, bo więź nawiązuje się w czasie tych 9 miesięcy <3

ja bardzo sie zawiodłam reakcją, strasznie to smutne

9. BabyApp
    Junior Member
    AsiulinkA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-04-26 zobacz kalendarz
    Na wieść o mojej ciąży i zostaniu rodzicami razem z partnerem sie bardzo wystraszylismy. Fakt, chcieliśmy mieć w przyszłości dzieci, ale nie spodziewalismy się, że to tak szybko się stanie. Mój stan emocjonalny z wystraszonego zmienił się na drugi dzień na pełen euforii i radości, mojego partnera dopiero po zobaczeniu pierwszego USG.
    Teraz będąc w 18 tc on dostrzega każdą najmniejśzą zmianę zewnetrzną jaka we mnie zachodzi. Od powiekszającego się brzuszka do coraz mniejszej głębokości pępka
    Reakcji mojej czy mojego partnera na wiadomość o ciąży nie wspominam źle, bo rekompensuje mi to jak obydwoje się teraz z tym czujemy i jakie teraz mamy do tego podejście.
    Zgadzam sie z KasiaBaby przyszli tatusiowie potrzebują więcej czasu, wiecej efektów wizualnych świadczących o ciąży i większego zrozumienia.

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez AsiulinkA Zobacz posta
    Na wieść o mojej ciąży i zostaniu rodzicami razem z partnerem sie bardzo wystraszylismy. Fakt, chcieliśmy mieć w przyszłości dzieci, ale nie spodziewalismy się, że to tak szybko się stanie. Mój stan emocjonalny z wystraszonego zmienił się na drugi dzień na pełen euforii i radości, mojego partnera dopiero po zobaczeniu pierwszego USG.
    Teraz będąc w 18 tc on dostrzega każdą najmniejśzą zmianę zewnetrzną jaka we mnie zachodzi. Od powiekszającego się brzuszka do coraz mniejszej głębokości pępka
    Reakcji mojej czy mojego partnera na wiadomość o ciąży nie wspominam źle, bo rekompensuje mi to jak obydwoje się teraz z tym czujemy i jakie teraz mamy do tego podejście.
    Zgadzam sie z KasiaBaby przyszli tatusiowie potrzebują więcej czasu, wiecej efektów wizualnych świadczących o ciąży i większego zrozumienia.
    Czyli Twój partner oswoił się z myślą, że zostanie tatą, a nawet pewnie się cieszy?
    A myśleliście o tym, żeby się razem zapisać do szkoły rodzenia?

Junior Member
    AsiulinkA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-04-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Czyli Twój partner oswoił się z myślą, że zostanie tatą, a nawet pewnie się cieszy?
    A myśleliście o tym, żeby się razem zapisać do szkoły rodzenia?

Jest dumny z siebie, szczęśliwy i to bardzo mi się podoba. Dobrze wiedzieć, że Twój partner cieszy się tak samo jak Ty i że nie może się już doczekać kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Martwi mnie troszkę tylko fakt czy aby napewno ''dojrzał'' do tych zmian, które następują teraz kiedy jestem w ciąży i później kiedy maluch będzie już z nami. Wcześniej głównie ja zajmowałam się domem, zakupami czy rachunkami teraz zaczyna mi się robić troche ciężej ze względu na coraz większy brzuszek, bóle kolan czy słabsze samopoczucie, a on tego nie dostrzega. Nie chcę leżeć w łożku, nic nie robić i być traktowana jak księżniczka, ale potrzebuję trochę więcej pomocy której nie mam. Zwracałam mu już uwagę ale nie wydaje mi się żeby to coś dało. Teraz trochę się tym martwię ale boję się jak to będzie wyglądało później. Może macie jakieś rady?

Co do szkoły rodzenia Asiu to tak, chcemy się zapisać. To jest moje pierwsze dziecko, doświadczenie mam ze starszymi maluszkami w wieku 2-3 lat , a nie do końca z niemowlakiem. Uważam, że uczestniczenie w tego typu zajęciach bardzo nam się przyda i wiele możemy się dodatkowo nauczyć.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów