Strona 1593 z 1989
Pokaż wyniki od 15,921 do 15,930 z 19888

Lek Clostilbegyt

Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Zioła sama ale Pani dr pozwala
    Paulina nie boisz się sama próbować z lekami?
    Na pewno czuje się trochę niepewnie, ale jestem tak zdesperowana, że już nie żal mi swojego ciała czy organizmu. Wizyty u lekarza wywoływały u mnie większy strach niz działanie na własną rękę. Przy tej kombinacji , którą zamierzam teraz zrealizować, udało mi się i zaszłam w ciążę, ale poronilam. Może teraz się uda. Aha do tych leków brać będę jeszcze estrofem, bo wtedy też brałam, a jeszcze je mam.

Monia-p witaj! I życzę powodzenia!

Znów na forum pojawiają się nowe dziewczyny, a ja jestem na nim przeszło rok i nic.Niedługo będę obchodzic rocznicę 4 i pół roku starań. Ech...

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez s_paulinka Zobacz posta
    Na pewno czuje się trochę niepewnie, ale jestem tak zdesperowana, że już nie żal mi swojego ciała czy organizmu. Wizyty u lekarza wywoływały u mnie większy strach niz działanie na własną rękę. Przy tej kombinacji , którą zamierzam teraz zrealizować, udało mi się i zaszłam w ciążę, ale poronilam. Może teraz się uda. Aha do tych leków brać będę jeszcze estrofem, bo wtedy też brałam, a jeszcze je mam.

Monia-p witaj! I życzę powodzenia!

Znów na forum pojawiają się nowe dziewczyny, a ja jestem na nim przeszło rok i nic.Niedługo będę obchodzic rocznicę 4 i pół roku starań. Ech...

W końcu na pewno się uda, nie myślałaś o inseminacji albo chociaż zmianie leków?
    Monitoring jest chyba dość istotny, może powinnaś chociaż pójść podejrzeć pęcherzyki?

Madzia daje sobie ostatni cykl z samodzielnym działaniem, a potem ponowne badania hormonalne i z wynikami pójdę do gina. Zobaczymy, co będzie....
    Widzę, że jesteś już mamusią i starasz się o rodzeństwo dla swojej córeczki. To tak jak ja, tylko moja córka jest starsza.

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez s_paulinka Zobacz posta
    Madzia daje sobie ostatni cykl z samodzielnym działaniem, a potem ponowne badania hormonalne i z wynikami pójdę do gina. Zobaczymy, co będzie....
    Widzę, że jesteś już mamusią i starasz się o rodzeństwo dla swojej córeczki. To tak jak ja, tylko moja córka jest starsza.
    Dobrze, że mamy chociaż jedno ale bardzo chciałabym kolejne... Trudno to bardzo idzie wszystko, mam problem duży także z lewym jajnikiem w sumie tak jakbym miała tylko prawy i mnóstwo innych problemów co składa się na sytuacje w jakiej się znajduję.. Jeśli jeszcze 2 razy się nie uda, myślę, że przejdziemy do inseminacji. Trzymam za Ciebie kciuki.
    Ile lat ma Twoja córcia?

Senior Member
    monia-p

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-02-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    W końcu na pewno się uda, nie myślałaś o inseminacji albo chociaż zmianie leków?
    Monitoring jest chyba dość istotny, może powinnaś chociaż pójść podejrzeć pęcherzyki?
    Madziu miałam inseminację w 12/2015r , szykowana jestem do kolejnej przez mojego ginka. Tylko mój organizm powariował i ovu brak i dostałam clo. Od 2015 r nie brałam żadnych leków bo nie było trzeba wsio było ok, teraz się "cofnęłam". Leki ostatnio brałam w 2014 r a od 2015 mam innego ginka i nie było trzeba bo udało się zajść ale poroniłam i potem tak w kratkę trochę były próby. Na monitoringi latam non stop.
    Czekam na wizytę w czwartek u gin i zobaczymy czy coś ruszyło i czy inseminacja może będzie mogła być czy nie.
    Myślę o jakiejś klinice w Wawie albo Łodzi i mam namiar na prof. dr hab. n. med. Tomasz Rechberger Ginekolog z Lublina - znajomy mi polecił
    Niewiadomo gdzie uderzyć....

Polecam inseminację w wielu przypadkach pomaga
    Ostatnio edytowane przez monia-p ; 23-10-16 o 22:23 Powód: za mało treści

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez monia-p Zobacz posta
    Madziu miałam inseminację w 12/2015r , szykowana jestem do kolejnej przez mojego ginka. Tylko mój organizm powariował i ovu brak i dostałam clo. Od 2015 r nie brałam żadnych leków bo nie było trzeba wsio było ok, teraz się "cofnęłam". Leki ostatnio brałam w 2014 r a od 2015 mam innego ginka i nie było trzeba bo udało się zajść ale poroniłam i potem tak w kratkę trochę były próby. Na monitoringi latam non stop.
    Czekam na wizytę w czwartek u gin i zobaczymy czy coś ruszyło i czy inseminacja może będzie mogła być czy nie.
    Myślę o jakiejś klinice w Wawie albo Łodzi i mam namiar na prof. dr hab. n. med. Tomasz Rechberger Ginekolog z Lublina - znajomy mi polecił
    Niewiadomo gdzie uderzyć....

Polecam inseminację w wielu przypadkach pomaga

Najważniejsze to znaleźć dobrego lekarza. Mam nadzieję, że tym razem Ci się uda i nie będzie potrzeby nic więcej robić :*

Senior Member
    monia-p

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-02-21 zobacz kalendarz
    Tak dobry dr to ważne. Obecny ginek to mój 2gi dr. Poprzedni mnie do niego przekazała bo jak to nazwała ze mną sobie nie radzi hmmm Mój obecny ginek współpracuje z Novum w warszawie ale zaczynam mieć do niego zastrzeżenia. Np kazał mi kupic oeparol i po pytaniu jak brać usłyszałam że w ulotce napisane ( brałam źle tak jak w ulotce a powinno się tylko od idc do ovu ) - nie wiedziałam , wiele budzi zastrzeżeń. Mieszkam w Radomiu do wawy nie daleko , dobrze o Łodzi słyszałam. Ostatnio dostałam namiar na tego prof. Tomasz Rechberger Ginekologa z Lublina - nic nie słyszałas o nim ? To twoje miastko
    Tobie też się uda

9. BabyApp
    Madzia moja córka ma 6 lat i wczoraj oglądając zdjęcia z naszego ślubu powiedziała do mojego męża "kiedyś było lepiej, bo mama się usmiechala". Zatkało mnie. Nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo nasze problemy przekładają się na dzieci.

Mój synek gdy poronilam i płakałam podszedł do mnie przytulil mnie i powiedział: "mamuś przepraszam, nie płacz". Nie wiedzialam dziewczyny co zrobić. Nasze dzieci bardzo dobrze nasze nastroje odczuwają i na nie to też się przekłada niestety. Ja od tamtej chwili jeżeli mam gorsza chwilę staram się tego przy synku nie okazywać.

No tak. Dzieci są mądrzejsze niż nam się wydaje. Musimy być, dziewczyny, jeszcze silniejsze niż do tej pory!

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów