Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Seks z powiększonym penisem?

Seks z powiększonym penisem?

Zastanawiam się, czy kiedyś któraś z was uprawiała seks z facetem, który powiększył sobie penisa? Mam na myśli raczej mechaniczne powiększenie poprzez używanie ekstendera, pompki albo operacja? Ponoć doznania są lepsze. Pytam raczej z ciekawości, gdzieś coś czytałam na ten temat. Mój facet ma członka raczej w wymiarach tradycyjnych, nie myślałam, żeby go powiększać, ale dzisiaj mnie taka myśl naszła hehe. A co wy o tym sądzicie? Facet mógłby mieć sobie dodać sam kilka cm?

2. BabyApp
    Member Awatar katarynka
    Mieszka w
    Katowice
    Może trochę głupio o tym pisać, ale kiedyś miałam bardzo krótki związek z takim facetem. On miał straszne kompleksy na punkcie swojego penisa, który rzeczywiście był dość mały (chociaż starałam się nie dać poznać po sobie, że tak go oceniam) i dość dużo o trym wszystkim mówił. Pewnego dnia dowiedziałam się, że skorzystał ze specjalnej pompki próżniowej żeby sobie powiększyć przyrodzenie. W pierwszej chwili byłam delikatnie mówiąc zszokowana, ale dość szybko stwierdziłam, że w sumie to po co robić dramę - skoro i tak to zrobił, to chciałam się przekonać czy rzeczywiście będzie można poczuć różnicę (wiem, ciekawość to pierwszy stopień...). A więc zrobiłam to z nim i muszę przyznać, że ta różnica była. Może nie jakaś nie wiadomo jak wielka, ale było to dość konkretnie odczuwalne i było mi naprawdę przyjemniej.

Po wszystkim miałam lekkiego kaca moralnego, bo nie była pewna czy nie powinnam była go przekonać do tego, że to zły pomysł zamiast dawać się ponieść. On jednak przekonywał mnie, że to jest dobry pomysł, a nawet zaczął mi przesyłać linki do różnych artykułów na ten temat np. takiego. Trochę poczytałam i jakoś tak się uspokoiłam, chociaż do końca nie jestem pewna czy to na pewno dobre. z każdym dniem jednak przekonuje się coraz bardziej do tego wszystkiego i przyłapuje się na tym, ze zaczynam to traktować jak coś normalnego, zwyczajnego.

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    naszczecie moj mąż nie ma z tym problemu jestem bardzo zadowolona :P

Senior Member Awatar she.mother
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Ona mama braciszków dwóch
    na szczescie moj tez ma wszystko na swoim miejscu

Cytat Zamieszczone przez katarynka Zobacz posta
    Może trochę głupio o tym pisać, ale kiedyś miałam bardzo krótki związek z takim facetem. On miał straszne kompleksy na punkcie swojego penisa, który rzeczywiście był dość mały (chociaż starałam się nie dać poznać po sobie, że tak go oceniam) i dość dużo o trym wszystkim mówił. Pewnego dnia dowiedziałam się, że skorzystał ze specjalnej pompki próżniowej żeby sobie powiększyć przyrodzenie. W pierwszej chwili byłam delikatnie mówiąc zszokowana, ale dość szybko stwierdziłam, że w sumie to po co robić dramę - skoro i tak to zrobił, to chciałam się przekonać czy rzeczywiście będzie można poczuć różnicę (wiem, ciekawość to pierwszy stopień...). A więc zrobiłam to z nim i muszę przyznać, że ta różnica była. Może nie jakaś nie wiadomo jak wielka, ale było to dość konkretnie odczuwalne i było mi naprawdę przyjemniej.

Po wszystkim miałam lekkiego kaca moralnego, bo nie była pewna czy nie powinnam była go przekonać do tego, że to zły pomysł zamiast dawać się ponieść. On jednak przekonywał mnie, że to jest dobry pomysł, a nawet zaczął mi przesyłać linki do różnych artykułów na ten temat np. takiego. Trochę poczytałam i jakoś tak się uspokoiłam, chociaż do końca nie jestem pewna czy to na pewno dobre. z każdym dniem jednak przekonuje się coraz bardziej do tego wszystkiego i przyłapuje się na tym, ze zaczynam to traktować jak coś normalnego, zwyczajnego.
    Przeczytałam katarynko artykuł, który zamieściłaś i muszę przyznać, że wzbudził on jeszcze bardziej moją ciekawość Nasze sprawy łóżkowe mają się całkiem dobrze, ale myśleliśmy o tym aby coś urozmaicić, wypróbować czegoś nowego, co zwiększy nasze doznania. Mój facet lubi różnorodność, więc może kiedyś w ramach takiego eksperymentu się zdecydujemy W końcu wszystko jest dla ludzi prawda

Junior Member
    tetrus

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-03-17 zobacz kalendarz
    Na szczęście nie mam takich problemów, ale rozumiem takich facetów. W dzisiejszych czasach bardzo często porusza się temat wielkości penisa i często się wyśmiewa mężczyzn z niewielkim przyrodzeniem.

Junior Member
    ZygfrydSala

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-04-14 zobacz kalendarz
    Nie mam z tym problemu.Nie zamierzam poprawiać natury.
    Nie ma to jak dobrze dobrana muzyka do reklamy lub filmu.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Choinka Zobacz posta
    Przeczytałam katarynko artykuł, który zamieściłaś i muszę przyznać, że wzbudził on jeszcze bardziej moją ciekawość Nasze sprawy łóżkowe mają się całkiem dobrze, ale myśleliśmy o tym aby coś urozmaicić, wypróbować czegoś nowego, co zwiększy nasze doznania. Mój facet lubi różnorodność, więc może kiedyś w ramach takiego eksperymentu się zdecydujemy W końcu wszystko jest dla ludzi prawda
    Jasne, wszystko jest dla ludzi
    Moim zdaniem jednak kwestia wielkości penisa to trochę (nomen omen) "rozdmuchany" problem. I chyba to jest ważniejsze dla mężczyzn niż dla kobiet. Wydaje mi się, że jeśli mężczyzna jest pomysłowym kochankiem i potrafi zadbać o przyjemność partnerki, to wielkość jego penisa nie ma znaczenia dla obopólnej satysfakcji.

Tak też przeczytałam tą opowieść z tym penisem i powiększaniem to rzeczywiście się facet przed Tobą otworzył a Ty to na nim sprawdziłaś hihi Może była jakaś różnica bo może po prostu świadomość tak zadziała a może wcisnął jakąś historyjkę, żebyś myślała, że to jednak prawda hyhy

Junior Member
    magbet18

O mnie
    Będę tatą 2015-01-31 zobacz kalendarz
    Ubaw mam jak nie którzy mają dużego, a jeszcze go powiększają
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 28-04-15 o 11:10

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów