Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

czy jestem niewidzialna?

Junior Member
    mariplosa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-22 zobacz kalendarz
    Cześć kochane Ja nie mieszkam w wielkim mieście a też ciężko jest. Plan dnia rozpisany przez córeczke i trzeba się go trzymać Nie mamy tu parku nad czym bardzo ubolewan bo spacery przy drogach pałnych spalin raczej do zdrowych nie należą ;/ plac zawaw jakiś tam mamy ale nie ma tam anijednego drzewka ani krzty cienia więc przy takiej pogodzie to jak na patelni szkoda męczyć dziecko a córcia ma dopiero 8 miesięcy. Na mojej ulicy z młodych raczej już nikogo wszyscy raczej starsi dzieciaki również więc czasem z sąsiadką pogadam ale bariera wiekowa jednak jest. Spacery raczej odpuszczamy wychodzimy za dom rozkaładamy kocyk i też jakoś dajemy rade. Choć czasem przydałaby się taka druga mama zawsze można powymieniać się doświadczeniami, troche pogadać o bzdetach to zupełnie inna bajka a tak to człowiek się czuje jak w więzieniu ;/

2. BabyApp
    Member Awatar stasia
    Mieszka w
    pod Kołem ;)
    O mnie
    Jestem mamą dwóch synków, urodzili się 22.05.2012 i 08.03.2014
    Data
    30.05.2012
    hej dziewczyny widzę, że mamy coś wspólnego ja co prawda mieszkam z teściami, a mąż pracuje w gospodarstwie, więc na posiłki chociaż przychodzi ale jeśli chodzi o spacery i spotkania z ludźmi to też kiepsko jest :/ na wiosce jest zaledwie kilkoro dzieci, i to sporo starszych od naszego Bączka, plac zabaw bez odrobiny cienia (więc chwilowo odpada...) i zawsze pusty... do kitu :/
    Sytuacji nie poprawia też fakt, że przeprowadziłam się tu zaraz po ślubie (niecałe dwa lata temu) i nikogo tu nie znam... a przynajmniej nie znałam na początku bo teraz spacer to obowiązkowe kilka kilometrów po wsi, Mały jest bardzo otwartym dzieckiem, więc wszędzie wzbudza sympatię, to i z rozmową łatwiej choć najchętniejsi do rozmów to i tak starsi i schorowani ludzie... ale lepsze to niż nic a Mały ma dzięki tym spacerom "przyszywanego" dziadka
    Miarą Miłości jest miłość bez miary...

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    HERI KAWKA a gdzie wy w wa-wie mieszkacie ? bo ja też z wa-wy może razem gdzieś się umówimy hmmmmmmmmmmmmmm

[/url]

Junior Member
    Heri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-16 zobacz kalendarz
    Data
    16 kwietnia 2013
    Cytat Zamieszczone przez Kawka Zobacz posta

Heri, gdzie w stolicy mieszkasz?
    My mieszkamy na Okęciu ;-) niby jesteśmy zmotoryzowani, ale jak sobie pomyślę, że muszę spakować wózek, jechać do parku, tam się wypakowac i lazic bez celu... A na dodatek nie mieć z kim pogadać :| To mi się odechciewa... Tym sposobem codziennie chodzimy po okolicy, nudnej, z niewielką ilością drzew, ale chodzimy. ;-)
    A Ty Kawka skąd? Jak Łazienki Ci do głowy przychodzą to pewnie tamta strona miasta?

KULECZKA i to jest plan ;-)

Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    [HTML]świetny plan ja, niestety, nie doczekałam się autka, ale autobusem nie jest źle, chętnie pomagają nawet. Jestem z Pragi Południe, na styku Grochowa i Gocława milej jest jechać kawał, by wiedzieć, że masz z kim pogadać.

Junior Member
    Heri

O mnie
    Data
    16 kwietnia 2013
    Cytat Zamieszczone przez Kawka Zobacz posta
    [HTML]świetny plan ja, niestety, nie doczekałam się autka, ale autobusem nie jest źle, chętnie pomagają nawet. Jestem z Pragi Południe, na styku Grochowa i Gocława milej jest jechać kawał, by wiedzieć, że masz z kim pogadać.
    A to fakt ;-) trzeba będzie jakieś fajne miejsce mniej więcej w połowie drogi obczaic. :-) mogą być i Łazienki ;-)

O mnie
    oki laseczki widzę że robimy zlocik suuuper ja jestem z tarchomina -nowodwory więc ja i tak mam wszędzie daleko to dajcie znak sygnał i jakoś się umówimy

[/url]

9. BabyApp
    Junior Member
    Heri

O mnie
    Data
    16 kwietnia 2013
    Hihi... A nasze maluchy miesiąc po miesiącu urodzone. ;-)
    Ja mogę w dowolny dzień obecnego tygodnia ;-) w przyszły czwartek na urlop nad morze jedziemy :-D

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Heri Zobacz posta
    Hihi... A nasze maluchy miesiąc po miesiącu urodzone. ;-)
    Ja mogę w dowolny dzień obecnego tygodnia ;-) w przyszły czwartek na urlop nad morze jedziemy :-D
    a no fakt tylko ja mam dwójkę to co gdzie i kiedy ?

[/url]

Junior Member
    Heri

O mnie
    Data
    16 kwietnia 2013
    Ja jestem otwarta na propozycje :-) dostosuje się :-)

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów