Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Samochód rodzinny - jaki?

Junior Member
    lukrecja66

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-13 zobacz kalendarz

Samochód rodzinny - jaki?

Zastanawiamy się z mężem nad zakupem samochodu rodzinnego. Takiego do którego bez problemu wejdą 2 foteliki dla dzieci, będzie duży bagaznik i nie będzie dużo palił. Mocno rozważamy zakup Toyoty Verso lub Rav4. Co sądzicie o tych autach? A Wy Drogie Mamy czym jeździcie i co polecacie jako samochód dla całej rodziny?

2. BabyApp
    My mamy Toyotę Verso i jesteśmy zadowoleni. Co prawda jest nas tylko trójka ale miejsca wystarczająco na wszystko Jak na razie się nie psuje (odpukać!). Ma 8 lat.
    Nauka czytania - Inwestujmy w rozwój naszych pociech od małego
    Trening pamięci - Pamiętajmy o wszystkim! =]

Junior Member
    lukrecja66

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mama mamy Zobacz posta
    Jak na razie się nie psuje (odpukać!). Ma 8 lat.
    Dużo słyszałam o bezawaryjności Toyot, czyli jednak to prawda

Czy po rozłożeniu trzeciego rzędu siedzeń bagażnik nadal będzie wystarczająco pakownny? Trochę podróżujemy w wakacje, dlatego jest to dla mnie ważne.

Junior Member
    hawajka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez lukrecja66 Zobacz posta
    Dużo słyszałam o bezawaryjności Toyot, czyli jednak to prawda
    Tak, tak!! Ja mam Toyotę Auris. Super autko do jazdy po mieście. Może nie jest to samochód dla całej rodiziny ale na pewno warty uwagi, gdy ktoś szuka czegoś mniejszego co codziennego uzytkowania. Co do samochodów rodzinnych, to znajomi jezdżą Land Cruiserem i są zadowoleni. Może pójdź do Toyoty na jakąś jazdę próbną, żeby rozwiać wątpliwości?

nie wiem jak verso się sprawdza, ja jeżdżę rav4 i jestem zadowolony. Duży samochód rodzinny i co najważniejsze idealny na nasze dziurawe drogi. co ważne samochód bardzo dobrze po zakupie trzyma wartość ( ze względu na nikłą awaryjność).
    Jeśli macie pytania dotyczące tej furki śmiało ;D

Junior Member
    lukrecja66

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tomi007 Zobacz posta
    ja jeżdżę rav4 i jestem zadowolony
    W takim razie mam pytanie Waham się między Verso a Rav4. Mam trójkę dzieci (dwójka maluchów w fotelikach i jedno troche starsze) i zastanawiam się, czy pomieścimy się w RAVce? Wiem, że to auto ma ogromny bagażnik, więc to już jest duży plus w kwestii wyjazdów na wakacje.

rozmawiałem z kolegą który ma rav4 i wynika z tego że spokojnie zmieścicie się w tej toyotce wraz z maluchami ;-) najlepiej iśc do salonu i przymierzyć się do samochodu. rav4 lepiej sie sprawdzi na naszych dziurawych drogach i będzie bardziej komfortowe. Dobrze się nim manewruje bo siedzi się wyżej niż inni kierowcy więc widać więcej ;D Pytanie czy myślicie nad jakąś konkretną wersją silnikową? Diesel czy benzyna?

9. BabyApp
    Junior Member Awatar olar
    Mieszka w
    Wrocław
    My z mężem kupiliśmy mazdę 5, bo to naprawdę duży i przede wszystkim super wygodny samochód, który szczerze polecam rodzinom z małymi dziećmi. Japońskie samochody osobowe[/URL] są poza tym są oryginalne i ładne. Moim pierwszym samochodem byłą mazda, dlatego mam sentyment do tej marki
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 26-03-18 o 15:45

Junior Member
    kamaka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-20 zobacz kalendarz
    dacia najlepsza!

A jak dbacie o swoje samochody? Jeździcie na myjnie czy raczej same je myjecie? My właśnie kupiliśmy peugeota i mąż chce kupić jakieś kosmetyki do samochodu[. Mi jednak nie chce się wierzyć, że będzie sam czyścił ten samochód, no może przez pierwszy miesiąc a później obowiązek spadnie na mnie albo będzie jeździł na myjnie.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 26-03-18 o 15:45

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów