Strona 3 z 1989
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 19888

Lek Clostilbegyt

No niestety u mnie ciąg dalszy starań o fasolkę... dziś przybyła małpa wstrętna... ;( aż dziś upust mego smutku był we łzach...

2. BabyApp
    <przytulam> rozumiem Ciebie doskonale Femi, ja takie rozczarowanie przezywam co miesiac ale trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie ... jutro rano bede testowac.. a jesli nic sie nie zmieni kolejny raz w sobote..

No ja już tak od ponad roku.... i też prawie co miesiąc test... )

ja testowalam dzis rano.. i lipa jedna krecha.. wiec jeszcze czekamy na sobotnia @.. mi w czerwcu minie rok jak sie staramy, i tez konczy sie pomalu zapas testow ale jesli teraz sie nie uda, wyrzucam wszystkie testy do kosza, przestaje o tym myslec koniec biore sie za siebie, dieta, cwiczenia...a noz sie moze trafi jak swiadoma nie bede!

też tej metody próbowałam ale jak się okazało że nie pękają mi pęcherzyki to nic dziwnego u mnie się dzieje coś dziwnego poczekam jeszcze dwa dni i zadzwonię do mojej pani doktor bo mam samo plamienie tylko od czasu do czasu trudno to nazwać miesiączką... i ogromnie mnie bolą sutki i tak jakby brodawki... mam nadzieje że Clo mi nie narobił jakiegoś "bałaganu"

Member
    cloe

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, nie trzeba wstydzić się łez, jeśli dają ulgę. Trudno zrozumieć dlaczego problemy z zajściem w ciążę spotykają fajne pary, które bardzo pragną dziecka i są gotowe dać mu masę miłości, wiele razy zastanawiałam się i płakałam dlaczego my... Starania zaczęliśmy w maju 2011, a zaszłam w ciążę w maju 2012, równo rok, za każdym razem powtarzaliśmy sobie, że jeszcze nie ten dzidziuś ma się urodzić i dziś jak patrzę na mojego synka, to wiem, że tak było! Testowałam ostatnim testem jaki mi został i tylko dlatego, że mieliśmy imprezę rodzinną, okres się spóźniał, a ja chciałam uniknąć komentarzy jeśli odmówię picia alkoholu...

Mocno wierzę, że każda dziewczyna z tego forum będzie mamą, w końcu od czegoś są specjaliści!

ja do Clos.. bralam rowniez duphaston, i tez bardzo mnie sutki bola, niemoge dotkac, a nie daj boze jak poczuje strumien wody z prysznica, strasznie mi sie wrazliwe zrobily, ja niestety nie moge sie wybrac do polski, ale jak nic sie nie zmieni to bede tez musiala do swojego lekarza rodzinnego tutaj...

Femi daj znac jak bylo u lekarza

9. BabyApp
    Cloe dziękuje za słowa otuchy... jak na razie to mogę się cieszyć szczęściem mojej przyjaciółki która ma zdrowego synka i innych koleżanek które albo zostaną mami albo już są.

Kropeczko na pewno będę dzwonić do gin spytać się czy mam brać dalej ten lek...

Member
    cloe

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-19 zobacz kalendarz
    Kropka, tak wrażliwe sutki mogą być oznaką ciąży lub miesiączki niestety... Może zrób ponownie test? A do lekarza idź koniecznie, za granicą też leczą, ja bym się najwyżej na 3 cykle zdecydowała bez monitoringu... A co Ci radził lekarz w Polsce jak przepisywał clo?

Femi, nastaw się na kolejny cykl, skoro pęcherzyki rosną to jest szansa.

Test robilam dzis rano i kolejny raz jedna kreska.. wiec juz raczej odpuszczam mysl o ciazy, zapewne jutro @ bedzie. zawsze przed miesiaczka mialam bardzo ostre bole brzucha, kilka dni przed budzil mnie w nocy okropnie ostry bol, zimny pot, robilam sie blada i czasem mdlalam. Bedac w polsce opowiedzialam o tym lekrzowi i ze staramy sie o dziecko, oraz ze mam nieregularne cykle. Lekarz na bole miesiaczkowe dal mi duphaston a na starania Clo, poniewaz stwierdzil ze skoro cykle sa nieregularne to mozliwe jest ze nie ma jajeczkowania. Chcial zebym przyszla na monitoring ale to nie bylo mozliwe bo mialam juz zarezerowany bilet na powrot. Powiedzial ze "powinno" sie udac. A jesli nie to bole beda slabsze. W pierwszym cyklu z duphastonem, na drugi dzien brania mialam caly czas bol brzucha, od 17 d.c do samej miesiaczki bolal mnie brzuch. Nigdy nie mialam innych objawow przed @ jak tylko te bole w nocy. Nigdy nie bolaly piersi, nie mialam humorow moze jedynie apetyt na slodycze. Teraz nie ma zadnych objawow ktore by mogly wskazywac na @. Moze dyphaston jest tak cudownym lekiem, i bole znikly. Nie mam nawet ochoty na slodycze a planowa @ powinna byc jutro najpozniej w niedziele.. wiec czekam..
    Dzis rano obudzilam sie ze zdziwieniem bo sutki sa juz mniej wrazliwe, za to w okol nich pojawily sie male guzki, ujscia gruczowlow, to mnie zdzwiwilo bop tez nigdy takiego czegos nie mialam. Nie wiem juz co myslec, swiruje pomalu i zaczynam myslec o odpuszczeniu staran....

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów