Strona 8 z 22
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 214

Młoda-doświadczona!

...................................

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    DeLaBi - Rozumiem. Ale miał już pracę w wieku 17lat? I to dobrze płatną?

.................................................. .

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    DeLaBi - a co z edukacją? Prawami nad małą? Pensja Twojego partnera (męża?) starczała na pokrycie wyprawki ,rachunków i życia?

...........................................

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    DeLaBi - a na dlaczego tak bardzo chcieliście robić sobie pod górkę?

Chyba rozumiesz na czym polega to nasze odmienne zdanie.
    Nastoletnia matka (zwłaszcza skrajnie nastoletnia) ZAWSZE będzie wywoływała kontrowersje. To ,że da sobie radę zależy tylko i wyłącznie od niej - ale tak naprawdę chyba zdajesz sobie sprawę ,że stereotyp nie bierze się znikąd?
    Ty dodatkowo napisałaś ,że zaplanowałaś sobie rodzinę razem ze swoim 17letnim wówczas partnerem. Zrozum ,że z perspektywy obcych osób brzmi to co najmniej absurdalnie. Chyba nie możesz mieć nikomu za złe ,że ludzie ,,krzywo" reagują na słowo ,,planowanie w wieku 15lat".
    Dałaś radę - chwała Ci za to - ale mimo to podłożyłaś sobie na własne życzenie kłody pod nogi.
    Sama napisałaś ,że na szczęście mama nie musiała prawnie odpowiadać za Twoją córkę ,a co by się stało ,gdyby jednak musiała? Kiedy nie miałabyś tak naprawdę ,,nic do gadania"? I na tym właśnie polega cała ta dyskusja ... Na planowaniu,planowaniu i jeszcze raz planowaniu.
    Bo to ,że miałaś 16lat to jedno (nie ty pierwsza, nie ostatnia - rocznie rodzi w Polsce 30 tysięcy matek w wieku 12 -17 lat) - ale podkreślałaś to ,że zaplanowałaś.
    A tymczasem okazuje się ,że tak nie do końca wszystko było przemyślane?
    To jest pytanie retoryczne. Nie oczekuje od Ciebie przyznania się do tego - grunt ,że jesteś szczęśliwa i oby jak najdłużej.

Mimo wszystko uważam ,że to nie jest czas na rodzenie dzieci.
    Może jak wejdziesz sobie na jakieś forum gdzie są same matki w Twoim wieku to zobaczysz o co mi chodzi.

PS: Czteroletnie liceum w rok? Ja mam 3letnie liceum ,prywatne o bardzo dobrym poziomie i jeszcze będę brała dodatkowe korepetycje z przedmiotów ,które będę zdawała na maturze. Naprawdę jesteście w stanie przerobić cały program maturalny w przeciągu roku - co dwa tygodnie? :O
    My co dwa tygodnie zdążyliśmy ledwie podstawowy program i podstawowe tematy przewinąć - odpowiednie do 1 klasy.

Senior Member
    kamilcia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-10-08 zobacz kalendarz
    Data
    8.10.2011
    patologia...i tyle mam do powiedzenia w tym temacie...

9. BabyApp
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kamilcia Zobacz posta
    patologia...i tyle mam do powiedzenia w tym temacie...
    Myślę ,że ok - można przyjąć ,że to patologia, bo jednak 15latka w ciąży odbiega poza normy przyjęte w społeczeństwie - ale dała radę - no i chyba to w tym wszystkim jest najważniejsze.
    Dla mnie strasznie kontrowersyjny temat - w sumie tematyka planowania nie do końca przemyślana - ale też można przyjąć ,że 15latka i 17latek myślą w trochę ograniczonych kategoriach - nie znają życia na tyle by w obiektywny sposób ocenić czy są zdolni do posiadania rodziny czy też nie.

Junior Member
    bratek

O mnie
    Będę tatą 2011-10-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DeLaBi Zobacz posta
    a moze spojzalabys na date tamtego wykropkowanego miejsca?to bylo spory czas temu.wiele sie zmienilo od tamtej pory wiesz.chcesz wiedziec jak bylo?prosze-ja bylam w trakcie szkoly.dopuki niebylo widac brzuszka,bylo normalne gimnazjum.potem gimnazjum dla doroslych.po mimo mlodego wieku mojego partnera udalo mu sie znalezdz dobrze platna prace.oczywiscie teraz pracuje gdzie indziej.mieszkalismy u rodzicow meza.potem wynajmowalismy u nich cala gore domu.i to bylo to mieszkanie u rodzicow,ale jak by niepatrzec za swoje pieniadze ,bo wynajmowane.po gimnazjum dostalam prace poniewaz chodzilam na wiele kozystnych kursow.w miedzy czasie platne liceum co dwa tygodnie w weekendy.i ucze sie dalej.maz tak samo.dobrze nam z tym.pracujemy.a od pazdziernika bede zaliczac kolejny kurs z tym ze jezykowy.
    Wynajmowałaś całą górę? No co ty powiesz ? Przecież mieszkasz u mojego brata obok mnie. Masz jeden pokój mieszkasz w nim z dwójką dzieci, a pokój dodatkowo służy jako kuchnia. Nie pracujesz i kończysz trzecią gimnazjum. A ty kiedy brałaś ślub bo ja nic o tym nie wiem ?
    Twój obserwator T.Z .

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez bratek Zobacz posta
    Wynajmowałaś całą górę? No co ty powiesz ? Przecież mieszkasz u mojego brata obok mnie. Masz jeden pokój mieszkasz w nim z dwójką dzieci, a pokój dodatkowo służy jako kuchnia. Nie pracujesz i kończysz trzecią gimnazjum. A ty kiedy brałaś ślub bo ja nic o tym nie wiem ?
    Twój obserwator T.Z .
    Mam nadzieję ,że to wszystko jej przekażesz również na żywo?

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów