Ankieta: Czy masz/miałaś poważny spadek nastroju w ciąży?

Strona 3 z 31
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 310

Smutek, przygnębienie. Czy to depresja ?

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Ja postawiłam na bródnowski. To że mam blisko to jedno. Natomiast tutaj jest noworodkowy oiom. Oczywiście licze na to, że wszystko będzie super. Natomiast w obecnych warunkach drogowych jakoś bezpieczniej się czuję widząc, że w razie gdyby - ma kto i czym pomóc małej
    A lądowanie mam nadzieję, że się wkrótce rozpocznie. Wczorjaszy trening był bardzo obiecujący ;D
    Ania odzywaj się - ja chętnie posłucham i pogadam a może i dam rade coś podpowiedzieć ?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar panna nikt
    Mieszka w
    Lisewiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-29 zobacz kalendarz
    Data
    mój synek urodził się 29.06.2010
    Witaj AniuP. Może to marne pocieszenie, ale jeśli ojciec twojego dzidziusia nie ma ochoty wspólnie z Tobą obserwować, jak rozwija się nowe życie, to po prostu nie jest wart ani Ciebie, ani Twojego dziecka. Moim zdaniem partner nie jest lekarstwem na wszystkie ciążowe i poporodowe dolegliwości!
    Mój partner był tak rozczarowany moim obniżeniem nastroju po porodzie, że kazał mi iść do psychiatry! A ja potrzebowałam tylko, żeby ktoś mnie wysłuchał i spróbował zrozumieć...
    Lekarstwem na mój baby blues okazały się spotkania z innymi młodymi matkami, warto zawierać nowe znajomości np. na spacerze z maluszkiem w wózku. Zobaczysz wtedy, że nie jesteś sama i że inni też mają podobne problemy, bo nikt nie zrozumie Cię tak, jak druga kobieta

Senior Member Awatar AniaP
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-11 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny! Naprawdę od razu lepiej zrobiło mi się na duszy O tzw. ojcu dziecka, nawet nie ma co gadać w moim przypadku. Stwierdził, ze "przecież chciałam być w ciąży, to jestem" i wziął nogi za pas... Ale cóż - mimo to strasznie się cieszę, że będę miała córeczkę, a baby blues jakoś przeżyję

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Prosiaków nie brakuje. A nie zawsze da się przewidzieć, że wielka miłość skończy mu się na hasło "dziecko". Natomiast mi się wydaje, że tak lepiej niż mieć hustawkę. Wraca nie wraca, Ty się łudzisz nadzieją. Bąbel jest zdezorientowany. Co innego jesli taty nigdy nie było - przyjmie rzeczywostość taką jaka jest. Wydaje mi się, że dramat rozwodowych dzieci zaczyna się właśnie gdy są na tyle duże, by czuć i rozumieć odejście taty. A i lepiej jej będzie mając tylko mamę ale za to spokojną i dom bez awantur niż taki sklejany na siłę. A może i Wam się trafi ktoś, kto pokocha Was obie? To w tej chwili się zdarza Przy Twoim baby bluesie to my będziemy już duże i mobilne - jak coś - wal śmiało.

Member
    agnihora

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-09 zobacz kalendarz
    cuda się zdarzają, nie tylko w bajkach, może jeszcze wszystko si ę odmieni?. Teraz jest Ci smutno i ciężko ale zobaczysz ile radości i miłości da Ci dziecko. Nie zawsze jest łatwo ale jeden uśmiech dziecka wystarczy - zrozumiałam to dopiero kiedy sama zostałam mamą...
    trzymam kciuki!

dormag22
    Guest
    dormag22
    AniuP wszystko sie ułoży. Głowa do gory

Junior Member
    dekert

Mieszka w
    Warszawa

Exclamation depresja w ciąży - co robić?

biorąc pod uwagę moje ostatnie doświadczenia chciałabym być na miejscu tych kobiet, które problem depresji w ciąży lub po bezpośrednio dotyka – jednakże wiem, że jest to coraz poważniejszy problem więc wklejam link:
    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...sje_36648.html

9. BabyApp
    Member
    agnihora

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-09 zobacz kalendarz
    głowa do góry - Tobie też się uda!

Senior Member Awatar majka89
    Mieszka w
    Jordanów Śl.
    O mnie
    mama Szymka i Marty :)
    Data
    21.12.2010 | 04.07.2016
    Ja jestem 6 tygodni po porodzie i nadal czasami mam takie chwile załamania. Niestety mój mąż jeszcze bardziej mnie dołuje twierdząc że nie potrafie sie zająć synkiem ;(
    On pracuje i twierdzi że potrzebuje odpoczynku i mało zajmuje sie dzieckiem a na mnie spadają wszystkie obowiązki. Byłam już u swojego lekarza dostałam jakies ziołowe tabletki ale tylko bardziej chce mi sie po nich spać.

Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Smutno mi, bardzo Z jednej strony cieszę się, że będę miała Kruszynkę swoją, a z drugiej strony boje się czy wszystko będzie dobrze. Niby mam tego męża a tak jakby go nie było. Czuję się strasznie samotna z tym wszystkim. Mama za granicą, do tego jeszcze teściowa daje mi popalić. Powiedzcie, że wszystko będzie dobrze.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów