Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Owulacja czy nie owulacja?

Owulacja czy nie owulacja?

Witajcie,

Bardzo prosilabym o pomoc w zrozumieniu wynikow badan. Jestem w trakcie terapii hormonalnej Clomid (nie wiem czy w PL ten lek tez jest uzywany, ale ma on pomoc w problemach z zajsciem w ciaze). Wczoraj, w 7 dc zrobilam badanie krwi i moj poziom LH wskazywal, ze jestem w fazie owulacji (16,5 mUI/mL) i pani doktor na USG zauwazyla jakis pecherzyk w lewym jajniku, ale wydalo nam sie to bardzo dziwne w siodmym dniu cyklu, wiec kazala mi powtorzyc badanie dzis rano zeby sprawdzic czy powinnam przyjac zastrzyk wywolujacy owulacje.

Wlasnie dostalam wyniki badan pokazujace, ze poziom LH (oraz innych hormonow) spadl. Pani lekarz kazala mi powtorzyc badanie w poniedzialek. Dodam, ze w zeszlym cyklu nie udalo sie zajsc, ale leczenie przebiegalo dobrze.

Czy ktos wie co sie stalo? O czym to moze swiadczyc?

Bardzo prosze o pomoc!

Marta

2. BabyApp
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Mona, żadna z nas nie jest z wykształcenia lekarzem, więc raczej trudno nam wróżyć, o czym świadczą wyniki. W poniedziałek zrobisz badania i może coś się wyjaśni. W każdym razie będziesz miała szanse zadać to pytanie swojej lekarce. A tymczasem odpręż się i odpocznij przez weekend - stres nie jest dobry w sytuacji, kiedy starasz się o dziecko.

To prawda stres nie pomaga w zajściu w ciążę. Ja też mam z tym problem już od pół roku staram się o dzidziusia. Ginekolog polecił mi zażywać inofolic, 2 opakowanie zjedzone i na razie nic. Jednak jestem dobrej myśli.

Ja bym zgłosiła się do dwóch lekarzy ciekawe co jeden powie a co drugi. Ale ja nie znam sie wogóle na tym

Ovu control będę polecala jeśli ktos się stara o dziecko i cos to nie idzie...bylam w tej sytuacji i wiem jak to czlowieka boli...Na szczescie ktos polecil mi okreslanie owulacje właśnie ta metodą śliny i efektu paproci. Pomogło niemal z miesiaca na miesiac!

Owulacja

Dla mnie rewelacyjną metodą sprawdzania owulacji, jest posługiwanie się testerem owulacyjnym ze śliny Afrodyta. Jest łatwy w obsłudze, niedrogi, precyzyjny i wielokrotnego użytku. Myślę,że warto spróbować tego produktu, ja się nie zawiodłam.

Ja mam w domu komputer cyklu myway, który śledzi moje dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Bardzo mi pomaga, a w czasie starania o dziecko skrócił czas oczekiwania na dwie kreseczki. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

9. BabyApp
    Nam bardzo pomogło podczas starania się o dziecko badanie cyklów. Dzięki ovu control bardzo szybko i łatwo możesz sprawdzić czy masz dni płodne. Myślę, że może Wam się ono przydać.

Do sprawdzania płodnych dni najlepiej sprawdza się Cyclotest MyWay, to zdanie moje i wielu mich znajomych. Nowoczesne technologie ułatwiają życie

Z testów owulacyjnych to wiem, że dużą skutecznością może się pochwalić test Ovu Control. Wydaje mi się, że to może być ciekawa propozycja. Możecie sobie na nią zerknąć jak staracie się o dziecko i nie wiecie czy domowe metody dają Wam odpowiednie wyniki.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów