Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Jak dobrać biustonosz w ciąży?

Senior Member Awatar h@nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-09-23 zobacz kalendarz

Jak dobrać biustonosz w ciąży?

Drogie Mamusie, jestem w pierwszej ciąży, na samym początku II trymestru. Zawsze miałam niewielki biust, ale od początku ciąży sporo mu przybyło (jeden rozmiar).

Chciałam zapytać, kiedy i jaki stanik kupić? Dotychczas nosiłam zabudowane bardotki, w takich czuję się najlepiej. Czy mogę kupić takie same, tylko większe, czy też lepiej miękkie biustonosze? Czy biust jeszcze urośnie?

Polecacie jakieś konkretne firmy z bielizną dla kobiet w ciąży (ja korzystam z Intimissimi i Triumpha)?

Do karmienia kupię dopiero pod koniec ciąży.

2. BabyApp
    Biust najbardziej rośnie podczas urodzenia dziecka aż do zakończenia karmienia, ja ci polecam kupić jeden biustonosz najwyżej dwa w terażniejszym rozmiarze teraz raczje dużo już nie urosną

Ja biustonosze do karmienia kupiłam po porodzie dopiero konkretnie tutaj podobno biust rośnie do samego porodu i wcześniej kupione mogą być za małe a tym samym nie wygodne, tak mi teściowa nagadała

Ja w sumie kupowałam w okolicach 6 miesiąca staniczek babyono który mi potem służył do karmienia.

Senior Member Awatar sylvus83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-08 zobacz kalendarz
    Ja w ciąży dostałam jeden stanik do karmienia. Na okres ostatniego trymestru i pierwszych tygodni po porodzie był dobry. Teraz mój synek ma 3,5 tygodnia i przez ten czas karmienia piersi mi tak urosły że jest już za mały. Pod koniec ciąży kupiłam też miękki stanik na http://sklep.brzuchatki.pl/pl/c/do-k...23/1/default/3. Ten jest dobry i bardzo wygodny ale nie wierzę żeby miekki stanik odpowiednio podtrzymywał moje całkiem spore i cięzkie piersi. Z premedytacją nie obkupowałam się w staniki w ciąży i dobrze zrobiłam, nie ma co przesadzać. Wystarczy 1-2 ale dopiero kiedy faktycznie biust zmieni rozmiar. No i na pewno nie polecam kupowania staników bez wcześniejszego przymierzania. Każda firma ma inną numerację, każdy stanik inny krój i każde piersi są inne. Jeśli nie chcemy mieć po skończonym karmieniu cycków do pasa to lepiej pofatygować się osobiście do sklepu. No i pewnie wydac też parę złotych więcej, ale dbajmy o piersi
    Ostatnio edytowane przez sylvus83 ; 31-10-14 o 13:43

Member
    mamaania_35

Ja na początku ciąży spokojnie mogłam nosić push up i teraz wszystko wraca do normy, więc będę również musiała po taki z powrotem sięgnąć. Koleżanka poleciła mi stronę kinga.com.pl/biustonosze/push-up i chyba właśnie tak zrobię sobie takie pierwsze, większe zakupy, bo nowa bielizna na pewno się przyda.

Junior Member
    AndziaKop

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-08 zobacz kalendarz
    To jest problem, a później jeszcze dopasowanie w trakcie karmienia

9. BabyApp
    najlepiej dość miękki ale podtrzymujący biust

zależy jak zaawansowaną masz ciążę - na koniec i tak będziesz musiała kupić następne bo jak zaczniesz karmić piersi ci sie jeszcze powiększą

Ogólnie to warto jest znaleźc dobry sklep, w którym będą pracowały braffiterki mogące dopasować biustonosz do biustu.
    Ostatnio edytowane przez Pesteczkaa ; 01-08-18 o 12:35
    https://ursynow-ame.pl/
    Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów
    ul. Cynamonowa 2/U6
    02-777 Warszawa
    NIP: 6341656911
    tel. +48 728 829 888
    email: kontakt@ursynow-ame.pl

Junior Member
    kaskakk

O mnie
    Staram się o ciążę

..,,..

To,że jesteś w ciąży nie znaczy,że musisz zatracić swoją kobiecość ! Ja w okresie ciąży nosiłam model valentine od gaia. Nie jest to stricte ciążowy biustonosz ale jak wybierzesz rozmiar lub dwa większy od standardowego, to również będzie okej

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów