Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 138

Co warto poczytać?

Ja ostatnio czytam stephena Kinga. Bardzo mnie wciągnęła jego twórczość.
    Zamówiłem Zespół na wesele lubuskie na wakacje, ponieważ poźniej idę na ratownictwo medyczne.

2. BabyApp
    Member
    Mamminka

Ja czytam dużo i w każdej wolnej chwili. Jednak zbieractwo książek to drogie hobby i dlatego korzystam z ksiegarni internetowych. Jest tam duzo taniej niż w ksiegarni stacjonarnej. Ostatnio znalazłam świetna księgarnie w sieci http://www.taniaksiazka.pl/atlas-geo...-p-211207.html , w której oprocz podręczników mozna znaleźć bestsellery i nowości wydawnicze. Ceny jak dla mnie swietne wiec pewnie moja kolekcja sie powiększy

Mi się spodobala ksiązka "Powrót do Barcelony" Anna B. Kann, dobra ksiązka dla kobiet, w Matrasie za 25zł, może być dobrą terapią dla kobiet z tego forum, które rozstały się ze swoim mężem, z różnych powodów. Kobieta postanawia w końcu zrobić coś dla siebie, chyba każda z nas powinna

Junior Member
    mama_kasi

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-03-11 zobacz kalendarz
    Camilla Lackberg, Stieg Larsson, Hjorth&Rosenfeldt - ogólnie kryminały skandynawskie <3

Junior Member Awatar broownie
    Mieszka w
    Kraków
    Polecam Wam książkę o intrygującym tytule "Książka, której nie ma". Niesamowicie mnie wciągnęła i teraz żałuję, że już skończyłam ją czytać...
    Ostatnio edytowane przez broownie ; 25-08-15 o 14:57
    Zachęcam do poznania oferty przedszkola prywatnego Safari z Krakowa

Junior Member
    oskarr85

Mieszka w
    Warszawa
    Z tegorocznych powieści polecam przede wszystkim „Zaplątani” Emmy Chase - lekka, urocza i zabawna historia o uczuciach, ciekawa i wciągająca historia. A jeśli szukacie czegoś innego to polecam „Blackout” Marca Elsberga - świetne połączenie thrillera naukowego i powieści sensacyjnej.

Member
    PannaCotta

ja czytam plotki ze świata na http://plotki.ipi.net.pl/ na książki nie mam czasu niestety

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Ataga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-16 zobacz kalendarz
    Polecam twórczość Jodi Picoult. W tej chwili czytam jej piątą powieść, a następne dziesięć już czeka w kolejce. Uwielbiam jej styl pisania. Porusza bardzo trudne, kontrowersyjne tematy.

Member
    Martynka34

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-07 zobacz kalendarz
    Ja teraz wziełam się za książkę o samorozwoju Success and change dopiero kawałeczek przeczytałam ale wydaje mi się, że będzie to ciekawa pozycja

Sapkowski, King - to klasyka. Ja ostatnio skusiłam się na inna powieść, Bez Litości, autorstwa Jamesa Scotta i baaaardzo mi się podobała!
    Błyskotliwy debiut początkującego amerykańskiego pisarza, porównywany z dziełami Michaela Ondaatje i Cormaca McCarthy'ego. "Bez litości" to okrutna i przyprawiająca o dreszcz historia rozgrywająca się na amerykańskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. Surowy zimowy pejzaż, położone na odludziu gospodarstwo.
    Położna Elspeth Howell wraca do domu i zostaje tam przerażający widok - jej mąż i troje dzieci zostali zamordowani. Zanim kobieta odnajdzie swojego syna Caleba ukrywającego się w spiżarni, nad zaśnieżoną doliną rozlegnie się kolejny strzał. Dwunastoletni chłopiec będzie musiał zaopiekować się matką, aż Elspeth wyzdrowieje na tyle, by ruszyć wraz z nim tropem morderców...
    Zbrodnia, utracona niewinność, zemsta i odkupienie - powieść Jamesa Scotta to poruszający portret świata, w którym nie ma miejsca na litość.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów