Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Blender

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11

Blender

Dopiero kiedy zostałam świeżo upieczoną mamą kupiłam blender, wcześniej używałam tylko miksera. Mając przede wszystkim na uwadze miksowanie zupek, postanowiłam zainwestować w te urządzenie. Według mnie to super wynalazek. Dosłownie w kilka sekund rozdrabnia zupki na papki. Teraz synek wyrósł już z tak rozdrobnionego jedzenia, ale blendera używam prawie każdego dnia, do rozdrabniania owoców, musów, koktajli, przygotowywania ciasta naleśnikowego, robienia kawy na zimno i wielu innych zadań. Na pewno każdej mamie ułatwi życie

2. BabyApp
    Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Nie tylko mamie. Miałam blender już 10 lat przed narodzinami syna i używa(ła)m często. Do robienia zup - kremów, sosów, pesto, dipów, koktajli owocowych, nawet pasztetu, bo nie posiadam maszynki do mielenia mięsa.
    Blender to must have w kuchni i zawsze się dziwię, że osoby potrafiące ugotować coś więcej niż jajko na twardo czekają z jego zakupem do narodzin dziecka.

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    No ja właśnie ostatnio się zastanawiam nad kupnem. Dostałam robota kuchennego - wielkiego, ogromnego i nigdy go nie użyłam, bo dla mnie jest za duży. Mam wyciskarkę elektryczna, ale tylko do cytrusów.

Możecie mi polecić jakiś dobry blender?

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Też nie wyobrażam sobie życia bez mojego ukochanego blenderka! Miksera nie posiadam, ale blender owszem. Kupiłam w sumie przypadkiem - dokładnie 8 lat temu koleżanka z pracy brała ślub i kupowałyśmy prezent. Akurat była promocja (dlatego postanowiłam i sobie zrobić prezent z myślą, że na pewno mi się w życiu przyda) na zestaw Brauna - blender 600 W z 12 prędkościami + turbo, mała przystawka siekająca, duża, "kubełek", końcówka miksująco-mieszająca (nie wiem, jak to nazwać, ale taka do ubijania jajek, śmietany itd) oraz część do siekania kostek lodu. Z tej ostatniej jeszcze nie miałam okazji skorzystać, ale pozostałe wykorzystuję regularnie. Samym blenderem rozdrabniam sosy i zupy, w małej przystawce siekam np. cebulę, ziemniaki na placki ziemniaczane,migdały do ciasta, w dużej głównie koktajle, niektóre ciasta, rozdrabniam bułki na bułkę tartą, a końcówką do miksowania miksuję, co się da. Czasami jak jakieś ciasto jest gęste, to najpierw tą końcówką jadę, potem już ręcznie, bo miksera-robota nie posiadam. Najfajniejsze w blenderze jest właśnie to, że zajmuje niewiele miejsca

Senior Member
    mavrolaczek

O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    Też sobie nie wyobrażam funkcjonowania a kuchni bez blendera
    Podobnie jak Koniczynka, mam sprzęt z Braun - zresztą, pracuję w firmie produkujące te blendery więc nie mogłabym mieć np. Philipsa Aczkolwiek wizualnie prezentują się dużo lepiej.
    Koktajle, sosy, zupy kremy, kremy do ciasta, drinki, ciasta, surówki i masę innych rzeczy robię przy pomocy blendera. Mały, wygodny i funkcjonalny - must have każdej kuchni

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Oj tam wizualnie... Mam złe doświadczenia ze sprzętem Philipsa, do Brauna mam większe zaufanie.

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Też mam Brauna. Modelu nie podam, bo jak pisałam mam go 10 lat, opakowanie dawno już uległo biodegradacji i weszło dużo nowszych modeli.
    Z czystym sumieniem mogę go polecić, bo po tylu latach nadal pracuje bez zarzutu.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Wygoogluje sobie te blendery Brauna i zobaczę co to za cuda.
    Jak powiedziałam mojemu A. ,że kupuje blender to mi powiedział, że najpierw mam się pozbyć robota kuchennego.
    Ja go nigdy nie użyłam, bo jest mega duży - ale jutro zobaczę czy jest w miarę łatwy obsłudze, a jak nie to sobie kupię ten blender.

Senior Member Awatar bananowaDama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Wygoogluje sobie te blendery Brauna i zobaczę co to za cuda.
    Jak powiedziałam mojemu A. ,że kupuje blender to mi powiedział, że najpierw mam się pozbyć robota kuchennego.
    Ja go nigdy nie użyłam, bo jest mega duży - ale jutro zobaczę czy jest w miarę łatwy obsłudze, a jak nie to sobie kupię ten blender.

może ma końcówkę z blenderem ? Ja mam robota kuchennego na którego można nałożyć kielich blenderujący dołączony do zestawu.
    Ja mam blender też ręczny, kupiłam 1,5 roku temu w Kauflandzie za 29 zł oO a działa bez zarzutu.

Ja nie mam blendera, ale jak tak czytam Wasze posty to widzę, że by się przydał. Chyba pomyśle nad zakupem...

Definicja wnętrz http://www.sklep.soga.pl/kategoria/p...ep-internetowy sprawdź koniecznie!

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów