Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Psycholog dzieci i młodzieży

Senior Member
    guaro

Z moim dzieckiem chodziłam do Pani Dominiki Jakubowskiej. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, mój syn nie mógł się doczekać żeby znowu pójść na wizytę do Pani Dominiki Zostawiam namiary https://kcp.pl/lekarz/dominika-jakub...rapeuta/brzeg/

2. BabyApp
    Junior Member
    maciek233

Mieszka w
    Rzeszów
    Psycholog to jest dobra opcja ale nie mam pewności czy dziecko będzie chciało się tam udać. Natomiast w Warszawie jest dobra pomoc psychologiczna http://pomoc-psychologiczna.com.pl/p...sychologiczna/ odwiedź tą stronę i umów się na wizytę, może przyniesie pożądane skutki.

Witam drogie mamy! Mam duże problemy wychowawcze z córka, już żadne metody nie pomagają.. Nie wiem co robić. Pomyślałam o pomocy psychologa. Jak sądzicie? Możecie kogoś polecić w Warszawie?

Znalazłam bardzo fajną ksiązkę, która podpowiedziała mi jak poradzić sobie z nieposłuszną córka! Musicie ją zobaczyć.

W Warszawie polecam klinikę PsychoMedic . Świetni specjaliści, oferują nawet wizyty domowe. Zajmują się właśnie nie tylko dorosłymi, ale również dziećmi i młodzieżą. Wiem, że koleżanka tam chodziła z córką i bardzo jej pomogli.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-05-16 o 08:48

Junior Member
    urodziwa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz
    aj uwazam ze nie ma co dzieci klilku letnich stresowac psychologiem.

jeżeli dziecko potrzebuje pomocy, to moim zdaniem nie ma nic złego w zwróceniu się o pomoc do psychologa dziecięcego. Bardzo dobrą specjalistką jest pani Ewa Gordziej-Niewczyk z Poznania. Cudowna osoba, bardzo ciepła i z dobrym podejściem.

9. BabyApp
    Wypełniłam. Ja też korzystałam z psychologa, jak załatwiałam zaświadczenie o ADHD o dziecka, źle to wspominam, strasznie dużo czasu mi zeszło, ale to chyba przez moją niewiedzę, później przeczytałam, chyba tu https://www.portaloswiatowy.pl/pomoc...nej-12518.html , że to mogło inaczej wyglądać, eh.

Member
    helenaa91

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-04-01 zobacz kalendarz
    Niewielu psychologów ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, także przed wyborem jakiegoś warto go sprawdzić. Myślę jednak, że lepiej poszukać psychiatry - ma większe doświadczenie od psychologa, może też przepisywać leki, co niekiedy jest niezbędne. Gdybyście szukali psychiatry w W-wie, to w PsychoMedic (można się do nich zapisać pod numerem 22 253 88 88) mają odpowiednich, w tym takich specjalizacyjnych się w dzieciach i młodzieży.

Member
    rora

Mieszka w
    Warszawa
    to fakt potrzeba dużej wiedzy, doświadczenia i umiejętności by poradzić sobie z małym ,,trudnym " pacjentem. My akurat mieliśmy szczęście chodzić do Pani psycholog z ośrodka Logos z Warszawy ( na Targówku ). Synek miał objawy hmmm jak to nazwać fobii społecznych - bał się innych ludzi w tym dzieci, nie było mowy o wspolnej zabawie np w piaskownicy. Terapia pomogła a teraz moje dziecko nie wyobraża sobie nie iść do przedszkola do dzieci

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów