Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Zakaz wyjść - mąż zabrania

Myślę, że powinniście poważnie porozmawiać. Przecież ty też potrzebujesz odpocząć, choć chwilkę i wcale nie oznacza to, że jesteś wyrodną matka. Ja wiem, że facetom ciężko jest się oswoić z nową sytuacją itd, ale bez przesady. Może przemyśl udział osoby 3 podczas rozmów w roli takiego mediatora. Wiem że to dobre rozwiązanie. Najlepszy będzie psycholog .Może to Wam pozwoli się jakoś porozumieć.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 10-07-15 o 16:30

2. BabyApp
    Według mnie (wiem to też z praktyki) takie zachowanie mężczyzn to nic nowego Takie maleństwo nudzi faceta leży sobie taki "kosmita" i nie wiadomo co chce. Mój mąż też miał przebłyski zainteresowania dzieckiem ale ogónie mówiąc pierwszy rok byłam sama. Potem dziecko staje się komunikatywne i można się z nim porozumieć i jest lepiej. Trzeba walczyć o swoje.

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    to chore, nikt nie może traktować kogoś jak rzecz i zabraniać wolności, jak kanarkowi w klatce !! to chore i nie wróży dobrze na przyszłość, przykro mi

Moja droga musisz porozmawiać z mężem chyba raz np na dwa dni może odpuścic bieganie abys ty mogła wyjsc sama z domu. Nie może patrzeć tylko na siebie. Faceci mają różne myślenie i może nie pomyślał, że tego potrzebujesz. Musisz wychodzić z domu dla własnego dobra psychiczngo, każdy psycholog potwierdzi.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Co to znaczy zabrania? jesteś wolnym człowiekiem! oczywiscie masz obowiązki wynikające z bycia matką i żoną, ale on chyba również je ma, prawda?

Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    nie wyobrazam sobie takie sytuacji u siebie, raczej sie wymieniamy, ja wychodze, moj partner wychodzi, oboje zajmujemy sie małym, kazde z nas potrzebuje odetchnienia i oboje to rozumiemy, rowniez korzystamy od czasu do czasu z pomocy babci by wyjsc gdzies razem

Junior Member
    vika359

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-17 zobacz kalendarz
    Dramat, ale ja mam wrażenie, że takie "zachowania" chyba troche wynosi się z domu. Ja nie wyobrażam sobie, żeby mi mąż czegoś zabraniał, to nie średniowiecze

9. BabyApp
    Serdecznie współczuję. Ja osobiście nie wyobrażam sobie takiej sytuacji co opisujesz. Zacznij walczyć o swoje nie poddawaj się. Nie jesteś niewolnicą!

Senior Member
    Hailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-14 zobacz kalendarz
    Faceci bardzo długo nie dorastają do roli ojca a niektórzy wcale. Nie licz na jego pomoc, tylko na siebie. U mnie podstawą był dobry wózek http://www.babyland.pl/pl/product/64...wielofunkcyjny z którym uciekałam na dłuugie spacery gdy karmiłam piersią. Zwiewałam głównie przed teściami. Tyle, że wózka nie znosiłam, stał sobie w piwnicy przy drzwiach wejściowych. Albo kup lekki wózek, albo angażuj teściów do znoszenia go i fru z domu. Mąż będzie dbał tylko o siebie, więc Ty zadbaj o swój komfort.

Faceci najmniej wiedzą o tym, co to znaczy zajmować się cały czas dzieckiem i jakie wtedy potrzeby ma kobieta. Niestety, to wychodzi z nich dopiero, jak się urodzi dziecko. Nie patrz na to, czego narzeczony zabrania a czego nie, po prostu wyjdź do ludzi, jeśli czujesz taką potrzebę. Ja zaczęłam od spacerowania w ciuszkach wygodnych do karmienia. Możesz takie znaleźć w internecie http://mamatu.pl/ i łatwiej będzie Ci ogarnąć karmienie jeśli nie będzie Cię w domu kilka godzin.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów