Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Książka. Czytelnictwo i bestselery. *****

Świetne są kryminały Zygmunta Miłoiszewskiego - zwłaszcza "Bezcenny",, trzymająca w napięciu książka z wojenną intrygą w tle, do tego wyjątkowo sprawnie napisana, nie jakąś językową sieczka. Polecam. ;-)

2. BabyApp
    Member
    szabrówka

Mieszka w
    Solec Kujawski, Poland
    ja cyztam teraz książki o toskani z tej listy: http://xiegarnia.pl/artykuly/mentaln...oskie-wakacje/

" Zanim się pojawiłeś" to idealna książka na zimny jesienny lub zimowy wieczór, który warto spędzić pod kocem z kartonem chusteczek w ręku. Ta książka to nie kolejny banał emocjonalny, powieść niesie mnóstwo emocji, ale takich prawdziwych. Polecam każdej kobiecie, mamie, żonie czy kochance.
    nietypowe prezenty na każdą okazję

Member
    szabrówka

Mieszka w
    Solec Kujawski, Poland
    podrzucam jeszcze wszystkim, którzy chcą kupić prezenty dla rodziny w postaci ksiażek: http://xiegarnia.pl/artykuly/felieto...ych-prezentow/ - myślę, że ta lista może być pomocna

Właśnie.
    Co z nowości polecacie do czytania? Gatunek nie gra roli, byle było warte lektury

Member Awatar Gumiśka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-05 zobacz kalendarz
    Czytam dużo w wolnej chwili i w zasadzie oprócz SF to wszystko. Ostatnio "Zaręczyny" (świetna powieść). Dziś buszowałam w poszukiwaniu nowości to wpadła mi w ręce zapowiedz ciekawej książki (kilku autorów tam jest np. P.Coelho czy I.Allende)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10888702_1013897395291800_4766288450195163931_n.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	89.2 KB
ID:	82455

Senior Member Awatar Wiola89
    Mieszka w
    Świdnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-14 zobacz kalendarz
    Ja gorąco polecam książki Joanny Chmielewskiej - zwłaszcza te pierwsze - mistrzostwo świata

9. BabyApp
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez brynhild Zobacz posta
    Właśnie.
    Co z nowości polecacie do czytania? Gatunek nie gra roli, byle było warte lektury
    "Podróż do miasta świateł" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk (z gatunku lekkie czytadło). I "Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk

Junior Member Awatar Roszpunka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-15 zobacz kalendarz
    A ja właśnie szukam czegoś do poczytania. Tak na spokojny weekend pod kocykiem przy herbatce
    I zaciekawiło mnie znalezisko Gumiśki, aż sobie wygooglowałam :P Zwłaszcza, że jest tam Coelho!

Member Awatar Gumiśka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-05 zobacz kalendarz
    Nie tylko jeszcze masz tam Isabelle Allened i Eckharta Tola i wielu innych, ja wciąż jeszcze znajduję smaczki w tej książce, bo jej nie czyta się jak powieść od deski do deski, tylko smakuje.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów