Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74

czy jestem niewidzialna?

Widok mieszany

Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki

czy jestem niewidzialna?

Ostatnio czuję się bardzo osamotniona. Siedzę w domu w dzieckiem całymi dniami i nie mam się do kogo odezwać. Mąż rzucił się w wir pracy, od czasu do czasu babcie przyjdą odwiedzić...i tyle. Doszłam już do takiego momentu, że idąc do sklepu marzę o tym, by spotkać sprzedawcę, z którym mogę wymienić 2 zdania...
    Nie chcę jeszcze wracać do pracy, chcę poświęcić czas dziecku. Zresztą, praca to nie to, czego oczekuję.
    Próbuję odnowić stare znajomości, ale oni nie chcą mnie znać. Nie wiem, czy coś powiedziałam/zrobiłam nie tak? Nie chciałam nikogo niczym uradzić. A może ktoś o mnie nagadał? Chciałabym tylko pogadać o bzdetach...
    Nawet na forach nie znajduję odpowiedzi, pewnie tutaj kilka owieczek może się przyplącze...
    Próbuję się czymś zająć, ale brakuje mi rozmów z ludźmi....

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    A dlaczego nie chodzisz z dzieckiem na spacery? Place zabawa? Park? Tam spotkanie innej matki z którą można pogadać jest na wyciągnięcie ręki. Nigdy jakoś specjalnego parcia nie miałam na to by poznawać inne mamy, ale same nam się drogi schodziły na spacerach.

Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Zgadzam się z Pandorą, na spacerze, placu zabaw, w parku - wszędzie są mamy z którymi można porozmawiać. Ja w ten sposób poznałam bardzo dużo dziewczyn, z większością widujemy się tylko w tych miejscach.
    No i bardzo często gdzieś na ławce w parku czy na osiedlu dosiada sie jakaś babcia/dziadek i co prawda opowiadają zwykle o swoich dolegliwościach ale to zawsze coś
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    U nas pod blokiem jest mały placyk zabaw, na których mamy/taty/babcie bardziej się zajmują swoimi pociechami i nie są zbyt skorzy do rozmów. Czasem zdarza się wymienić kilka zdań poza dzień dobry. Na spacerach każdy pcha swój wózek i tyle. Chętnie bym zagadała, ale odpowiadają spojrzeniem "czego chcesz". Na zakupach już mam więcej pogaduszek (ostatnio jeden pan powiedział, że mam śpiewny głos, a zawsze uważałam, że jest dziecinny :P). Do parku się przymierzam odkąd je zupki, trochę ciężko przytachać gondolę do autobusu, bo na spacerówkę za wcześnie, a z autka póki co nici...

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    kawka dobrze cię rozumiem ja też mieszkam w wielkim mieście a nie ma do kogo się odezwać każdy dzień jest taki sam .......................................jak urodził się Miłoszek to też miałam wrażenie że jestem nie widzialna ale jak po roku pojawiła się córeczka to dopiero przestał istnieć dla wszytskich znajomych .....................cóż jak się okazało to nikt niechciał mi głowy zawracać spotkaniami ,kawkami itp bo uważali że mami tak dużo na głowie i nie mam czasu na takie spotkania a w ogóle to o czym ze mną gadać .....o pieluchach ,kupka,czkawakch czy o porodzie ? więc wzięłam się w garść i chodziłam gdzie się dało na plac zabaw super !!!!!!! park super!!!!!!!!! autobus ? żaden problem przecież nie niesiesz gondoli w ręku ? ja ma "tandem" więc ma i gondolę i spacerówkę a autobus nie jest dla mnie żadną przeszkodą MIłoszek jest żywym dzieckiem szybko nawiązuję kontakt z otoczeniem Basia ma 4 mc i jest przesłodka więc i ona przyciąga ludzi ...........tak naprawdę to teraz nie są mi potrzebni "przyjaciele" mam dzieci i dzięki nim poznaję świat na nowo czasami wychodzimy o 8:00 a wracamy 15:00-16:00 do domu i jest super !!!!!!!!!!!!! tobie też polecam spacery na plac zabaw czy do parku a jeśli i nie odpowiada twój plac zabaw idź na inny pod inny blok może tam spotkasz kogoś kto ci przypadnie do gustu

[/url]

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Po prostu spotkał mnie taki szok, bo miałam dużo znajomych. A teraz przestają mi odpowiadać, mimo że ja pierwsza piszę...
    Ostatnio rozmawiałam z jedną koleżanką i mówiła, że nie wie, jak ze mną/dzieckiem postępować, bo sama nie ma. Chyba rzeczywiście pora odpuścić sobie starych znajomych (mimo że kilkoro też ma dzieci...) i poszukać sobie nowych.
    Jestem drobną osóbką, więc ciężko mi podnosić do autobusu gondolę, ale jak widzę, że chętnie mi drzwi przytrzymują, to pewnie do autobusu też pomogą
    Wczoraj siedziałyśmy na placu zabaw i dzieci do nas podchodziły, samoistnie mamy też, więc kilka zdań wymieniłam

Junior Member
    Aga2089

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kawka Zobacz posta
    Po prostu spotkał mnie taki szok, bo miałam dużo znajomych. A teraz przestają mi odpowiadać, mimo że ja pierwsza piszę...
    Ostatnio rozmawiałam z jedną koleżanką i mówiła, że nie wie, jak ze mną/dzieckiem postępować, bo sama nie ma.
    Mam podobny problem z ta różnicą że moi znajomi odpisują, nawet umawiamy się żeby się spotkać i na tym się kończy bo tej pory nie spotkałam się z nikim A większość znajomych ma dzieciaczki i to mniej więcej w wieku mojej Gosi. Najlepiej to jednak szukać nowych znajomości na spacerach;D

8. BabyApp
    Senior Member Awatar Misia 22...
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kawka Zobacz posta
    Ostatnio rozmawiałam z jedną koleżanką i mówiła, że nie wie, jak ze mną/dzieckiem postępować, bo sama nie ma. Chyba rzeczywiście pora odpuścić sobie starych znajomych (mimo że kilkoro też ma dzieci...) i poszukać sobie nowych.
    Jestem drobną osóbką, więc ciężko mi podnosić do autobusu gondolę, ale jak widzę, że chętnie mi drzwi przytrzymują, to pewnie do autobusu też pomogą
    Wczoraj siedziałyśmy na placu zabaw i dzieci do nas podchodziły, samoistnie mamy też, więc kilka zdań wymieniłam
    nie podnosisz gondoli teraz masz niskie autobusy naciskasz na raczke i elegancko przednie kolka sie unosza i tyulko popychasz ja mam 148 cm i dalam rade

[url=http://www.suwaczki.com/]l/url]

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ja mieszkam w niedużym mieście, ale do pobliskiego parku rzadko chodzę. Ponieważ nie mieszkam w bloku nie mam też placu zabaw nigdzie w pobliżu. Najwięcej mam poznałam w parku oddalonym od mojego domu o ok. 40-45 minut drogi pieszo.

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    kawka ja też jestem z tych nie dużych ludzi ma 156cm i ważę hmm coś koło 60kg a mój wózek jest dłuuuuugi ale daję radę .............a co do znajomych to już dano powiedzialam sobie ...nie to nie bez łaski teraz jest ważne by mój syn miał się z kim bawić a ja przy okazji sobie pogadam

[/url]

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów