Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Ochraniacze na łóżeczko

Member
    basia0189

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-20 zobacz kalendarz
    Ja również mam ochraniacz, a teraz jeszcze kocyk bo mała już wstaje i trzyma się łóżeczka i nieraz upadnie wiec bez tego mocno by się poobijała.

2. BabyApp

Fajna sprawa z tymi ochraniaczami my jeszcze wyłożyliśmy wokół łóżeczka taką matą gumową w razie czego jakby się coś podziało to jesteśmy zabezpieczeni.
    Tak!

Senior Member
    katiuszka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-16 zobacz kalendarz
    My też mamy taki ochraniacz wystarczy porządnie zamocować i one nie odstają. Poza tym, ważniejsze żeby materac był dobry, my szukaliśmy specjalnie takiego ze wzmacnianymi krawędziami żeby dziecko gdy będzie się uczyć wstawać miało dobre podparcie a nie zapadało się. Znalazłam taki Sensitive ms 11, w dodatku ma pozytywną opinie Insytutu Matki i dziecka!

Member Awatar Osiolek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-10 zobacz kalendarz
    Wcześniej nie miałam ochraniacza i to był błąd. Teraz korzystam z ochraniacza aerosleep baby protect i widać dużą różnicę, bo dziecko mniej się poci w trakcie snu, do materaca nie dostaje się wilgoć. Ważne jest też to, że dziecko styka się z ochraniaczem - który często piorę w 60 stopniach, a nie z materacem pełnym bakterii i grzybów.

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Ja ochraniacze kupowałam w Smyku.

Junior Member
    Jolancia29

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-01 zobacz kalendarz
    Tutaj macie dużo ochraniaczy na łóżko - https://pufimufi.pl/89-ochraniacz-na-lozeczko
    Warto przeglądnąć i wybrać sobie takie, które będzie się podobać, ja już skorzystałam i mogę polecić ten sklep

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019
    Dużo zależy od rodzaju materiału i od mocowania

Dokładnie. Oraz od rodzaju ochraniacza na łożeczko z uwagi na to, ze ochraniacze są wykonane z różnych tkanin. Warto jest zwracać uwagę na jakość tkaniny z jakiej wykonany jest ten ochraniacz i zainwestować w tkanine naturalną. Która będzie dobrze przepuszczała powietrze. Najlepiej równiez postawić na wiązanie za pomocą troczków.

Opinie na temat ochraniaczy są różne, jednak moim zdaniem jeśli zdecydujemy się na lóżeczko ze szczebelkami, to nie warto jest z ochraniacza rezygnować z uwagi na to, że ochraniacz taki zapobiegnie siniakom oraz zadrapaniom.
    Ciekawe ochraniacze ma trilli. Jak na przyklad ten https://www.trilli.pl/ochraniacz-pik...ary-p-816.html
    Ostatnio edytowane przez Linka ; 18-03-19 o 06:45

Jeśli chodzi o nieprzemakalne i antyalergiczne ochraniacze oraz podkłądy na materac to ja ostatnio kupowałem takie tutaj https://elway.biz/ochraniacze-na-mat...a-materac.html . Moim zdaniem sa bardzo dobrej jakości i na prawdę w korzystnej cenie, więc jak najbardziej polecam wam zajrzeć do tego sklepu

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów