Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Jaki termometr bezdotykowe?

Ja używam bezkontaktowego termometru Microlife. Jest niezawodny, najlepszy termometr jaki dotychczas miałam. Dokonuję precyzyjnych pomiarów, łatwy w obsłudze. W końcu nie mam problemu z mierzeniem temperatury u dzieci. Podsyłam link skąd kupiłam to cudo - https://aptekadziecka.pl/pol_m_Akces...zieci-437.html

2. BabyApp
    Junior Member
    Gosia.88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-11 zobacz kalendarz
    Ja niedawno zdecydowałam się na zakup bezdotykowego termometru i doszłam do wniosku że nie ma sensu oszczędzać na tym sprzęcie ponieważ pewność dokładnego pomiaru jest bardzo ważna i dlatego zdecydowałam się wydać prawie 200 zł na termometr Thermofocus. Jest to świetny wybór, posiada podświetlenie wyświetlacza dzięki czemu w nocy nie mam problemu z odczytem pomiaru, jest bardzo prosty w obsłudze, mierzy w sekundę, pozwala mierzyć temperaturę wody w wanience czy posiłku. Bardzo polecam, mój termometr kupiłam przez internet, podrzucam link jak by ktoś szukał tego modelu: http://medyczny-rzeszow.pl/p/78/623/...ermometry.html

A co sądzicie o Kariodestach? W różnych rankingach np. tutaj http://zdrowieija.pl/jaki-termometr-bezdotykowy-kupic/ wypadają naprawdę bardzo dobrze...

Od zimy mam termometr bezdotykowy w domu, dokładnie model nazywa się Non Contact. Teraz dużo można takich znaleźć tak w ogóle. Ten mój jest o tyle dobry, że na długiej gwarancji i ma pamięć wyników dość rozbudowaną – 30 zapamiętuje. Poza tym wyświetlacz jest z efektem lupy także nie muszę okularów specjalnie zakładać, żeby cyferki odczytać.

Senior Member
    magia

A lepiej kupić markowy? Czy może jakiś marki Biedronka?

Z bezdotykowych jakie mialam najbardziej sobie chwalę NonContact – szybki, wygodny!

Senior Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Termometrów bezdotykowych na rynku jest całkiem sporo. Czym kierowałyście się wybierając konkretne modele? Aktualnie szukam pewniaka, bo ostatni przestał działać...

9. BabyApp
    Mi ostatnio spadł i niestety też przestał działać. Ale fakt jest taki, że był to termometr z Lidla bodajże i szczerze mówiąc nie do końca byłam z niego zadowolona, bo często pokazywał nieprecyzyjną temperaturę. Dlatego może dobrze się stało, że przestał działać, jest okazja do zakupu nowego. I nawet ostatnio czytałam, że pozytywne opinie ma Visiofocus Smart, podobno bardzo dokładny i ma wiele funkcji. Co prawda cenowo jest chyba dość wysoko nad innymi, ale jeśli miałby posłużyć kilka lat to warto zainwestować.

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Nie znam się za bardzo, ale wiadomo, że takie kupne z marketu to raczej słabo

Senior Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kayaby Zobacz posta
    Mi ostatnio spadł i niestety też przestał działać. Ale fakt jest taki, że był to termometr z Lidla bodajże i szczerze mówiąc nie do końca byłam z niego zadowolona, bo często pokazywał nieprecyzyjną temperaturę. Dlatego może dobrze się stało, że przestał działać, jest okazja do zakupu nowego. I nawet ostatnio czytałam, że pozytywne opinie ma Visiofocus Smart, podobno bardzo dokładny i ma wiele funkcji. Co prawda cenowo jest chyba dość wysoko nad innymi, ale jeśli miałby posłużyć kilka lat to warto zainwestować.
    Ostatecznie zainwestowałaś w ten Visiofocus Smart o którym piszesz? Czym ten model wyróżnia się spośród innych? O jakich funkcjach piszesz?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów