Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Okulista dziecięcy

Cytat Zamieszczone przez Lilianka17 Zobacz posta
    Chciałam zapytać czy korzystał ktoś z kliniki okulistycznej Spektrum? Synek jest niemowlakiem i zezuje, no i lekarz zlecił konsultacje u specjalisty. Zastanawiamy się właśnie nad tą kliniką.
    szczerze polecam

2. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    zez w wieku kilku miesiecy nie musi oznaczac problemu - to normalny objaw. Niech pediatra ci najpierw powie czy jest sens iśc na konsultację

Cytat Zamieszczone przez gonia7777 Zobacz posta
    zez w wieku kilku miesiecy nie musi oznaczac problemu - to normalny objaw. Niech pediatra ci najpierw powie czy jest sens iśc na konsultację
    Co do specjalistów okulistów to polecam placówkę Corten Medic - tam mają najlepszych.

Dzięki dziewczyny. Wiem, że jest coś takiego jak zez fizjologiczny i rzeczywiście podobno mija, tylko że ten zez ma prawo być do około 3 miesiąca życia, a synek ma już prawie 10 miesięcy. Pediatra powiedziała, że jej zdaniem to jest jeszcze do obserwacji ale dla pewności, żebym była spokojniejsza dała skierowanie do okulisty, no ale nie wskazał żadnego konkretnego specjalisty, ani poradni okulistycznej.

Dzięki szukamy czegoś w Wrocławiu. No i jesteśmy zapisani do dr Turskiej, ma bardzo dobrą opinię i cechuje ją dokładność. Jestem pełna nadziei, że będzie dobrze, oby synek dobrze zniósł tą wizytę.

Senior Member
    Marischka

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-30 zobacz kalendarz
    W Warszawie jest pani dr Monika Dzięgielewska Instytut Oka. Wspaniały okulista dziecięcy z powołania. Potrafi się zająć nawet beznajdziejnymi przypadkami

Jesteśmy po pierwszej wizycie u okulisty. Synek nie był zbyt szczęśliwy i oczywiście marudził ale na szczęście pani dr wykazała dużą cierpliwość i w końcu dał zbadać oczka. Powiedziano nam, że dobrze że tak szybko przyszliśmy i oczywiście kiedyś uważano, że zez u małych dzieci sam z czasem wyrówna ale to jest mylne i zawsze dziecko powinien obejrzeć lekarz. Synek będzie nosił okularki i wszystko powinno się unormować.

9. BabyApp
    Znaleźć dobrego specjalistę to wcale nie jest taka prosta sprawa, jak się wydaje. Wiem, ze wiele osób poleca vidiummedica do nich można się umówić, to klinika okulistyczna Kraków, wiem, ze w Warszawie też mają oddział. Mają dobrego okulistę dziecięcego.

O ile się nie mylę, w https://maxmedis.pl/oferta/okulista-dzieciecy w Rudzie Śląskiej w każdy poniedziałek przyjmuje okulista dziecięcy. Poza tym na miejscu możemy wybrać się na konsultacje także do innych specjalistów, w związku z czym w razie potrzeby, na pewno warto zadzwonić i dopytać o wszelkie kwestie formalne.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów