Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Polskie produkty

Można by nawet opracować listę polskich produktów (tylko naprawdę polskich, bez udziału obcych kapitałów) po to by wiedzieć co jest rzeczywiście polskie. Wtedy może poznała bym więcej naszych produktów, bo szczerze mówiąc to nie wiedziałam, że np. Emolium to rodzimy producent. Z pewnością niektóre na stałe zagościłyby w moim domu

2. BabyApp
    ja moge polecic ubrania firmy MMdadak-polski producent, Breeze-tureckie wytrzymuja znacznie dłużej niż do jednego prania, nie mechacą się, chodzi w nich już drugie moje dziecko i nadal wygladają jak nowe. Ja kupuje najczesciej ubrania w necie, ostatnio trafiłam na sklep gdzie są ciekawe wzory i ceny przystępne: www.skleptygrysek.pl

Senior Member
    natalia_cabaj

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-10 zobacz kalendarz
    Ja mogę polecić sklep internetowy polskiego producenta pościeli dla niemowlaków, a mianowicie http://poscieldzieciecakerstin.pl.
    Pościel dziecięca to podstawowe wyposażenie łóżeczka.

Junior Member Awatar MarysiaStaskiewicz
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dzięki za dziesiątki super pomyśłów
    Whatever happens, happens...

Member
    Bertrand

O mnie
    Będę tatą 2012-08-31 zobacz kalendarz
    Jedzenia przeważnie polskie, oprócz oliwy, bo u nas rodzime firmy, to produkują najwyżej coś z pestek, ale już np. nabiał - po co kupować droższe finladzkie, irlandzkie, czy amerykańskiej masło, jak nasze jest lepsze za połowe ceny?
    Ubrania to jest inna kwestia, bo większość polskich producentów odjechała z cenami, że to jest naprawdę nie na kieszeń przeciętnego Polaka. Mam tylko jedną parę butów lasockiego, ale one i tak były kupione na promocji w Deiśmanie albo CCC - już nie pamiętam.

A co do wątki polskich rzeczy ze znakiem "Made in China" U mnie jest odwrotnie. Parę razy już mieliśmy tak, ze kupiliśmy coś z angielkską nazwą, a to było polskiego producenta. Albo ostatnio torbę "Mon petit blue", a to nie była francuska rzecz, czy chińska z franc. nazwą, tylko polskie worki na jedzenie i inne rzeczy.

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Jakbym zarabiała tyle, żeby było mnie stać na kupowanie w malutkich osiedlowych sklepikach - robiła bym to codziennie. Ale niestety sieciówki biją cenowo, a to dla rodzin jest bardzo ważne, chyba każda z nas wie ile kosztuje chociażby tygodniowe wyżywienie całej rodziny, czy chociażby zeszyty do szkoły i pisaki.

Member Awatar Gumiśka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-05 zobacz kalendarz
    Emolium nie wiedziałam, że nasze rodzime a markę Mon Petit Bleu znam - oni mają jeszcze bardzo funkcjonalne (i z kieszonką) i bardzo estetyczne śliniaki, ja patrzę i na producenta i na to gdzie zostało wyprodukowane jako towar, to jest uwzględniane na metkach.

9. BabyApp
    Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Uwielbiam polskie truskawki Nie mogą się doczekać sezonu na truskawki

Ja kupuje tylko polskie, naturalne produkty,
    Ostatnio edytowane przez koszx ; 29-04-14 o 16:36

Member
    Bertrand

O mnie
    Będę tatą 2012-08-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Liquore Zobacz posta
    Uwielbiam polskie truskawki Nie mogą się doczekać sezonu na truskawki
    To też czekam! Nawet zeszłoroczne z zamrażarki biją pięć razy na głowę, te pędzone na wacie, co teraz sprzedają. Może i są ładne, ale w ogóle niesłodkie i jakby dojrzewały "od linijki", Tu są czerwone, a na górze równiutko zielone.
    Gumiśka - śliniaki też są fajne - w końcu są też trochę większe niż standardowe, więc naprawdę jak coś spadnie, to jeszcze jest szansa, że nie na ubranie.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów