Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Seks z powiększonym penisem?

Nie rozumiem ludzi, którzy robią sobie operacje plastyczne, tym bardziej w miejscach intymnych.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 28-04-15 o 12:09

2. BabyApp
    Member
    Selena

Cytat Zamieszczone przez jasonx Zobacz posta
    Nie rozumiem ludzi, którzy robią sobie operacje plastyczne, tym bardziej w miejscach intymnych.
    Ja również..Taka operacja to przecież bardzo duże ryzyko,ze coś się nie powiedzie.Sama jednak bym w życiu męzowi na coś takiego nie pozwoliła.Jestem zdania,że lepiej jest na początku sprobować tych mniej inwazyjnych sposobów. Penisa można powiększyć wieloma sposobami.Sama bym radzila na przykład spróbować tabletek.Obecnie dobre efekty daje na przykład Penilarge.
    Maż stosował, penis troche sie powiększył.

A czy on jest bezpieczny? Ten Penilarge? Na czym polega jego działanie?
    Pytam, bo mój facet też ma pewne kompleksy na tym punkcie. Mi to tam nie przeszkadza, ale wiecie jacy są faceci.

Member
    Selena

Cytat Zamieszczone przez nansy Zobacz posta
    A czy on jest bezpieczny? Ten Penilarge? Na czym polega jego działanie?
    Pytam, bo mój facet też ma pewne kompleksy na tym punkcie. Mi to tam nie przeszkadza, ale wiecie jacy są faceci.
    Oj tak... Mają na punkcie swojego penisa prawdziwego bzika.Penilarge jest bezpieczny bo zawiera same ziołowe składniki ( mozesz sobie zajrzeć do składu to się przekonasz). Środki w nim zawarte powodują większy napływ do ciał jamistych w penisie. Przez to napełniają sie krwią oraz penis się powiększa. Na początku jest to chwilowe ale z czasem ciała jamiste zostają powiększone juz na zawsze.

A czy masz ewentualnie jakiś skład tego środka? Chciałabym jeszcze dokłądnie go przestudiować. Wiesz, teraz jest dużo tego i wolę się po prostu upewnić.

Member
    Selena

Spoko, chyba mogę. Wrzucam poniżej:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1439909259-ppppp.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	79.6 KB
ID:	89145

Sorry, ża jakość zdjęcia, ale nie mam jakiegoś szczególnie mocnego aparatu.
    Jak widzisz większość to raczej naturalne składniki.

Jakoś mu to podsune.Skoro zastanawia się nad operacją to tutaj również nie powinien mieć obiekcji przed wzięciem. Możesz mi jeszcze napisać gdzie mogę to znaleźć? Czy mogę to kupić w aptece ? Czy może w normalnych drogeriach?

9. BabyApp
    Member
    Selena

Cytat Zamieszczone przez nansy Zobacz posta
    Jakoś mu to podsune.Skoro zastanawia się nad operacją to tutaj również nie powinien mieć obiekcji przed wzięciem. Możesz mi jeszcze napisać gdzie mogę to znaleźć? Czy mogę to kupić w aptece ? Czy może w normalnych drogeriach?
    Nie wiem czy kupisz to w aptece ale podejrzewam,że nie .Ja nie szukałam bo takie rzeczy wolę zdecydowanie bardziej kupować przez internet. Nie czuję się przynajmniej skrępowana. . Opłaca się od razu zamówić cała kurację bo jest o wiele taniej. Porównaj sobie równeiż ceny w innych sklepach.

Junior Member
    PijanyStruś

O mnie
    Będę tatą 2015-09-10 zobacz kalendarz
    Mając standardowe wymiary nigdy bym sobie nie powiększył. Może gdybył miał zbyt małego, ale ciężko stwierdzić. Swoją drogą to kobieta może sobie pociaśnić szparkę, na jedno wyjdzie.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 04-05-16 o 15:59

Senior Member
    Kitti

Odnośnie powiększania penisa to ja ostatnio trafiłam ostatnio na takie http://erozkosz.pl/powiekszanie-penisa tabletki. W sumie też jestem ciekawa jakie są doznania z takim powiększonym penisem. W sumie to mogło by być mega doznanie, któraś miała z tym styczność ?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów