Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Kłopoty z trawieniem w ciąży

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa

Kłopoty z trawieniem w ciąży

Na ciążowe mdłości i zgagę lekarze radzą, by jadać często, za to w małych ilościach. Czy to się sprawdza?

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez asia Zobacz posta
    Na ciążowe mdłości i zgagę lekarze radzą, by jadać często, za to w małych ilościach. Czy to się sprawdza?
    U mnie się nie sprawdzało. Jak mnie mdliło, to mdliło - i już. Raz tylko zdarzyło się, że zwróciłam całe sniadane, bo po prostu zjadłam za dużą porcję owsianki.Gdybym zjadła połowę porcji, może nie byłoby takiego efektu. Może więc coś w tym jest, żeby nie jeść za dużo na raz?

Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Odsyłam na stronę:
    http://wzdecia.net/
    Na której znajdziesz kilka informacji na temat problemu,który Cię trapi. Zwykle najważniejsza jest zmiana diety na odpowiednią.
    Nie polecam od razu faszerować się lekami. Tak naprawdę to nie wiemy czy aby nie mają złego wpływu na dzieciaczka. NIby tą obojętne ale kto wie? Warto jest dmuchać na zimne.
    Mi pomogło ograniczenie napojów gazowanych, które piłam w dużych ilościach. Obecnie się z tym hamuję i jest znacznie lepiej.
    Pozdrawiam.

Pamiętaj żeby w ciąży zachowywać odpowiednią dietę, unikając potraw ciężkostrawnych i wzdymających oraz zupy w proszku, konserwy mięsne, napoje gazowane typu cola. Nie powinnaś także pić kawy oraz mocnej herbatyy.
    Kto korzystał z GFPTrans ?

zbilansowana dieta jest najważniejsza, wiadomo że trzeba jeść troszkę więcej, ale tez nie ładować w siebie nie wiadomo ile

Ja mam obecnie wzdęcia. Czy można w ciąży przyjmować leki na wzdęcia?

Raczej tak chociaz ja jak miałam w ciąży niestrawność oraz wzdęcia to starałam sie unikać leków. Niby leki na wzdęcia nie przechodzą przez wątrobę ale to w koncu leki tak wiec nie wiadomo jaki tak naprawdę mają wpływ
    Najlepiej jest zmienić swoja dietę czyli
    unikaj potraw tlustych wzdymających
    ogranicz mocną kawę i herbatę
    napoje gazowane również zakazane
    A jak masz gorszy dzien to zobacz jakie działanie ma na Ciebie na przykład amol. Jest to bezpieczny ziołowy środek.
    http://www.amol.pl/lek-na-wzdecia-niestrawnosc.html
    Ostatnio edytowane przez Linka ; 14-06-16 o 14:26

9. BabyApp
    Może Kebene pomoże? To węgiel z symetykonem.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów