Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Powrót do świata fantazji:)

Powrót do świata fantazji:)

Macie czasem ochotę tam wrócić??? Nie mówię o bajkach w stylu Śpiącej Królewny czy Kopciuszka, bo już wiemy ,że to tylko piękne bajki Ostatnio obejrzałam z moim partnerem "Igrzyska śmierci" (poleciła nam ten film moja koleżanka i jednocześnie mama nastolatki) i tak się zastanawiam czy nie jestem już na to za "stara"????Ale z drugiej strony podobał nam się ten film i nawet mamy zamiar pójść do kina na drugą część
    Czekam na Wasze opinie

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ja ostatnio zostałam wprowadzana w świat RPG. ;]
    Grałam jedną sesję ze znajomymi, bo mój luby jest MŚ.
    Do tego obydwoje uwielbiamy filmy fantastyczne.
    Ostatnio oglądaliśmy ,,Polowanie na czarownice".

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Dłuuuuuuuuuuuugo miałam nadzieję że trafię do Hogwardu i nadal bym nim nie pogardziła
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

To dobrze,że nie jestem jedyna Harry Potter to swoją drogą też film, który lubię oglądać, a moja 8-letnia córka jest na etapie czytania pierwszej części A co myślicie o odważnym i ekstrawaganckim makijażu czy ubiorze od czasu do czasu???Wypada , nie wypada???U mnie to chyba brak odwagiprzyzwyczajam się do jednego stałego makijażu czy koloru i duuuużo czasu mija zanim cokolwiek zmienię Chociaż futurystyczna moda w "Igrzyskach" kusi,żeby sobie czasem coś takiego zafundować...może na bal przebierańców???

Spełniona coś takie przebrania/makijaże inne nić na codzień są bardzo fajnym pomysłem Trochę urozmaicenia nikomu nie zaszkodziło, a może skutecznie poprawić nastrój

Member
    Bertrand

O mnie
    Będę tatą 2012-08-31 zobacz kalendarz
    Pandora - a w co gracie, w jakimś konkretnym systemie? Jesteś elfią czarodziejką, czy jak? Oj przypominają się dawne czasy!

maryskalbn- zgodziłbym się nawet na Hogwart trzeciego wieku, byle się dostać.

Spełniona - ostatnio była tak audycja z psycholog, która mówiła, że nie powinniśmy dorastać "na siłę" i podała przykład, że ona do dzisiaj lubi jajka niespodzianki. I racja. Mi się zdarza czytać filozofów, potem oglądać jakieś kretyńskie obrazki w necie - zależy od humoru. Igrzyska śmierci też lubię, mimo że to dla nastolatków, to jak pomyśleć, to jest prawie jak Orwel, także nie czuj się za staro, jak lubisz, to tylko się ciesz.

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Bertrand to składamy podanie??
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Bertrand Zobacz posta
    Pandora - a w co gracie, w jakimś konkretnym systemie? Jesteś elfią czarodziejką, czy jak? Oj przypominają się dawne czasy!
    Obecnie sesja działa się w XXIII wieku, albo nawet XXIV wieku. Kosmos. Coś w stylu avatara.
    W D&D grają, ale ja nigdy nie grałam.

Junior Member Awatar Manisiar
    O mnie
    Staram się o ciążę
    jeśli chodzi o "Igrzyska śmierci" to zdecydowanie polecam ci przeczytanie książek (3 części)

Pandora ja niestety aż tak "nowoczesna" nie jestem i mam problem nawet ze "zwykłym" PSP syna Natomiast zgadzam się z Manisiar w sprawie książek, przeczytałam dopiero 1 część , drugą i trzecią przeczytam po premierze "W pierścieniu ognia".

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów