Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

regularne ćwiczenia brak spadku centymetrów..

Senior Member Awatar asiula21
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-29 zobacz kalendarz

regularne ćwiczenia brak spadku centymetrów..

Witam.
    Moje pytanie jest następujące. Jestem mamą 19 miesięcznego dziecka, ćwiczyć zaczęłam w zeszłym roku pod koniec lutego, cwiczylam nieregularnie miałam także parę miesięcy przerwy. Od 6 stycznia zaczęłam na nowo ćwiczyć, tym razem regularnie 5x w tygodniu. Zmierzyłam się na samym początku, i teraz po miesiącu ćwiczeń, i ani jednego centymetru mi nie ubyło, ciało jakby się napielo, ujedrnilo. waga także nie spada, ale mi zależy tylko na spadku w cm! Wykonuje różne zestawy, mel b abs cardio pośladki, Natalie Gacka abs i pośladki, czasem Ewę Chodakowska, fitappy, HIIT i tabate od niedawna włączyłam. Proszę o radę i wskazówki, co mogę zrobić aby te cm zaczęły spadać? Zależy mi szczególnie na brzuchu. Z góry dxiekuje. Pozdrawiam.

2. BabyApp
    Junior Member
    marta145

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-05-13 zobacz kalendarz
    A jak u Ciebie z dietą ? Jesz co chcesz czy raczej zdrowo się odżywiasz?

Pierwszym i najważnieszym czynnikiem w odchudzaniu jest prawidłowa i zbilansowana dieta, a dopiero na drugim miejscu znajdują się ćwiczenia fizyczne. Warto więc zwrócić uwagę na to by jeść regularnie i w małych procjach. Nie napisła Pani nic o diecie więc jeśli nie stosuje jej Pani, może być to powodem dlaczego cm się nie zmniejszają. Podstawą w odchudzaniu jest również matematyka! Aby schudnąć musimy spalać więcej kalorii niż ich dziennie potrzebujemy. Aktywna kobeta potrzebuje ich od 2200 - 2500 dziennie. Niestety po porodzie metabolizm kobiet zmienia się. Niektóre panie szybko tracą zbędne kilogramy, inne natomiast nie mogą sobie z nimi poradzić. Odpowiedzialne za to są hormony, dlatego może warto przyjżeć się również im. Jeśli mimo ćwiczeń i diety waga stoi w miejscu, warto przebadać się u endokrynologa. Poza tym podczas odchudzania należy być bardzo cierpliwym ( nie przytyło się w miesiąc, więc i w miesiąc się nie schudnie... niestety;( ). Zalecam więc nie poddawać się i ćwiczyć regularnie dalej a efekty na pewno zaczną być widoczne ( o ile zacznie Pani zdrowo i rozsądnie się odżywiać). Proponuję również do ćwiczeń wzmacniających, które Pani opisała, dołączć częstrze treningi cardio i hiit ( przyspieszają one przemianę materii oraz wspomagają odchudzanie).

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Co do diety to staram sie jesc zdrowo, jem regularnie razem z moją córka, jemy to co ja ugotuje- potrawy przygotowywuje na oliwie z oliwek, odrobinie masła, Słodycze ograniczam do minimum, jedzenie typu fast food jem raz na jakiś czas, herbate pije zieloną lub zwykła słodze miodem, staram sie jeść raz dziennie owoce. Tak jak wspomniałam nie chodzi mi o to zeby stracić na wadze, niechce się odchudzać bo mi ta waga pasuje ( waże mniej niż przed ciążą) , chodzi mi o utratę centymetrów zwłaszcza z brzucha.. Z traczycą mam wszystko ok, badałam się, przyjmuje tabletk antykoncepcyjne to może jakoś wpłynąć na spadek? Jeszcze jedno pytanie mam. ILe razy w tyg najlepiej wykonywać treningi cardio i hiit? Wprowadziłam 3 razy w tyg. Czy ta ilość wystarczy? Pozdrawiam.

Czasami tabletki antykoncepcyjne zatrzymują wodę w organizmie i to może mieć wpływ na większą wagę, ale z tego co Pani pisze, to Pani nie dotyczy. Jeśli chodzi o utratę cm z brzucha to najlepsze są właśnie ćwiczenia podczas których spalamy zbędny tłuszczk. Ćwiczenia cadrio można robić nawet 5 razy w tygodniu ( 3 razy też jest ok) natomiast trening hiit nie powinien być stosowany częściej niż 3 razy w tyg. Jest to bowiem trening bardzo wyczerpujący i organizm potrzebuje dnia ( lub dwóch) na odpoczynek i regenerację. Niestety utrata brzuszka po ciąży często nie jest tak prosta jak utrata brzuszka sprzed okresu ciąży. Warto być cierpliwym i sumiennie wykonnywać treningi a efekt powinien z czasem być widoczny. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości!

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Dziękuję bardzo za odpowiedż

Member
    kanalik

Pozbycie się kilogramów to dla wszystkich nie lada wyzwanie, ludzie często przeżywają zwątpienia, lepiej żeby do tego nie doszło, wspierać nas będzie http://www.fitnesstube.pl/najlepsze-...top-3-ranking/

9. BabyApp
    Przy całkowitym rozpoczęciu przygody z dodatkowym napędzaniem metabolizmu przy pomocy suplementacji, czy diety, zacznijmy od włączenia naturalnych substancji do planu żywieniowego takich jak:

filiżanka zielonej czy czerwonej herbaty – przyczyniają się one do utleniania tłuszczów,
    dodatek kurkumy,
    dodatek papryki,
    dodatek bazylii.

Jeśli chcecie kupić gotowy już spalacz, polecam skontaktować się ze sklepem, powinni coś doradzić. https://swiatsupli.pl/pl/51_now-foods
    Ostatnio edytowane przez Selyse ; 25-09-19 o 11:55

Junior Member
    Zoel

Ja odstawiłam tabletki anty i waga zaczęłam spadać, w prawdzie zbiegło się to z chęcią starań o dziecko, ale to właśnie spowodowało że zaczęłam chudnąć i nawet cellulit powoli znikał. Po pierwszej ciąży nie wróciłam do pigułek i zabezpieczałam się kapturkiem caya. Teraz po urodzeniu drugiego dziecka również tak zrobię

Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019
    super, że tak szybko zrzuciłaś ciążowe kilogramy : Ważyłam się ostatnio prawie 2 tygodnie temu i miałam na plusie jeszcze 3-4 kg, no ale ja przytyłam prawie 2 razy tyle co Ty :lol: Myślę, że pozbycie się tego nie będzie problemem, ale tak jak większość, chciałabym dodatkowo zrzucić choć 3 kg. Zobaczymy jak wyjdzie, za pierwszym razem szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży, po czym waga stanęła, no a jak potem zaczęłam jeść normalnie (ciągle karmiąc piersią), to się ruszyła, oczywiście w tą złą stronę

Sama mam problem z rozstępami, zastanawiałam sie nad laserem..... Czy ktoraś z Was chodziła na takie zabiegi? https://magnopere.pl/laser-frakcyjny/
    Ostatnio edytowane przez Bernata ; 28-10-19 o 14:39

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów