Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 111 do 118 z 118

Jak pielęgnować suchą skórę dziecka z azs?

Nie spotkałam się z produktami o których piszesz- ja korzystam z produktów allergoff. Dla mojego synka są najlepsze, dzięki emulsji synek śpi spokojnie- wcześniej objawy dokuczały mu szczególnie w czasie snu. Emulsja przeznaczona jest do mycia- może być używana zarówno jako żel pod prysznic czy też do kąpieli w wannie. Produkty tej firmy mają świetny skład- pomagają łagodzić objawy takie jak suchość, pieczenie czy też świąd. Naprawdę świetne produkty, więcej możesz dowiedzieć się na tej stronce: https://allergoff.pl/allergoff-atopy-emulsja/

2. BabyApp
    Senior Member
    lilka90

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Dobór odpowiednich kosmetyków to podstawa. Ja od siebie polecam wam kosmetyki z eeny meeny - jak dla mnie są bezkonkurencyjne. Dobry skład, przystępna cena i przede wszystkim genialne działanie. Najbardziej lubię żel do mycia, który dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia i nie wysusza. Niestety wszystkie inne żele i płyny, ktore stosowaliśmy nie zdały egzaminu.

Sama nigdy nie miałm problemów z suchą wrażliwą skórą, ale moja mała ma bardzo delikatną i skłonną do atopii skórę, na której coraz częściej pojawiają się różne swędzące zmiany, przesuszone i zaognione placki...W nocy jest najgorzej, ale znajoma położna poleciła mi ostatnio linię atoperal baby a szczególnie krochmal i pinakę do kąpieli, więc od razu kupiłam i naprawdę żałuję, ze nie trafiłam wzcesniej na te produkty, teraz po kąpieli wszyscy mamy wreszcie spokój i ulgę od świądu i nerwów

Mój synek ma bardzo suchą skórę, nawilżałam codziennie balsamami ale to było na krótko, poza tym czasami skóra bardzo się łuszczyła, szczególnie na nogach. Swędziało to małego, robiły się suche, czerwone plamki. Dopiero po atoperalu było o niebo lepiej, bo szybciutko była poprawa, skóra na prawdę jest super nawilżona i bardzo wygładzona, emulsja łagodzi wszelkie podrażnienia, uspokaja skórę.

Moje dziecko niestety ma stwierdzone AZS. Na początku nie wiedziałam co robić, ale trafiłam na przydatny artykuł w necie, który bardzo rozjaśnił mi całą sytuację https://www.dermedicowo.pl/ekspert-r...ci-i-niemowlat polecam poczytać

atoperal ma bardzo dobre kosmetyki, też je znam, super dla problematycznej skóry, regularnie u synka stosujemy i nawet dermatolog był zaskoczony na plus stanem skóry. Zero wykwitów, suchych miejsc, syn jet dużo spokojniejszy w nocy bo go nic nie swędzi nie piecze

Ja kupuje kosmetyki na doz.pl tam wiem, że są tylko takie przebadane i warte uwagi. Wybieram z krótkim składem i w miarę naturalne.

9. BabyApp
    W przypadku AZS chyba najlepiej jest skonsultować się z dermatologiem i wybierać dermokosmetyki. Na https://www.e-zikoapteka.pl/ często są promocje na nie a nienależną one do tanich, więc jeśli to możliwe warto korzystać z przecen. U nas sprawdziło się emolium najlepiej.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów