Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wycieczka z dzieckiem - o czym muszę pamiętać?

Senior Member
    limba

To super, ale tu dyskutujemy raczej o bezpieczeństwie dziecka na wycieczkach.

2. BabyApp
    Najlepiej skusić się na skorzystanie z usług biura podróży. Dzięki temu będziesz miała więcej czasu na przygotowanie się i mniej stresów przed wyjazdem, że o czymś zapomniałaś, bo wszystkim zajmuje się biuro podróży. Najlepszym biurem podróży z którego ja zwasze korzystam jest biuro Travelinc, którego usługi Ci polecam.

Junior Member
    mao

Wybierając się ze starszym dzieckiem na wycieczkę autokarem warto mieć ze sobą Smart Kid Belt. Urządzenie, które zapewni naszej latorośli bezpieczną podróż. Urządzenie to składa się z pasa z dwoma klamrami, którymi można dopasować pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Łato je zamontować, a do tego są bardzo lekkie więc nie obciążą nam bagażu.

Gdzie proponujecie wybrac sie na wycieczke? Ewentualnie czy warto organizowac cos na wlasna reke. Pozdrawiam

Podstawowym pytaniem jest gdzie tak naprawde chcesz sie wybrac na ta wycieczke. Najczestszym kierunkiem jaki jest wybierany przez polakow sa kraje takie jak Hiszpania, Francja czy tez Wlochy. Oczywiscie mozna zobaczyc tam wiele ciekawych zabytkow oraz miejsc .. ale czy nie lepiej wybrac sie gdzies gdzie kultura jest zupelnie inna od naszej? Mam tutaj na mysli poznanie swiata jaki do tej pory moze zdarzylo Ci sie zobaczyc w jakims programie dokumentalnym w telewizji badz tez na vlogu jakiegos podroznika. Mnie od dawna interesuje bardzo daleki wschod i te ich orientalne klimaty. Zobaczenie tego wszystkiego na wlasne oczy moze byc niesamowitym przezyciem. Jakis czas temu czytalam przewodnik japonia - https://ryoko.pl/o-nas/przewodnik-po-japonii ktory pokazal mi kilka ciekawostek. Jedyna bariera jaka moze byc do pokonania to jezyk poniewaz angielski nie jest tam tak bardzo znany jak w wiekszosci krajow. Zawsze mozna sobie poradzic w inny sposob, wybierajac pakiet z dolaczonym tlumaczem. Trzeba bedzie doplacic pare zloty wiecej jednak w tej cenie dostaniemy o wiele wiecej faktow na temat kultury oraz sami bedziemy mogli na biezaco pytac tubylcow o to co nas najbardziej interesuje.

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Wiele szkół teraz korzysta z firm, które organizują takie wycieczki od samego początku do końca. Warto pomyśleć o tym, by zabrać dzieci w Beskidy, tam jest dla nich sporo atrakcji. Na http://faar.pl/wycieczki-szkolne-w-g...-gdzie-jechac/ można o tym poczytać.

Cytat Zamieszczone przez Eizzy Zobacz posta
    Tak jak w temacie juz napisalam. Czeka mnie i moją rodzinkę wycieczka. O ile o męża się nie martwię tak juz o dziecko trochę tak Wyjeżdzamy co prawda nie daleko bo do Pragi z biurem ttp://www.testtour.pl/oferta/wycieczki-objazdowe/praga/praga,produkt-28 - więc wszystko zaplanowane, ale...

Ale jak zabezpieczyć dziecko? Co zabrać? O czym pamiętać?
    Zawsze przed wyjazdem sprawdź fotelik samochodowoy. Czy dziecko nie wyrosło, czy prawidłowo jest przypięty. Bezpieczeństwo to podstawa.

9. BabyApp
    Member Awatar Majin
    O mnie
    Będę tatą 2018-01-19 zobacz kalendarz
    Wycieczka z dzieckiem czy nawet wielogodzinna podróż powinna przebiec ze szczególną uwagą na kwestie bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Dlatego też warto pamiętać na wszelki wypadek o zasadach ecodrivingu https://www.ceramizer.pl/jak-zmniejszyc-zuzycie-paliwa . Nie tylko zatroszczycie się w pełni o ochronę swoich bliskich w czasie podróży, ale także możecie wpłynąć na mniejsze spalanie paliwa, a co za tym idzie również mniejszą eksploatację samochodu.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów