Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

tata bawi się zabawkami dziecka

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Najlepsze jaja były na Mikołaja, jak pojechaliśmy po prezent dla chrześniaka męża, który ma dosłownie wszystko więc zadzwoniliśmy do rodziców z prośbą o jakąś wskazówkę. Wcześniej siedziałam na Allegro i wypatrzyłam ewentualnie bilarda lub piłkarzyki, a mojemu wpadło w oko coś w rodzaju flipera. I Powiedział o tym kuzynowi...a on na to, że najlepszym prezentem będzie właśnie owy fliper. W Mikołaja podczas rozpakowywania prezentów mały nawet nie spojrzał na zabawkę, bo bawił się LEGO, ale za to ojciec miał ubaw niesamowity. Do dziś jak tam idziemy, to fliper stoi obok laptopa

2. BabyApp
    Junior Member
    rotka

Mieszka w
    gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-05-01 zobacz kalendarz
    Och, skąd ja to wszystko znam Na święta kiedy kupowaliśmy zabawki dla naszego syna, mojego męża interesowały tylko auta na ster, całą resztę zakupionych zabawek uznał za niepotrzebne. Auto na ster oczywiście też kupione. Wiek z pudełka - od 8 lat!!! Nasz syn nie ma nawet 2 I auto jeździ. Steruje oczywiście tata

Junior Member
    gosias

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Majunia
    tak to jest z tymi tatusiami! My mamy córeczkę, kupiliśmy jej dwa duuuże samochody, tatuś się jednak nie bawi, za to wujek(25lat, lubi bawić się z Majunią, a raczej Majuni zabawkami.Mój mąż to ideał, bo kupuje córci super ciuszki! Ma dobry gust i zawsze wie jaki rozmiar, kolor itp.

Senior Member Awatar eMSi
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Mam córeczkę ur. 19.01.2011
    To mój facet chyba jest zupełnie inny... Pierwszy jego zakup to było... łóżeczko, a potem za punkt honoru wziął sobie umeblowanie pokoiku dla Dziecka. I oczywiście plan zrealizował w 120% ;-)

Member
    royal_bunny

Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-03-21 zobacz kalendarz
    Data
    21.03.2011
    Moj tez miewał takie zachcianki, ale ze wzgledu ze na zakupy chodzimy razem to udaje mi sie go odciagac od tych dziwnych zabawek. Za to za każdym razem jak mąż z synem wybierze sie na zakupy to wracaja z nowym autkiem. No ale to przynajmniej maly sam sobie wybiera zabawke taka jak mu sie podoba, jak mamy nie ma to sobie moga pozwolic. Dobrze ze syn ma 2 lata i male wymagania, bo inaczej to juz bym miala w domu kilka kolejek... a tak mam setki samochodzikow.

Senior Member Awatar justysia85
    Mieszka w
    m
    O mnie
    Jestem mamą Kubusia i Martynki:)
    hehe usmiałam sie strasznie czytając Wasze wypowiedzi moj jeszcze nie kupil żadnej zabawki ale tylko na to czekam jak jedziemy do rodziny gdzie sa male dzieci to moj siedzi na dywanie ma pilnowac dziecka chwile ... ale gdzie tam jezdzi samochodzikami , układa klocki , jakies szyny do kolejki ..... duze dziecko poprostu moze to jest związane z tym że jak my bylismy mali to nie bylo niestety takich zabawek
    "Jest jedna miłość. która nie liczy na wzajemnośc, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska" Kraszewski

Senior Member Awatar inga
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    27.04.2011 Iza i 1.12.2014 ;-)
    no mój to też inny typ jeszcze nie mamy ani jednej zabawki bo jeszcze dziecka nie mamy . mój M to predzej taka złota rączka sam sobie cos naprawi majsterkue to jest jego zabawa porzyteczna przy okazji

http://www.suwaczki.com/][/url]

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Pszczółka
    Mieszka w
    Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-02-26 zobacz kalendarz
    Data
    26.02.2011 - NARODZINY KACPERKA ;)
    A moj to znowu ani w te ani we wte da mi pieniadze idz i cos kup on nigdy czasu nie ma...
    Ciekawe czy go znajdzie zeby synka zabrac gdzies eh bo jak narazie dla mnie ma tylko wieczorami bo jak ma wolne to ostatnio zacza strasznie z kolegami latac i wraca tylko na chwile na obiad a czasem nawet nie

Co byłoby gdybyś za każdą przeczytaną lub obejrzaną reklamę dostawał pieniądze? Zacznij zarabiac juz teraz! 20zloty za sama rejstracje! Kliknij i zobacz! Naprawde warto
    http://www.ermail.pl/link/A2mXm2XaTm...ejcXcV7meCJ7XV

Senior Member Awatar justysia85
    Mieszka w
    m
    O mnie
    Jestem mamą Kubusia i Martynki:)
    Cytat Zamieszczone przez Pszczółka Zobacz posta
    A moj to znowu ani w te ani we wte da mi pieniadze idz i cos kup on nigdy czasu nie ma...
    Ciekawe czy go znajdzie zeby synka zabrac gdzies eh bo jak narazie dla mnie ma tylko wieczorami bo jak ma wolne to ostatnio zacza strasznie z kolegami latac i wraca tylko na chwile na obiad a czasem nawet nie
    no to nie zazdroszcze mam nadzieje ze sie opamieta , bedzie dobrze trzymaj sie
    "Jest jedna miłość. która nie liczy na wzajemnośc, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska" Kraszewski

Senior Member
    learta

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 21-12-2010 i jestem w ciąży, mam termin porodu na 08-11-
    Jestem ciekawa jak mój mąż bedzie się zachowywał jak nasz synek troszkę podrosnie. Czy będzie kupował zabawki dla siebie

Zapytaj naszych ekspertów