Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Rak od seksu oralnego

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kamila28 Zobacz posta
    jeśli macie stałych partnerów wydaje mi się, że nie powinniście się bać... a poza tym każdy z nas na coś umrze... poza tym niezdrowe jedzenie, papierosy itp też powodują raka i jakoś nikt się tym nie przejmuje...
    No nie wiem, ja się przejmuję. Nie palę, ćwiczę, staram się zdrowo odżywiać. Zawsze jednak lepiej umrzeć po prostu ze starości, a nie w młodym wieku na jakiegoś bolesnego, wyniszczającego raka.
    Z tym stałym partnerem...rzeczywiście jest mniejsza szansa na złapanie wirusa, ale nie spada całkowicie do zera. zdarzały się już przypadki, że teoretycznie wierny mąż zaraził niczego nie podejrzewającą żonę HIVem. Ważne, żeby się regularnie badać i w razie czego szybko reagować.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar bananowaDama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Ani ja ani mój mąż się nie boi czemu ? bo jesteśmy zdrowi a ja nie robie żadnemu innemu dobrze ani on żadnej innej
    Ale ciekawe ciekawe co piszesz...

Senior Member Awatar bananowaDama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-27 zobacz kalendarz
    Kamila, to nie znaczy że mamy to olać, umrzeć trzeba ale koniecznie na raka ? nie sądzę

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    jezu co wy z tym rakiem od oralneogo przeciez to jakis zart

Junior Member
    tetrus

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-03-17 zobacz kalendarz
    Moja żonka jest zdrowa i nie wyobrażamy sobie rezygnacji z miłości francuskiej.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mama899 Zobacz posta
    jezu co wy z tym rakiem od oralneogo przeciez to jakis zart
    No właśnie, to wcale nie jest żart! Poczytaj sobie trochę, jeśli jeszcze nic nie wiesz.
    Oczywiście, że gdy oboje partnerzy są zdrowi i wierni sobie, to niczym nie grozi, ale w innej sytuacji - jak najbardziej.

No cóż... jak robił dobrze innej to miał karę. Mieć tak świetną żonę w domu a jednocześnie bawić się z kochankami? Oj nie nie. Ale fakt... ja też słyszałam o tym wirusie. Szczerze? Zdziwiłam się. Pierwszy raz usłyszałam o takim przypadku.

9. BabyApp
    niestety to nie jest żart. jednakże uważam, że jest małe ryzyko zarazić się w ten sposób. ale trzeba uważać komu się robi dobrze

Junior Member Awatar gremlin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    A to ciekawe... Ale bardziej jako ciekawostka, niż sygnał do zaprzestania jakichkolwiek działań tego typu :> Mój jak zwykle, tylko to wyśmiał.

Senior Member Awatar Dredzik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-09 zobacz kalendarz
    Też sądze, że to raczej nie powód do odnierania sobie i partnerowi przyjemności z seksu. Zawsze można poprosić lekarza o jakieś badania :P

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów