Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Sucha skóra w ciąży

U mnie podobna sprawa. nawet nie wiem z czego to wynikało ale byłam strasznie przesuszona . i tak jak wyżej piszą dziewczyny brak tolerancji na kosmetyki z jakimiś dodatkami/ zapachami -DRAMAT! i wtedy w prezencie dostałam ten produkt https://kontigo.com.pl/serum-nawilza...pure-5922.html . Jak dla mnie geniusz + ten skład (Szarotka alpejska,Aqua Ceramidy)

2. BabyApp
    Junior Member Awatar Paulina000
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-01-16 zobacz kalendarz
    Ja miałam taki sposób. Chyba najbezpieczniejszy, najtańszy i przynajmniej nie trzeba marnować czasu codziennie w toalecie...

W domu warto wrzucić ręcznik na kaloryfer, zawsze wilgotność w pokoju będzie większa i skóra przestanie być sucha.
    Spędzam dużo czasu w samochodzie, więc załatwiłam sobie taki nawilżacz powietrza www.nanum.pl
    W aucie powietrze jest szczególnie suche, bo nawiew i włączone ogrzewanie wysusza wnętrze, że aż oczy szczypią :-)

Member
    mirandabailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-12 zobacz kalendarz
    Miałam podobny problem w obu ciążach.. w pierwszej nic nie działało wiec jakos sie przemeczylam w a w drugiej kolezanka polecila mi strone https://www.ekodrogeria.pl z produktami do pielegnacji, również w ciaży. Znalazlam tam fajny delikatny płyn do mycia ciała wlasnie dla mamusiek, nazywa sie Love Boo i jest rewelacyjny Moja skóra nigdy nie byla tak nawilzona i delikatna jak po nim

też bym polecała emolienty, oraz wszelkiego rodzaju olejki naturalne. dobrze nawilżają, są bezpieczne i mają wiele zastosowań

Junior Member
    mamamam

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Wcześniej tylko ja, teraz już razem z moim maluchem, nawilżamy się balsamem do twarzy i ciała cetaphil md demoprotektor. Poleciła nam go moja siostra, która ma atopową skórę, To bardzo delikatny dermokosmetyk, który można stosować już od pierwszego dnia życia. Znalazł więc on zastosowanie w całej naszej rodzinie

Cytat Zamieszczone przez mamamam Zobacz posta
    Wcześniej tylko ja, teraz już razem z moim maluchem, nawilżamy się balsamem do twarzy i ciała cetaphil md demoprotektor. Poleciła nam go moja siostra, która ma atopową skórę, To bardzo delikatny dermokosmetyk, który można stosować już od pierwszego dnia życia. Znalazł więc on zastosowanie w całej naszej rodzinie

Szczerze przyznam, że również bardzo lubię cetaphil dermoprotektor, smaruje swoje dziecko już od pierwszego dnia, sprawdza się super do codziennej pielęgnacji.

Ja używałam tylko olejku bio oil, bo jest sprawdzony i mogą go używać kobiety w ciąży, dobrze nawilża i odżywia skorę, dodatkowo ją ujędrniając. trzeba być systematycznym, a efekty przyjdą same.

9. BabyApp
    Senior Member
    Ela78

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-08 zobacz kalendarz
    Data
    28-01-2019
    A stosowałyście kosmetyki zakazane w ciąży ? Bo wiadomo że nie wszystkie są na naturalnych składnikach, dlatego pytam. Sama jestem w 16 tc i zwracam uwagę na zawartość kremów, ale w końcu trafiłam na krem nawilżający eeny meeny https://eenymeeny.eu/kosmetyki/ na co dzień przeznaczony dla kobiet w ciaży a nawet dzieci od pierwszego roku życia. Czy ktoś stosuje ten krem ?

Nie ryzykowałabym przy takich podrażnieniach stosowania kosmetyków z drogerii, składy są zwykle kiepskie i pełne peg-ów i innych takich, które tylko pogorszą sprawę...Może zapytaj w aptece o atoperal albo nawet atoperal baby? to sprawdzone linie, które odbudowują barierę skóry, nawilżają i koją podrażnienia. Ja jestem zachwycona emulsją do ciała

Senior Member Awatar malusia87
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-11 zobacz kalendarz
    Ja na wszelkie suche miejsca na ciele polecam żel do skóry suchej Bio-Oil. Jest rewelacyjny i naprawdę działa. Smaruję się żelem na wieczór przed snem i efekt nawilżonej skóry widzę już rano. Dłonie, kolana, łokcie, łydki, to były u mnie miejsca, które najciężej było mi nawilżyć. Od kiedy używam żelu do skóry suchej Bio-Oil widzę poprawę i skóra jest nawilżona przez cały dzień, a nie tylko przez chwilę. W żelu znajdują się naturalne olejki, a nie woda, więc działa aktywnie, nie wysusza, tylko nawilża. Plusem żelu jest też jego zapach - czuć olejek rozmarynowy, lawendowy, nagietkowy i rumiankowy. Przyjemnie jest się nim smarować po długim dniu, bo ten zapach działa jak aromaterapia.
    Co więcej żelu do skóry suchej Bio-Oil można używać do twarzy, gdyż nie zatyka porów i można używać go do skóry wrażliwej. Gdy na mojej twarzy, zwłaszcza na policzkach, pojawiają się suche plamki, używam odrobiny żelu i w okamgnieniu widzę efekt.
    U mnie też żel bardzo dobrze sprawdza się do nawilżenia suchych pięt. Zwłaszcza, gdy organizm jest obciążony o dodatkowe kilogramy, stopy są przeciążone, pięty suche. Żelu na pięty używam codziennie. I już po kilku dniach widziałam ogromną poprawę.
    Bardzo polecam żel do skóry suchej Bio-Oil. Dla mnie teraz, to najlepszy kosmetyk.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów