Strona 6 z 22
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 214

Młoda-doświadczona!

.........................................

2. BabyApp
    Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Bo są, ale nie jest normalne planowanie drugiego dziecka w wieku 18 lat.

..............................

.......................................

Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Dobrze, że dałaś sobie radę i ok. I nikt tu nie pisał o usuwaniu ciąży bo to nie było by dobre rozwiązanie w żadnym przypadku. Wiem, że napisałaś ten post żeby usłyszeć od innych słowa pochwały, że jesteś taka dzielna itp. Tylko uwierz mi, że mało jest dziewczyn w wieku 15 lat, które planują ciążę. One najpierw myślą o tym jak skończyć szkołę. Bo o tym się myśli w tym wieku. Sama mam koleżankę, która wpadła, ale teraz ta dziewczyna skończyła studia, ma dobrą pracę. Jeśli Ty nie spoczniesz na laurach to będzie super. Tego Ci życzę.

........................................

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez DeLaBi Zobacz posta
    A nie uwazasz,ze to raczej nie tobie decydowac o tym czy to jest normalne czy nie?Ja tylko opisalam swoja sytuacje po to zeby inni wiedzieli ze mozna dac sobie rade!a nie po to zebyscie wy sie przyczepialy o to czego wolno a czego nie wolno!A moze wedlug was jest lepsze usuwanie ciazy?bo matka jest za mloda?

Może podyskutujemy tak na spokojnie? Bo strasznie się oburzasz, a przecież nie masz o co.
    Zapewniam Cię ,że zmienisz zdanie za te 12 lat ,kiedy Twoja córka dobije do 15lat - ale teraz jeszcze tego nie widzisz. Bo żyjesz we własnym świecie w którym nie ma miejsca na krytykę.

Ja choć urodziłam mając 18 lat to będę się starała przekazać mojemu synowi inne wzorce, żeby najpierw się wyszalał, coś osiągnął,a potem się brał za tworzenie dzieci.
    Żyjemy na trochę innych poziomach z tego co widzę.

Nie mam nic do tego ,że urodziłaś mając 16 lat - każdy jest kowalem własnego losu.
    Ale chyba znamy trochę inne definicje słowa ,,planować".

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Joasia
    Mieszka w
    Masovia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-27 zobacz kalendarz
    Nikt nie potępia Ciebie, tylko raczej podchodzi krytycznie do Twojej postawy. Masz za co utrzymać drugie dziecko? Masz chociaż maturę? Nikt nie ma zamiaru Cię umoralniać. Dziecko jest zawsze błogosławieństwem. Tylko, to chyba powiedziała Pandora, "miłością dziecka nie nakarmić". I ile w Twoim chceniu jest chęć dania nowego życia, a ile tego, że TY chcesz spełnić swoje pragnienia... Nie odpowiadaj na to tylko sama sobie pomyśl zanim będzie za późno.

To nie rola dziadków utrzymywać swoje dzieci i ich dzieci...

.....................................

............................................

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów