Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Podsumowanie I trymestru (wzdęcia, brak ruchu i.. USG!)

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Welinek, niedługo skończysz I trymestr u mnie na razie bez zmian. Walczę natomiast z ochotą na nic nie robienie - bo jak byłam pełna energii - tak teraz nie mam ochoty robić kompletnie nic. Normalnie moja motywacja spadła do zera, a robiłam naprawdę meeega dużo w ciągu dnia.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witajcie,ja właśnie zaczynam 7 tydzień. To moja pierwsza ciąża. Dziś rano byłam z Mężem na USG i widzieliśmy zarodek i serduszko Pierwsze USG miałam 9 dni temu i był tylko pęcherzyk więc się martwiłam troszkę. Jestem mega szczęśliwa ale jednak wszyscy wkoło ciągle używają określenia, że ciąża na tym etapie to ...., że jeszcze wszystko się może zdarzyć. Trochę mnie to paraliżuje. Staram się być dobrej myśli
    Od prawie 2 tygodni mam mdłości,a le póki co obeszło się bez wymiotów. Raz mnie szarpneło podczas mycia zębów ale dałam radę. Smaki bardzo mi się zmieniły. Ciągle chce mi się spać. Pobolewa mnie brzuszek ale mam nadzieję, że to normalne. No i sikam niesamowicie często.
    Mam do Was pytanko, a właściwie dwa.
    1. czy któraś z Was mogłaby polecić fajnego/dobrego ginekologa na NFZ z Krakowa?
    2. Czy musiałyście płacić za badania na toksoplazmozę, różyczkę i cytomegalię? Słyszę tak różne opinie że zgłupiałam. Mój lekarz kazał mi zrobić te badania płatnie. Są jednak kobietki, które mówią, że miały na NFZ i że to się nam należy. Jak to było u Was?
    Pozdrawiam Was serdecznie

Dziewczyny, moja koleżanka wspominała mi, że miała robione usg bardzo bardzo nowoczesnym aparatem, samsung chyba. Bardzo dokładne pomiary, a całe badanie mogła obejrzeć w aplikacji w telefonie. Słyszałyście o tym?

Czasami wystarczy zmienić po prostu mleko na to bez zawartości laktozy i większość objawów włącznie ze zmianami skórnymi po prostu znika

Cytat Zamieszczone przez sunny5 Zobacz posta
    Dziewczyny, moja koleżanka wspominała mi, że miała robione usg bardzo bardzo nowoczesnym aparatem, samsung chyba. Bardzo dokładne pomiary, a całe badanie mogła obejrzeć w aplikacji w telefonie. Słyszałyście o tym?
    Wow. Dobrze wiedzieć, muszę poszukać czy w moim mieście jest taka aparatura. Chciałabym zobaczyć dzidziusia w 3D. Ja generalnie bardzo się boję. Jestem w 12 tygodniu ciąży i mój hormon beta HCG ciągle skacze. Boję się, bo wiem, że od jego poziomu zależy prawidłowy rozwój dziecka. Jem zdrowo i na prawdę dbam o siebie. Sprawdzam sobie też wyniki w kalkulatorze HCG https://plodnosc.pl/kalkulator-beta-hcg/ i trochę mnie to uspokaja ale jednak zawsze ta niepewność. Chcialabym żeby już dziecko było z nami. Wytrzymam wszystkie bóle. Nie możemy się doczekać z mężem na dzieciątko

Senior Member
    fiołkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-12 zobacz kalendarz
    Nie wiem jak z oglądaniem zdjęć na telefonie, nie wiem jaki sprzęt miał mój lekarz, ale po prostu mi dawał zdjęcia na papierze. Do dzisiaj je mam. Na brak ruchu nie narzekałam, bo lubiłam spacerować. A o wzdęcia to po prostu pytałam lekarza, bo na własną rękę nie chciałam kombinować. Polecił mi ulgasim, w składzie ma symetykon, a to zupełnie bezpieczna substancja, no i bardzo skuteczna, wzdęcia szybko mijały.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów