Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

tata bawi się zabawkami dziecka

Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.11.2017
    Oczywiście że tak Mój nawet jak jeszcze nie znaliśmy płci mówił, że nawet dziewczynce kupi zdalnie sterowany samochód i kolejkę piko. Zresztą musiałybyście widzieć jak ostatnio na urodzinach chrześniaka wszyscy faceci mieli go głęboko .... i naparzali w PS Move Żałosny widok, ale niestety mężowie to nasze pierwsze dzieci

"Aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz"

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Kari
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    30.07.11 :)
    ja zacznę może trochę z innej beczki, otóż mam ciąże nie planowana. a plany to ja miałam oj miałam... miały być zaręczyny, potem przeprowadzka, mielismy na ślub uzbierać i gdzieś tam może po drodze bobas. wcześniej rozmawialiśmy o dzieciach a w zasadzie to mój chłopak mi mówił, żeby już chciał, bo zaraz 30 będzie miał ( no za 3 lata) i jak on taki dziadek na wywiadówki będzie potem chodził hehe, no i koledzy dookoła maja już dzieci. kiedy już się okazało ze zaciążyliśmy, to ja się załamałam a on wziął się do roboty. pierwsze co kupił to łóżeczko i wózek, od razu zaczął remont i postarał się żeby niczego mi nie brakowało. bardzo mnie wspiera, a te zabawki to może zacznie kupować jak dowiemy się jaka płeć. jak to powiedział "zaszalejemy na zakupach ". tak czy owak teraz jestem szczęśliwa i naprawdę dumna, ze moje dziecko będzie miało takiego tatę.

Senior Member Awatar villemo
    Mieszka w
    Opole
    O mnie
    Moja córeczka Lidusia urodziła się 7 lipca 2011r.
    Mój mąż to ten skryty typ faceta więc narazie jeszcze nie tak bardzo szaleje. Ograniczył się do wybrania smoczków i kazań w stylu "bo moja córka będzie ...." ech
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko ... a ja Twoja mama.

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Dziś Dzień Dziecka, ale już od ładnych paru dni szaleją kampanie reklamowe, które mają nakłonić kochających rodziców do uszczęśliwiania swoich maluchów rozmaitymi gadżetami. Czy wasi faceci dają się w to wkręcić? Czy w ogóle obchodzicie jakoś Dzień Dziecka?

Member Awatar skrzat
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-12 zobacz kalendarz
    Mój mąż, niezależnie od Dnia Dziecka, chce sprawić Malutkiej misia :-) Ja się śmieję, że bardziej będą jej potrzebne pampersy, ale chyba mąż nie za bardzo zwraca na to uwagę ;-)))

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    To rozkoszne Może mu się ten Miś po prostu bardzo podobał? Wiecie, coś jest chyba na rzeczy z tym kupowaniem maskotek; mój Małż zaczął je na potęgę kupować dopiero, gdy nasz syn wyrósł z misiowego wieku i teraz już prawie nie ma powierzchni w domu, gdzie by nie stały jakieś pluszaki. Ciągle je ktos przestawia z miejsca na miejsce, układa kompozycje i zgromadzenia...

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    mamusia :)
    Coś w tym jest, bo mój mąż np nie kupuje zabawek ale zgrywa bajki dla małego...kiedy on to bedzie ogladał, heheh ale tatus musi kazda obejrzec czy aby nie ma w niej watków przemocy. I tak sie wymiguje ze wspólnego niedzielnego gotowania obiadów....no bo przeciez robi to dla Synusia
    l]

9. BabyApp
    Senior Member Awatar basienka89
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-17 zobacz kalendarz
    Moj narzeczony ma bzika na punkcie maskotek. Po co bysmy do sklepu nie poszli to oczywiscie po jakiegos pluszaka trzeba wejsc. Bo jak On to mowi"nie trzeba bedzie lozka kupowac bo bedzie mozna spac na misiach" Odkad jestem w ciazy zachowuje sie jak dzieciak. Corcia jeszcze sie nie urodzila,a ma juz kilkanascie pluszakow i i 6 lalek.Od kilkunastu lat byl u Nas ,ze tak napisze sezon na chlopakow.Ja mam 4 braci, moja siostra 2 synow i brat tez 2 synow, mama byla nauczona do kupowania klockow ,samochodzikow i kolejek,a ze bedzie pierwsza wnusia to tez wpadla w szal. Niewiem co bedzie potem... Chyba bedziemy musieli poprosic mamusie zeby kupila nam wieksze mieszkanie, bo w tej Naszej kawalerce to bedzie ciasno.. Oj ... juz nie wspomne o tym,ze babcia jej kupila kolczyki i pare spinek do wlosow...

Senior Member Awatar Spinny
    O mnie
    Jestem mamą idwóch chłopców!!:-)
    Mój mąż jak byłam w 6 tygodniu ciąży kupił zestaw Lego A z uwagi, że niedługo rodzę już ogląda na allegro coraz to nowsze zabawki

Senior Member Awatar Kaha
    Mieszka w
    Cypr
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.01.2011
    Mój mąż już w 5 miesiącu ciąży chciał kupić kolejkę dla Malucha . Ale wytłumaczyłam mu, że zlecą ze 2 lata, jak dziecko będzie się tym bawić.

Zapytaj naszych ekspertów