Strona 3 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 138

Co warto poczytać?

Ja polecam Dziewczynę z portretu, Ebershoffa. Zaczęło się od pytania, zwykłej prośby o przysługę skierowaną do męża: czy mógłby wsunąć pończochy, założyć parę damskich butów i pozować jej przez chwilę, aby mogła skończyć portret? Oczywiście, odpowiedział. Cokolwiek zechcesz. W tym momencie przebudziła się w nim Lili.
    Dziewczyna z portretu to liryczna, subtelna, wręcz intymna historia duńskiej malarki Grety Wegener, która pomogła swemu mężowi Einarowi Wegenerowi zrealizować jego najgłębsze pragnienie - przeprowadzić pierwszą na świecie operację zmiany płci. Powieść opowiada o niezwykłej miłości, której siła przerasta wyobrażalne granice kochania i wydaje się niemożliwa - gdyby nie to, że zdarzyła się naprawdę.

2. BabyApp
    Member Awatar Gumiśka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-05 zobacz kalendarz
    My ze starszym czytamy kolejną część serii Spirit Animals pt. "Ogień i lód" a ja sobie pod choinkę wiersze Jasnorzewskiej zafundowałam, jakoś tak lirycznie.

Senior Member
    lilka90

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Wręcz uwielbiam Harlekiny i chyba jak każda kobieta mam pokaźną kolekcje w domu . Teraz mam zamiar na stronie matrasa kupić kilka ksiązek o tematyce romantyzmu ponieważ jest promocja. Uwielbiam pić herbatkę z patrzyć na kominek i czytać te ckliwe romansidła.

Senior Member Awatar karlita
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    już 4 latka temu :)
    Cytat Zamieszczone przez Gumiśka Zobacz posta
    My ze starszym czytamy kolejną część serii Spirit Animals pt. "Ogień i lód" a ja sobie pod choinkę wiersze Jasnorzewskiej zafundowałam, jakoś tak lirycznie.
    Lubię Jasnorzrwską! a te zwirzoduchy to takie dla 13latka??

Member Awatar Gumiśka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-05 zobacz kalendarz
    Tak jak najbardziej nawet juz dla 10 latka książka, ale i dla starszych.

Junior Member Awatar anyczek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-15 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam siostrzenicy na gwiazdkę ma 11 lat i już przeczytała 2 części serii

Senior Member
    magia

To zależy - co kto lubi. U nas póki co "Kubuś Puchatek" i "Mikołajek".

9. BabyApp
    Member
    coma

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez majeczka29 Zobacz posta
    Nie znalazłam takiego tematu. Jeżeli istnieje to przepraszam

Co obecnie warto przeczytać? Czy macie swoich ulubionych autorów? Co was ostatnio wciągnęło tak na maksa?
    Ja od dzieciństwa uwielbiam cykl o Harry Potterze. książki! Joanne Kathleen Rowling są cudowne i serdecznie je polecam.

Polecam Cykl inwizytorski Piekary

W zeszłym tygodniu czytałam Dziedzictwo dobrą książkę fantastykę. Powieść ta wciągnęła mnie od pierwszych stron, a zakończenie było sporym zaskoczeniem. Zdecydowanie ją polecam i mam nadzieję, że szybko ukażą się kolejne tomy.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów