Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

mniejsza ochota ne seks w ciąży

Różne to bywa moje drogie kobietki. Każda przechodzi inaczej ciąże ale duże libido może być bardzo fajne i ciekawe może być przeżycie. Jeśli macie ochotę dużą to dobrze o was świadczy jesteście zdrowe ale jeśli nawet macie mniejszą ochotę to też dobrze świadczy i dalej jesteście zdrowy. Każda kobieta inaczej to przeżywa.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Jestem załamana. Seks w ciąży to u mnie porażka. Mam 35 lat.
    Odkąd zaszła w ciążę (prawidlowa) to nie czuje żadnego podniecenia, Seks jest dla mnie tragedia-nic nie czuje. Żadnych orgazmow. Jestem w trzecim trymestrze już. Wczoraj się nawet popłakałam z tego powodu. Wszyscy w rodzinie mi mówili że w ciąży to Seks jest bardzo wybuchowy i fajerwerkowy. U mnie go nie ma. Jest zupełnie na odwrót. Jestem załamana czuje się nieatrakcyjna i jest do bani. Mąż wie o moich nastrojach. Czy to można leczyć? Boję się że po porodzie będzie jeszcze gorzej-bo podobno po nim już wogole się nie ma ochoty.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    I nikt mnie nie pocieszy? Chyba tylko ja jedna tutaj
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Ja Cię pocieszę. W ogóle się nie przejmuj. Ja już mam pierwszą ciążę i pierwszy poród za sobą i w moim przypadku ciąża nic nie zmieniła. W trakcie, tak jak pisali inni, miałam różną ochotę, czasem mniejszą, czasem większą. A po porodzie wszystko wróciło do normy z przed ciąży. Więc nie sugeruj się jakimś gadaniem. Nawet jeśli w ciąży nie odczuwasz przyjemności, to nie znaczy, że tak Ci zostanie. Jestem wręcz przekonana, że będzie lepiej jak hormony się uspokoją i ciało wróci do normy

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Famirabelka - w ciąży albo się ma większą ochotę niż normalnie, albo zupełnie się nie ma... Widocznie Ciebie dopadła ta druga opcja.

Junior Member
    monikatro

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Zazwyczaj problem z libido jest związany z niedoborem kobiecych hormonów estrogenów w naszym organizmie, to najbardziej się objawia w okresie ciąży i po porodzie. Też miałam taki problem, ale mój lekarz powiedział mi żebym skupiła się na odpowiedniej diecie i zadbała o swoje hormony, że ciężko znaleźć na to lek, bo to normalny stan. Ewentualnie jakąś suplementacje, ale też z głową. Moja ciocia z Anglii poleciła mi terapie fitoestogenową EstroGenom, wiem że teraz można znaleźć też w Polsce. Faktycznie, po trzech miesiącach stan zdrowia wrócił do normy. Ja i mąż jesteśmy szczęśliwi. Polecam poczytać więcej na ten temat i zadbać o zdrowie w sposób naturalny

U mnie akurat ochota na seks pozostała bez zmian, ale mój partner miał z tym problem. Nie do końca wiem z czego ten problem wynikał, ale na pewno wpływ na to miał stres i obawa o dziecko i o mnie. Na szczęście uporaliśmy się z tym dzięki szczerym rozmowom i otworzeniu się na potrzeby swoich partnerów. Co ciekawe ta rozmowa zmieniła nie tylko brak ochoty na seks u mojego partnera, ale także jakość naszego seksu, który stał się o wiele lepszy, ciekawszy. Zaczęliśmy próbować nowych rzeczy i w zasadzie tak jest do dzisiaj. Nie zawsze wyobraźnia pozwala nam na samodzielne wymyślenie tych nowości i w takich sytuacjach z pomoca przychodzą do nas blogi z poradami erotycznymi. Teraz np. chcemy spróbować brzydkich słówek, do których przekonałam się po przeczytaniu tego artykułu https://rozkoszna.pl/talk-dirty-to-m...lowka-w-lozku/

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów